Tikra istorija: manau, kad esu frigidiška... O jis nesistengia to pakeisti

Sveiki, pas jus tiek daug įvairių straipsnių apie santykius, bet atsakymo, kurio ieškau į savo klausimą, vis nerandu. Bandžiau gelbėtis forumuose, bet ir ten konkrečios pagalbos nesulaukiau, tik iškrypėliškų pasiūlymų.

Tad pradėsiu nuo pradžių... Su savo vaikinu draugauju jau treti metai. Pažįstami esame šiek tiek ilgiau. Per tuos metus patyrėme daug blogo ir daug gero. Pačioje santykių pradžioje viskas buvo gerai, turbūt kaip ir visiems... Šiek tiek santykiams kišau koją aš, turbūt kaip ir dauguma moterų su savo principais... Po kurio laiko vaikinas pasidarė nebe toks, koks buvo anksčiau. Nebe toks mylintis, nors jis sako kitaip, ne toks mielas, rūpestingas kaip anksčiau. Daugiau laiko praleidžia su savo draugais, jei mes susitinkam (nes dar negyvename kartu), tai mums vis trukdo jo draugų žinutės, skambučiai, kažkokie reikalai. Su manim pabuvęs, jis iš karto lekia pas draugus. Jei susitinkam su jo draugais dėl kažkokių reikalų, aš sėdžiu mašinoj ir laukiu, kol jis su jais pabendraus.

Jau ne vieną kartą, kai buvom susitarę susitikti, turėjau jo laukti valandą, dvi ir net daugiau. Aš jam viską pasakiau, ką manau apie tokį jo elgesį, net apsiašarojau, pasakiau, kad jam reikia susirasti merginą, kuri visa tai pakęs... Jis tikrai nėra angelėlis, o aš esu labai kantri, bet ta mano kantrybė negeležinė.

Taip pat turim problemą sekso reikalais. Galbūt tai labiau mano problema, nei jo. Manau esu šiek tiek frigidiška ir nežinau ką daryti, o nematau, kad mano vaikinas stengtųsi tai pašalinti. Dėl to tenka pasipykti, nes jis negauna to malonumo. Tiesiog pati nesuprantu kas kaltas šioje situacijoje, esu susikausčiusi, negaliu atsipalaiduoti, nebent kai esu išgėrusi. Jaučiuosi tikra nevykėle... Nežinau net ką daugiau pasakyti, tikiuosi supratote mano situaciją ir galėsite kažką patarti.

Nori papasakoti savo istoriją, pasidalinti mintimis ar patarimais? Atsiųsk mums laišką elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis