Agnės blogas: kodėl jis neskambina?

Susipažinai su simpatingu vaikinu, apsikeitėte telefonų numeriais. Gal net į pasimatymą drauge nuėjote ir linksmai paplepėjote. Jis žadėjo būtinai paskambinti. Praėjo diena, antra, trečia. Praėjo ir visa savaitė. Tu jau beveik visus stuburo slankstelius išsinarinai žvilgčiodama į telefoną – skambučio kaip nesulaukei, taip nesulaukei. Ir nesulauksi. Žinai, kodėl?

Priežasčių, kodėl jis taip ir nepaskambino, gali būti įvairių. Pavyzdžiui, gal tas vaikinas – ypatingai užsiėmęs: grandioziniai projektai darbe, pilateso ir karštos jogos pratimai vakare, grožio miegas naktį. Ir taip – kasdien. Žodžiu, tikras darboholikas – perfekcionistas su narcicizmo prieskoniu. Gali būti ir taip, kad jis buvo staiga išsiųstas į Marsą besimezgančių gyvybės formų fiksuoti. Arba išskrido į Tailandą dramblių treniruoti. Galimas ir trečias variantas: baigėsi jo „Ežio“ ar „Pildyk“ sąskaitos. Tačiau labiausiai tikėtini kiti du variantai: vaikinas arba mirė, arba tavimi paprasčiausiai nesidomi.

TAIP PAT SKAITYK: Laisvi santykiai – pliusai ir minusai

Juodas humoras apie mirtį, sakysi. Jį puikiai iliustruoja scena iš kultinio „Sekso ir miesto“, kai Miranda laukė skambučio iš neseniai sutikto vyruko. Ji save ir Kerę kankino klausimais, „kodėl jis, po velnių, man net nesiteikia paskambinti?“, kol galop sugalvojo surinkti to vyruko telefono numerį. Kitame laido gale atsiliepė jo motina. Pasirodo, vargšelis nepaskambino, nes... mirė nuo širdies smūgio treniruoklių salėje. Nejauku. Kita vertus, Mirandai daugiau klausimų nekilo.

Gali būti tokia pat drąsi, kaip Miranda, ir pirmoji skambinti vaikinui. Bent jau įsitikinsi, kad jis sveikas ir gyvas (arba ne). Antras variantas: vadovautis pasimatymų ekspertų rekomendacijomis ir nepanikuoti, jeigu vaikinas nepaskambina tą patį vakarą. Patariama skambučio tikėtis antrąją – ketvirtąją jūsų pažinties dieną. Vėliausiai – penktąją. Po penkių tylos dienų vaikino telefono numerį rekomenduojama paprasčiausiai ištrinti. Taip pat, anot pasimatymų ekspertų, jokiu būdu nepulk skambinti pirmoji: tavo iniciatyva gali būti suprasta kaip nevykęs bandymas kabintis ant kaklo.

Viena vertus, iniciatyvos ribos tarp to, kas privaloma vyrams ir draudžiama moterims (ir atvirkščiai), yra seniai išplaukusios iš konservatyvių rėmų. Taigi, draudimais ar liepimais aklai vadovautis nevertėtų. Kita vertus, knygos „Vyrų failai“ autorius Humfrey Hunteris nevynioja žodžių į vatą. Į amžinąjį, retorinį klausimą, „kodėl jis neskambina?“, atsako labai paprastai: „Na, jei jis jums nepaskambino, vadinasi, jumis nesidomi. Juk jūs neskambinate žmonėms, kurie jums nepatinka? (...) Tad štai, vyrukui, kuris jums neskambina, nereikia sakyti nieko. Ne skambinti jam ir tylėti (nesate persekiotoja), o tiesiog nesistengti, jei jis nerodo pastangų.“

TAIP PAT SKAITYK: Kokie kvapai labiausiai jaudina vyrus?

Genialu, paprasta ir aišku. Dar pridursiu: jeigu jis nepaskambino, tai – ne tavo problema. Nešvaistyk laiko analizėms ir klaidingoms interpetacijoms. Tu – ne nukainota, maksimų ir norfų pirkėjams per prievartą brukama prekė. Gerai prekei apskritai nereikia nei reklamos, nei nuolaidų. Tad nesireklamuok ir nenusipigink.

P.S. Gali būti, kad skambučio iš to simpatingo vaikino kada nors sulauksi. Bet tikrai ne dėl to, kad jis staiga pradėjo tavimi domėtis. Greičiau dėl to, kad tavo vardą telefono adresų sąraše išsisaugojo tik tam, kad turėtų atsarginių variantų atsitiktiniams pasilinksminimams (angliškai vadinamiems „booty calls“). Tau reikia tokio stuobrio?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis