Seksas pagal feng šui: kaip viską atlikti teisingai?

Pasak senovės feng shui mokslo kūrėjų, vyras ir moteris mylėdamiesi susijungia taip pat kaip Tėvas Dangus ir Motina Žemė. O geras seksas – tai ne paprastas lytinis aktas, o dviejų visatų susiliejimas. Ką reiškia idealus seksas pagal feng shui?

1 sąlyga. Sekso vietą paruošti pagal feng shui reikalavimus

Miegamasis turi būti šiek tiek nuošaliau nuo kitų patalpų ir jokiu būdu ne pereinamasis kambarys. Mistine prasme tai apsaugos tavo asmeninį gyvenimą nuo Sha či energijos kenksmingo poveikio, o psichologine prasme – apsaugos nuo pašalinių ausų ir akių. Šiuo atžvilgiu senovės mokslas labai logiškas ir tinkantis šiems laikams. Lova miegamajame turi stovėti įstrižai durų, galvūgaliu į jas. Lova būtinai turi būti dvigulė. Jeigu lova pernelyg siaura, tai antrasis partneris, stokodamas vietos, simboliškai tarsi išstumiamas. Lova taip pat neturi būti pilnai pristumta prie sienos, nes abudu partneriai turi turėti savo priėjimus.

Virš lovos neturi kabėti jokios lentynos ar kitokie sunkūs daiktai, net jei jie ir patikimai pritvirtinti. Jie simbolizuoja grėsmę gyvenimui. Patalynę patartina rinktis švelniai pastelinių atspalvių. Kategoriškai nepatariama lovoje tiesti raudonos, mėlynos ar juodos spalvos paklodės. Raudona spalva simbolizuoja ugnį, tad aistrą ji, tikėtina, sužadins, tačiau ramaus miego po sekso tikrai neužtikrins. Mėlyna ir juoda – vandens spalvos, kurios iš asmeninio gyvenimo išneša džiaugsmą ir harmoniją, o įneša neištikimybę ir depresiją.

Tas pats pasakytina ir apie patalynę su plėšrių gyvūnų atvaizdais. Nereikėtų įrenginėti veidrodinių lubų ir priešais lovą statyti veidrodinių spintų. Nors mėgavimasis savo seksu gali būti malonus, tačiau harmonijos tai nesuteiks.

2 sąlyga. Atsikratyti gėlių ir gyvūnų.

Miegamajame neturi būti gyvų gėlių (ypač vijoklinių) bei kačių ir šunų. Dauguma jaunų merginų labai mėgsta kai galūkojyje ar net ant pagalvės įsitaiso katinas ir meiliai murkia kalbinamas šeimininkės. Tačiau pagal feng shui gyvūnai miegamajame sujaukia seksualinę harmoniją, katės – daugiau, šunys – mažiau. Na, koks gi gali būti seksas, kai tarp vyro ir moters įsitaiso katinas, kurį būtinai reikia paglostyti? Ir taip kiekvieną vakarą. Todėl atmink visiems laikams: gyvūnams miegamajame – ne vieta. Kaip ir gėlėms. Jos į santykius įneša nesantaikos ir disharmonijos, todėl miegamąjį papuošk kuo nors kitu.

3 sąlyga. Užsiimk seksu

Seksas pagal feng shui savo technika niekuo nesiskiria nuo įprasto, tačiau yra keletas „filosofinių“ pastebėjimų, kurie seksą papildo naujais potyriais. Pagal feng shui sekso metu moteris turi visiškai atsiduoti vyrui ir jam niekame neatsakyti. Vyras, savo ruožtu, turi siekti pirmiausia suteikti malonumą moteriai, o tik po to galvoti apie save.

Aukščiausios palaimos pasiekimui fengšuistai siūlo 4 tinkamiausias pozas: glaudus ryšys (vyras viršuje, moteris apačioje), vienaragio ragas (vyras apačioje, moteris viršuje), intymus susijungimas (partneriai guli ant šono vienas į kitą veidu į veidą), mėnulžuvė (moteris guli nugara į vyrą). Tai tik keturios pagrindinės pozos, tačiau kiekviena pora, pasitelkusi vaizduotę, gali atrasti kur kas daugiau variantų.

Atmink, kad užsiimant seksu pagal feng shui, galutiniu lytinio akto tikslu turi būti ne iškrova, o susiliejimas su beribe visata. Todėl skubinti orgazmo nereikėtų, svarbiausia yra atsipalaiduoti ir pajausti malonumą, tarsi šoktum.

4 sąlyga. Pamaloninkite vienas kitą po sekso

Neišsibėgiokite į skirtingas puses, pagulėkite šalia vienas kito. Tai rekomenduoja ne tik feng shui, bet ir šiuolaikiniai seksologai. Būnant apsikabinus, įvyksta partnerių apsikeitimas energija, kuri po gero sekso neabejotinai būna tik teigiama.

Beje, pagal klasikinį feng shui patalynę keisti patariama po kiekvieno lytinio akto – tai reiškia apsivalymą nuo viso, kas sena ir atsivėrimą tam, kas nauja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis