Seksas pirmojo pasimatymo metu: už ir prieš

Šalia TO vaikino tau kaista žandai ir tirpsta rankos. Tu JO nori, bet... Tai pirmasis pasimatymas. Pasiduoti geismui, o gal tvirtai pasakyti sau „Ne“?


_loadQuiz(10383);

Vis dėlto... NE.

1. Vyrai iš prigimties - medžiotojai, todėl žavisi pačiu gundymo procesu. O kokia gi čia medžioklė, jei tariama auka net neketina priešintis!

2. Jei tau labai svarbu, ką tas vyrukas apie tave pagalvos, geriau nuo pirmojo pasimatymo sekso susilaikyti. Juk jam tikrai šmėstelės mintis, jog taip pat elgiesi ir su kitais vyrais. Žinoma, gali būti, kad jam tai bus nė motais.

3. Nereikėtų labai pasitikėti žmogumi, kurį pažįsti vos vieną dieną. Jei susipažinote per pažįstamus, draugus, bendradarbius, ar tik nebus taip, kad viskas, ką nuveiksite kartu tą vakarą, taps vieša paslaptimi? Pagalvok, ar nori būti pačiame apkalbų epicentre.

4. Daugumą moterų neramina, jog potencialus vyrukas gali būti tiesiog gudrus lapinas, besitrinantis šalia vien tik dėl sekso. Na, jei pulsi su juo į lovą pirmąjį vakarą, tikriausiai suprasti, ar tu jam iš tiesų patinki, bus dar sunkiau.


_loadQuiz(10381);

Vis dėlto... TAIP.

1. Jei vyras tau patinka, tu jo geidi, o ilgalaikių santykių tavo planuose nėra... Kodėl gi nepasinaudoti puikia proga. Juk norite to abu!

2. Viena Didžiosios Britanijos internetinių pažinčių svetainė užsakė tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad maždaug pusė apklausoje sudalyvavusių vyrų į moters norą pasimylėti pirmojo pasimatymo metu reaguotų teigiamai.Galbūt ir tavo simpatija yra jų tarpe?

3. Drąsios ir seksualios moterys jaudina ir traukia vyrus. Geroms mergaitėms dangus, blogoms - viskas?

4. Seksualinis suderinamumas - labai svarbus dalykas. Kuo anksčiau viskas įvyks, tuo greičiau suprasi, ar seksualine prasme jūs tinkate vienas kitam. Juk būtų iš tiesų apmaudu draugauti kelis mėnesius, o tuomet susivokti, kad su juo „pasiskraidymai“ tau tikrai nenusimato.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis