Intymios vietelės šukuosenos: kas patinka vyrams ir moterims

Natūralumo šalininkai tvirtins, kad kaip gamta sukūrė – taip ir turi būti. Bet tokių šiais laikais – mažuma. Visiems likusiems pro bikini kraštelius išlendantys plaukeliai tikrai neatrodys patraukliai ir estetiškai.

Pašalinti tik kelis trukdančius plaukelius ar visus – pasirinkimas labai asmeniškas, tačiau depiliacija.eu puslapyje vykdytoje apklausoje 44% lietuvaičių nurodė, kad renkasi pilną bikini zonos depiliaciją, 33% šalina tik dalį plaukelių, o visai nešalina 23%.

Šia intymia tema COSMO pakalbino keletą moterų ir vyrų. Ką jie galvoja apie intymios vietelės šukuosenas, siūlome paskaityti žemiau, o tavo nuomonės lauksime komentaruose.

Atsako vyrai.

„Žinau, kad šiais laikais praktiškai visos moterys depiliuojasi, bet plaukeliai man tikrai neatrodo problema. Galbūt dėl to, kad mano jaunystėje tų depiliacijų moterys nesidarydavo, viskas buvo natūralu. Na ir depiliacija nėra lygu tvarkingumui. Po jos gali atsirasti spuogelių ir kitu dalykų, kurių nei gražiais, nei tvarkingais nepavadinčiau. Taigi mano nuomone tai tėra savitas grožio supratimo reikalas.“ – Artūras, 52 metai.

„Kažkaip neturiu tvirtos nuomonės šiuo klausimu. Man tai nėra labai svarbu, bet aš už tai, kad per kelnaičių kraštus plaukai nelįstų. Baisu, kai moterys eina degintis nesusitvarkiusios.“ – Rimas, 22 metai.

„Man patinka lygi tos vietelės oda, be jokių plaukelių, bet tik tuo atveju, jei depiliacija atlikta profesionaliai, o ne tiesiog nuskusta peiliukais, po kurių odą išberia. Tokiu atveju geriau jau su plaukeliais, tik kad pro kelaničių šonus nelįstų.“ – Nežiniukas, 29 metai.

„Atvirai? Man negražu, kai ta vieta lieka „plika“. Hmm, kaip čia pasakyti... Labai vaikiškai atrodo ir šiaip, manau, kad tokia mada atėjo iš pornografinių filmų. Jeigu reikia pasirinkti, tai aš renkuosi variantą, kai šalinama dalis plaukelių“ – Tadas, 28 metai.

„Gražiausia, kai lieka tokia nedidelė plaukų juostelė. Mano draugė kažkada norėjo mane nustebinti ir išsiskutinėjo širdelę. Nustebino, bet man asmeniškai tai atrodė juokingai. Aišku, aš jai to nepasakiau, bet gražiai užsiminiau, kas man patinka“ – Anonimas, 24 metai.

„Seniau buvau įsitikinęs, kad kuo mažiau plaukų, tuo geriau, bet dabar turiu ilgametę draugę ir jaudina jinai mane tiek su pilna depiliacija, tiek su ataugusiais plaukeliais. Tai iš tiesų neturi jokios reikšmės, bet malonu, kai mergina retkarčiais nustebina pasikeitimais.“ – Simas, 31 metai.


_loadQuiz(10131);

Atsako moterys.

„Aš manau, kad moteris privalo prisižiūrėti. Pamenu, kaip kartą mačiau merginą, išlipusią iš jūros su baltu maudymosi kostiumėliu, pro kurį persišvietė juodi plaukai. Atrodė tikrai nekaip. Įprastai aš plaukelius šalinu peiliukais, o šiemet, ruošdamasi atostogauti, pasidarysiu brazilišką epiliaciją pas kosmetologę“ – Raima, 25 metai.

„Iki vedybų maniau, kad plaukeliai toje vietelėje turėtų būti dailiai apkirpti, tačiau kai ištekėjau, vyras primygtinai paprašė manęs šalinti visus plaukelius. Ką gi, retkarčiais reikia pamaloninti vyro akis“ – Daiva, amžius nenurodytas.

„Aš visada maniau, kad ten viskas turėtų būti plika. „Džiunglės“, juostelės ir t.t. – tai jau praeitis. Man patinka kai visas paviršius lygus. Tiesa, šiuo metu teko pakeisti savo skonį. Mano vaikinas paprašė toje vietelėje palikti juostelę, pasirodo, toks vaizdas jį glumina, jam atrodo, lyg santykiautų su mergaite“ – Rūta, 24 metai.

„Ne tik moterys, bet ir vyrai turėtų bent jau šiek tiek apsitvarkyti ten. Man nelabai svarbu, ar visai nuskusta, ar tik patrumpinta, bet styrantys plaukai atrodo visai neestetiškai“ – Džu, 21 metai.


_loadQuiz(10133);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis