5 seksualinį geismą žadinančios spalvos

Apsirenk juodai – ir liksi nepastebėta! Na, nebent juodi tavo seksualūs nėriniuoti apatiniai – tokius vyrai tiesiog dievina. Spalvų terapeutai tikina, kad spalvos – galingas ginklas, nes veikia žmogaus pasąmonę: vienos ramina, kitos įaudrina. Kokios spalvos tinkamiausios miegamojo aistroms?

1. Be abejonės, raudona – spalvų karalienė. Ji stimuliuoja libido bei skatina kraujo pritekėjimą į organizmą ir audinius, o tuo pačiu ir į mažąjį dubenį. Įsigyk raudoną patalynę, užuolaidas arba tiesiog pagyvink miegamojo interjerą raudonomis detalėmis, kurios suteiks kambariui intymumo.

2. Feng Shui specialistai tvirtina, kad oranžinė spalva siunčia signalą į tą smegenų sritį, kuri atsakinga už seksualinį potraukį. Pasąmonę ji paveikia maždaug per 5-7 minutes, todėl geriausia, kad oranžinės būtų ne interjero detalės, o patalynė – pakankamai didelis daiktas, nuo kurio sunku atitraukti dėmesį.

3. Anot seksologų, šilti, natūralūs žalios spalvos atspalviai skatina erotines fantazijas ir sužadina seksualumą. Jei miegamajame esi gana drovi, žalia spalva tau padės atsipalaiduoti.

4. Geidi aistringų glamonių? Atkreipk dėmesį į alyvinę spalvą, kuri sužadina jausmingumą ir fantaziją. Labiausiai miegamajam tiks alyvinės spalvos sienos – švelnios ir neįpareigojančios, tačiau labai jaudinančios.

5. O štai apatinius geriausia rinktis ne raudonus, kaip galvoja dauguma moterų, o juodus. Būtent tokie labiausiai jaudina vyrus ir pabrėžia tavo kūno privalumus, bei maskuoja trūkumus. Miegamojo interjerui juoda spalva netinka. Anot seksologų, ji slopina libido.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis