Ką apie tave išduoda tavo apatinio trikotažo spalva?

Seksologai teigia, kad mėgstamiausia apatinio trikotažo spalva, gali nebyliai papasakoti apie seksualinius moters pomėgius. Kokią spalvą renkiesi tu?

Juoda spalva siunčia signalą, kad partneris gali jaustis laisvai, atsipalaidavęs ir be apribojimų. Tu mėgsti eksperimentuoti ir su mielu noru įgyvendini seksualines vyro fantazijas, tokiu būdu suteikdama malonumą ne tik jam, bet ir sau pačiai. Beje, lovoje mėgsti permainas, todėl kartais mėgaujiesi vyro diktuojamomis taisyklėmis, o kartais iniciatyvą tvirtai laikai savo rankose.

Balta spalva – klasika, užimanti antrąją vietą populiariausiųjų sąraše. Įdomu tai, kad baltas apatinis trikotažas vyrams neiššaukia jokios ypatingos reakcijos, tarsi to apatinio trikotažo nė nebūtų. Jei balta – tavo mėgstamiausia spalva, tuomet turėtum būti savimi pasitikinti moteris, puikiai žinanti, kad vyro dėmesys užkariaujamas tikrai ne apatiniu trikotažu.

Mėlyną spalvą dažniausiai renkasi meniškos sielos moterys. Lovoje jos pasyvios ir visiškai pasikliauja vyro rodoma iniciatyva, neretai iš pareigos, pamiršdamos, kad seksas turi teikti malonumą. Tačiau vyrus tokios moterys traukia savo paslaptingumu. Ar tu priklausai šiai moterų kategorijai?

Jei mėgsti geltonos spalvos apatinį trikotažą, turėtum būti labai linksma, gyvenimu besimėgaujanti moteris, iš partnerio laukianti nuoširdumo ir abipusio atsidavimo, tačiau neverčianti jo priklausyti tik tau vienai. Ir nors vyrai tvirtina, kad ši spalva nesukelia jiems seksualinio susijaudinimo, vis dėl to ji žada tikrai ryškius ir įsimintinus potyrius.

Norinčios glamonių, vyrų dėmesio ir pagirų, dažniausiai renkasi rožinės spalvos apatinius. Tai spalva, kuri labiausiai tinka pažeidžiamos sielos asmenybėms, trokštančioms rūpestingumo. Įdomu tai, kad ir vyrai į šią spalvą reaguoja atitinkamai: rožiniais apatiniais pasipuošusias merginas jiems norisi priglausti prie savęs ir švelniai glamonėti.

Jei labiausiai mėgsti žalios spalvos apatinius, tikriausiai esi iš tų, kurios įsimyli itin retai. Savo seksualumu gali per akimirką sujaudinti vyrą, o tuomet tiesiog apsisukti ir išeiti, jei tau kas nors nepatiks. Tu mėgsti seksą ir labiausiai rūpiniesi pati savimi, todėl partneris tau tėra priemonė patirti malonumą.

Azartas, aistra ir energija – taip, tai raudonos spalvos apsibūdinimas. Tokia moteris rimtai nusiteikusi ir vien flirtu neapsiriboja. Jei jau griebti vyrą, tai ne tik už ragų, bet ir už... Neįmanomų misijų lovoje jai tiesiog nėra. Vyrai dievina tokias moteris, bet tuo pačiu ir bijo, juk jos gali atimti dominuojančią poziciją.

Jei esi linkusi rinktis rudos spalvos apatinį trikotažą, tikriausiai labai nepasitiki vyrais ir sunkiai juos prisileidi šalia savęs. Nepamiršk, kad tikrai ne visi vyrai kiaulės, o seksu užsiimti reikia ne iš pareigos, bet iš malonumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis