Šeši moterų orgazmo tipai: ar žinai visus?

Seksas – tai eliksyras nuo daugelio negalavimų! O tiek vyrų, tiek moterų patiriamas orgazmas prilyginamas narkotikų dozei, nes jo metu smegenyse atsiveria plotai, kurie stimuliuojami vartojant narkotikus. Jei esi iš tų, kurioms orgazmą patirti sunku, galbūt vertėtų daugiau dėmesio skirti kitoms kūno vietoms? Juk orgazmas būna net šešių rūšių!

1. Klitorinis orgazmas

Klitorinį orgazmą gali patirti praktiškai kiekviena moteris, nes klitoris – itin jautri erogeninė zona. Statistika teigia, kad 60% moterų nepavyksta patirti kitokios rūšies orgazmo ir aukščiausią pasitenkinimo tašką jos gali pasiekti tik stimuliuojant klitorį! Esi šių moterų tarpe? Tuomet rinkis pozas, kurių metu ši slapta vietelė nuolatos jaudinama ir įpratink savo draugą papildomai pažaisti su pirštukais.

2. Vaginalinis orgazmas

Sakoma, kad vaginalinis orgazmas ateina su patirtimi ir praktika, o pagal statistiką, jį patiria mažiau nei 15% moterų. Kiek tame tiesios – neaišku. Pavyzdžiui, prancūzų ginekologas Odile Buissonas įsitikinęs, kad vien vaginalinio orgazmo būti negali, nes priekinė makšties sienelė yra glaudžiai susijusi su klitoriumi. Tai reiškia, kad stimuliuojant vaginą, kartu stimuliuojamas ir klitoris. O štai Niudžersio Rutgerso universiteto mokslininkai teigia, kad skirtingų zonų stimuliacija sukelia reakciją skirtingose smegenų dalyse, todėl stimuliuojant vaginą, aktyvuojamos visai kitos smegenų zonos ir juntami kiti pojūčiai.

3. Analinis orgazmas

Seksologai analinio sekso atžvilgiu nusiteikę gana optimistiškai. Anot jų, būtent analinio sekso dėka kai kurios moterys pagaliau sugeba pasiekti orgazmą, kurio nebūna įprasto sekso metu. Tiesiojoje žarnoje yra ypatingų zonų, kurių stimuliavimas sukelia susijaudinimą ir galiausiai – orgazmą. Tiesa, tam reikia tinkamai pasiruošti tiek fiziškai, tiek emociškai. Sakoma, kad stimuliuojant anusą, moterys patiria už klitorinį ar vaginalinį intensyvesnį orgazmą.

4. Krūtų orgazmas

Šis orgazmo tipas mažiausiai ištyrinėtas ir mažiausiai paplitęs, tačiau visko galima pasiekti atitinkamų pratimų, sužadinančių jautrumą, dėka. Šiuo atveju labai svarbus emocinis moters nusiteikimas. Tiesa, kūne gali būti ir kitų jautrių vietų, kurias dirginant, orgazmas pasiekiamas ir be sekso.

5. Šlapias orgazmas

Tokį orgazmą patiria tik nedidelė dalis moterų. Pasiekusios aukščiausią malonumo tašką, jos ejakuliuoja. Moterys, kurios gali ejakuliuoti, dažnai sutrinka galvodamos, kad tai šlapimas. Tačiau tai ne šlapimas, o skystis, pagamintas parauretalinių liaukų.

6. Banguojantis orgazmas

Ar kada nors esi patyrusi keletą ar net keliolika orgazmų iš eilės? Dauguma seksologų yra vieningos nuomonės: kiekviena moteris, kuri sugeba patirti vienkartinį orgazmą, gali patirti ir daugkartinį! Po pirmojo orgazmo moterų receptoriai tik dar labiau suaktyvėja, todėl nesustojus, galima sulaukti ir dar kelių malonumo bangų!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis