Sekso treniruotės: kiek tai kainuoja ir ko galima išmokti?

Ar kada nors buvai pagalvojusi, kad būtų visai neblogai lovoje išmokti ką nors naujo? Nedrąsu su savo vyru? Ką gi... Tam yra profesionalios sekso treniruotės! Na, Lietuvoje tokių užsiėmimų neteko matyti, bet pasaulyje tokie mokslai vis sparčiau plinta.

Pavyzdžiui Ukrainoje įsitvirtinęs jau ne vienas sekso treniruočių centras ir priešingai, nei galima būtų pagalvoti, tokiose treniruotėse vyrų – vos 20%.

Sekso technika vyrams ir moterims

Daugumoje sekso mokyklų vyrai ir moterys mokomi įvairių rūšių sekso meno. Užsiėmimų metu žadama praktiškai išmokyti daugiau nei 20 oralinio sekso būdų, be rankų pagalbos užmauti prezervatyvą, pagreitinti ar atitolinti vyro orgazmą ir t.t. Žodžiu, kiekvienam pagal poreikius.

Moterims žadama, kad išmokusios atrasti ir stimuliuoti vyriškąjį G tašką, jos taps tikromis dievaitėmis, kuriomis vyrai žavėsis ir tiesiog negalės atsispirti. Jos įgis žymiai daugiau konkurencinių pranašumų prieš kitas merginas, o visas jų gyvenimas bus užpildytas meilės energija. Na ir kaip įmanoma tam atsispirti? Juokaujame, žinoma...

Vyrams oralinio sekso mokymų metu žadama parodyti kur yra moters taškas G ir kaip teisingai (ir svarbiausia – techniškai) atlikti kunilingą. Kaina? Ukrainoje tokios žinios kainuoja maždaug nuo 300 iki 1000 litų.

Yra mokymų, kurių metu mokomasi intymių glamonių, jie paprastai trunka 2-5 dienas ir kainuoja 600-1000 litų.

Jeigu mokymams sekso mokykloje trūksta pinigų, tai internetiniuose puslapiuose gausu panašaus turinio skelbimų: „Išmokysiu jaunas, nepatyrusias merginas sekso pagrindų! Nustebink savo vaikiną! Gerai įvaldžiusi sekso techniką, vaikiną taip pririši prie savęs, kad jam nekils jokių pagundų eiti pas kitą!“ Skamba juokingai, bet pasiryžusios patobulėti ir tuo pačiu sutaupyti, atsiduoda ir į tokių savamokslių trenerių rankas.

O ką gi dar siūlo sekso mokyklos?

Vumbildingas: makšties mankšta

Norėdamos sustiprinti savo pojūčius sekso metu ir kontroliuoti orgazmą, moterys renkasi Vumbildingo mokymus, kuriuose pagal specialią metodiką išmoksta treniruoti dubens raumenis ir juos valdyti sekso metu, gimdydamos, o taip pat ir įvairių moteriškų ligų profilaktikai. Mokymų metu naudojamos ir specialios priemonės, stiprinančios makšties raumenis.

Individuali intymios vietos raumenų treniruotė su treneriu trunka 8 – 12 savaičių. Galima ir vienkartinė praktinė treniruotė ar konsultacijos telefonu. Trenerių teigimu, po treniruočių kurso padidės moters orgazmiškumas, erogeninės zonos įgaus papildomo tonuso, sustiprės dubens, sėdmenų ir pilvo raumenys.

Tiesa, gydytojai į Vumbildingo techniką žiūri kritiškiau: „Vaginalinis kanalas susideda iš lygiųjų raumenų, kurių valdyti neįmanoma, tad ir treniravimui jie nepasiduoda. Valdyti galima tik dubens raumenis – jie ir suspaudžia vaginą apatinėje jos dalyje. Vumbildingo treniruotės padidina tik vidinį pilvo spaudimą, o ne dubens raumenų jėgą“. Tokios treniruotės, pasak gydytojų, gali iššaukti aibę komplikacijų, tokių kaip hemarojaus, šlapimo nelaikymas, organų nusileidimas ir t.t.

Erotinis masažas

Pagrindinis erotinio masažo tikslas – malonumo suteikimas. O suteikti malonumą galima ir gundančiu balsu bei erogeninių vietų jaudinimu plaukais ir liežuviu. Viso to ir daugiau išmokstama per 3–5 dienas, tereikia turėti atliekamus 600-1300 litų...

Seksas – hipnozė

Kai kuriose sekso mokyklose teigiama, kad jie gali išmokyti unikalių sekso metodų. Pavyzdžiui, už 3000-5000 tūkstančius litų (priklausomai nuo grupės dydžio), išmoktum kelias valandas išlaikyti seksualinį vyro susijaudinimą ir kontroliuoti jo erekciją!

5 dienų trukmės kursuose (kasdien po 3 valandas) moterys mokosi mylėti savo kūną, atrasti slapčiausias vyrų erogenines zonas, pasitelkti aromaterapijos galias ir t.t.

Seksas telefonu

Žmonėms – audialams (tiems, kurie myli ausimis) rengiami erotinio balso vystymo mokymai. Į šiuos kursus dažniausiai ateina ištekėjusios moterys. Jeigu moteris sugeba „užvesti“ vyrą telefonu, tai labai didelė tikimybė, kad jis po darbo skubės kuo greičiau grįžti į namus. Pasak gydytojo, įvaldyti hipnotizuojančiai melodingą balso tembrą gali kiekviena mergina. Tokiuose mokymuose klausytojoms pasakojama kaip „skaniai“ pateikti save, sužadinti vyrui erotines fantazijas ir tiesiogine žodžio prasme priversti jį įsimylėti.

Mums belieka pridurti, kad nebūtų paklausos – greičiausiai nebūtų ir pasiūlos. O ką tu manai apie tokias treniruotes?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis