Antradienis - pernelyg blaivi diena seksui?

Jei tavęs paklaustų, kurią savaitės dieną tau labiausiai norisi aistringai pasimylėti, ką pasirinktum? Nauji tyrimai rodo, kad pati prasčiausia diena seksui – antradienis! Tik 2% apklausoje dalyvavusių britų nurodė, kad tai – pats tinkamiausias metas aistrai miegamajame.

Tačiau kur kas įdomiau ne tai, kad antradienis – prasčiausia diena seksui, bet priežastis, kodėl taip yra. 22% apklaustųjų pareiškė, kad jie arba jų partneriai paprasčiausiai pernelyg blaivi meilės žaidimams šią dieną.

Jei kyla klausimas, kokia apskritai tokio tyrimo prasmė, atsakymas labai paprastas. Viskas prasidėjo nuo Tracy Bloom knygos, kurios pavadinimas „Niekas niekuomet nesimyli antradieniais“ („No One Ever Has Sex On a Tuesday“). Knygos pavadinimas suintrigavo, ir buvo nuspręsta patikrinti, ar jis atitinka tikrovę.

Kita priežastis, kodėl antradienis – pati prasčiausia diena seksui – geras filmas ar laida per televiziją, juk net 17% apklausos dalyvių nurodė, kad vietoj sekso kur kas mieliau pagulėtų ant sofutės ir pasižiūrėtų mėgstamą laidą. Moterų tarpe pagrindine priežastimi tapo buitiniai rūpesčiai, esą seksui per kasdienius darbus tiesiog nebelieka laiko.

„Mes niekuomet nesame atlikinėję tyrimo tam, kad patikrintume ar knygos pavadinimas iš tiesų atitinka realybę. Ir mus labai nustebino, kad išgalvotas faktas iš tiesų pasitvirtino. Šeštadienis tapo pačia populiariausia diena seksui. Šį variantą pasirinko 30% apklaustųjų. Bet ne mažiau svarbu tai, kad tyrimas parodė, jog alkoholio poveikis turi labai didelį poveikį intymiam britų gyvenimui“ – sakė tyrimo autorius.

Remiantis statistika, Britanijoje 31 proc. vyrų ir 20 proc. moterų per savaitę išgeria daugiau alkoholio nei rekomenduojama. Maždaug kas dvidešimt penktas suaugęs žmogus yra priklausomas nuo alkoholio.


_loadQuiz(10205);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis