Erotinis savaitės horoskopas moterims (05.31 – 06.06)

Ką šią savaitę tau žada žvaigždės: ramybę meilės fronte, romantiškus pasimatymus, o gal aistringas naktis?

Avinas. Šią savaitę pasitempk ir nesėdėk namuose, nes horizonte turėtų pasirodyti naujas, labai atkaklus gerbėjas, kurio žavesiui atsispirti bus tikrai nelengva. Tik nepulk į naujus santykius stačia galva. Ši savaitė tinkamesnė flirtui ir romantiškiems pasimatymams, o jau nuo ketvirtadienio galima pasiduoti aistroms.

Jautis. Bent kuriam laikui atsiribok nuo darbų ir leisk sau visiškai atsipalaiduoti. Savaitė nusimato pakankamai aktyvi. Jei gausi kvietimą susitikti su senais pažįstamais ar kolegomis – neatsisakyk, nes tai gali apversti tavo asmeninį gyvenimą aukštyn kojomis. Svarbiausia – netramdyk savo norų ir jausmų, negalvok, kas bus rytoj. Pasiduok gyvenimo tėkmei, kuri tave nuneš į reikiamą vietą.

Dvyniai. Kartais labai stengiesi, bet nieko nesigauna, o būna, kad nereikia net nieko daryti ir viskas slysta tarsi per sviestą. Meilės srityje šią savaitę taip ir turėtų būti: net ir nieko nedarydama siųsi vyrams signalus, kad esi pasirengusi naujoms, beje, labai intriguojančioms pažintims. Flirtuok, bet neprisileisk prie savęs vienos nakties nuotykių ištroškusių vyrukų. Dabar tokiems „žaidimams“ tau ne pats tinkamiausias metas.

Vėžys. Nesvarbu, ar esi vieniša, ar turi antrąją pusę – šią savaitę jausiesi išlaisvėjusi ir tiesiog skraidysi kaip su sparnais. Mėgausies vyrų rodomu dėmesiu ir pati su mielu noru jį rodysi. Tik nepersistenk ir neužsižaisk. Dabar tikrai ne pats tinkamiausias laikas veltis į meilės intrigas, iš kurių sausa greičiausiai neišlipsi.

Liūtas. Jei iki šiol norėjosi jausmų, romantikos, švelnumo, tai dabar gali kilti minčių, kad gali apsieiti ir be to. Svarbiausia – būti geidžiama. Aistros liesis laisvai, norėsis išbandyti kažką naujo, įgyvendinti savo erotines fantazijas. Ir nebūtinai su savo antrąja puse! Tik nepamiršk, kad dėl akimirkos silpnumo vėliau gali tekti labai gailėtis.

Mergelė. Jei kils noras nuo visų pabėgti ir tiesiog pailsėti, nepamiršk, kad užsidaryti namuose – ne išeitis. Galbūt tiesiog reikia pakeisti savo laisvalaikio pramogas? Po truputėlį vėl pajusi malonumą linksmintis ir bendrauti su žmonėmis. O galbūt pabus ir nauji jausmai žavingam vyrukui, su kuriuo, tikėtina, susipažinsi būtent šią savaitę?

Svarstyklės. Ar dar prisimeni, ką reiškia malonus virpulys ir susijaudinimas, kuomet sulauki žavingo nepažįstamojo dėmesio? Šią savaitę greičiausiai galėsi šį malonų jausmą prisiminti. Tavo mergaitiškas žaismingumas ir „nekaltas“ flirtas traukte trauks vyrų žvilgsnius. Mėgaukis bendravimu ir vyrų rodomu dėmesiu, koketuok, gundyk, viliok... Pasijausk tikra moterimi!

Skorpionas. Geriausi dalykai dažniausiai ateina tuomet, kai nieko nesitiki, todėl atsipalaiduok ir leisk įvykiams tekėti sava vaga. Juk negali žinoti, kas tavęs laukia rytoj, po savaitės, o gal net po kelių minučių? Jei sulauksi kvietimo į pasimatymą – sutik. Tai gali būti netikėta naujų, romantiškų ir ilgalaikių santykių pradžia.

Šaulys. Kodėl turėtum tūnoti kur nors kamputyje, laukdama dėmesio, jeigu esi žavinga mergina, galinti pavergti kiekvieno vyro širdį? Dabar – tavo metas, kai gali leisti sau elgtis taip, kaip norisi pačiai, o ne kaip iš tavęs tikisi aplinkiniai. Ar verta nerti į naują romantišką nuotykį? Jei esi vieniša – tuomet žinoma verta! Tikėtina, kad iš pirmo žvilgsnio neįpareigojantis romanas galiausiai peraugs į ilgus ir tvirtus santykius, taigi nesnausk!

Ožiaragis. Pamiršk, kas buvo vakar ir negalvok, kas bus rytoj. Atsipalaiduok ir pradėk mėgautis tiesiog šia akimirka! Gerbėjų bus ne vienas, tik pakelk akis ir apsidairyk. Tiesa, kol kas visos pažintys greičiausiai baigsis maloniu paflirtavimu, o to vienintelio dar teks palaukti. Jei turi antrąją pusę, parodyk jam daugiau dėmesio. Prisiminkite, ką reiškia tikri pasimatymai ir malonus virpulys krūtinėje.

Vandenis. Vyrų dėmesio tau netrūks, tačiau vargu ar sulauksi to, ko pati nori ir tikiesi. Dar svarbiau – ar tu tikrai žinai, ko nori? Neskubėk priimti sprendimų ir nerti stačia galva į nuotykius vien tam, kad tik išvengtum nuobodulio ir apėmusios apatijos. Verčiau kuriam laikui sustok ir pasimėgauk ramybe. Tas, kuriam tavęs iš tiesų reikia, bus pasiruošęs laukti tiek, kiek reikės.

Žuvys. Gyvenimas skrieja pirmyn ir dairytis atgalios nėra nei laiko, nei prasmės. Kad ir kokia sumaištis būtų tavo mintyse, neužsisklęsk savyje: jei sulauksi kvietimo į romantišką pasimatymą – sutik. Pakvies seni pažįstami ar kolegos – nueik su jais bent pusvalandukui! Juk niekuomet nežinai, kas tavęs laukia už posūkio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis