5 priežastys, kodėl moterys palieka naujus vaikinus

Ar tu esi iš tų, kurios jau po pirmojo pasimatymo supranta, ar vaikinas joms tinka? Vokiečių sociologai teigia, kad maždaug 35% moterų jau po pirmo susitikimo su priešingos lyties atstovais nusprendžia santykių toliau nebetęsti.

Apie 40% dailiosios lyties atstovių prisipažino, kad po pirmo pasimatymo norėtų dar kartą susitikti. 20% moterų pareiškė, kad dėl tolimesnių santykių tęstinumo apsispręsti jos galėtų po mažiausiai trijų - keturių pasimatymų ir tik 5% moterų pasakė, kad jau per pirmą pasimatymą susiranda partnerį ir su juo suartėja.


Kas moteris atstumia arba patraukia? COSMO paklausinėjo merginų, kas joms svarbiausia pirmojo pasimatymo metu.

29 metų Dalia teigia, kad apart vyro tvarkingumo, jai svarbi ir jo finansinė padėtis: „Jeigu pirmojo pasimatymo metu tenka susimokėti net už savo kavą – su tokiu vyru galiu atsisveikinti iš karto. Vieną kartą yra tekę išgyventi nelabai malonią situaciją, kuomet naujas pažįstamas pakvietė pasivaikščioti mieste, aš pasiūliau užsukti išgerti kavos į jaukią kavinukę, o atsivertęs meniu jis aiktelėjo, kad kava kainuoja 6 litus ir pasiūlė eiti kitur! Tikrai nesu iš tų, kurios melžia pinigus ir gyvena iš svetimos sąskaitos, bet uždirbti ant puodelio kavos ar vakarienės vyras turėtų“.

„Visų pirma atkreipiu dėmesį į tai, kaip vyras apsirengęs. Antras svarbus dalykas – jo kalbėjimo manieros. Trečias – vyro pasitikėjimas savimi ir mokėjimas parodyti dėmesį. Jeigu vyras nesugeba palaikyti pokalbio ir mikčioja sau panosėje, antro pasimatymo tikrai nebus“ – sako Virga.

Kita COSMO kalbinta mergina Jurga teigė turinti tik vieną esminį kriterijų, pagal kurį vertina vyrą pirmojo pasimatymo metu: „Humoro jausmas. Jeigu žmogus moka juokauti, vadinasi bent pirmas pasimatymas praeis visai sėkmingai. O jau toliau bus matyti“.

Vokiečių tyrėjai teigia, kad naujuose santykiuose skyrybų iniciatorėmis, kaip taisyklė, būna dailiosios lyties atstovės. Jie išskyrė penkias pagrindines priežastis, dėl kurių moterys taip greitai palieka vaikinus:

- vyras nerodo jokios iniciatyvos;
- Vyras skyrė nepakankamai dėmesio;
- jo finansinė padėtis buvo prasta arba buvo dar ir kitų moterų;
- buvo per mažai teigiamų emocijų arba seksualiniai poreikiai nesutapo;
- išsiskyrė požiūris į gyvenimą, vertybes, laisvalaikį ir t.t.

O štai internetinė svetainė pakankamai skambiu pavadinimu wotwentwrong.com („Kas buvo ne taip“) atlikto tyrimą, kurio metu klausė vyrų, kodėl jie palieka naujas savo merginas. 5 pagrindinės priežastys ne visai sutapo su moterų atsakymais:

1. Jis buvo nepasiruošęs naujiems santykiams
2. Jis jautėsi taip, tarsi savo merginai nebūtų svarbiausias
3. Ji buvo nepakankamai prisižiūrėjusi
4. Ji pernelyg retai norėjo sekso
5. Santykiuose buvo per daug pykčių

Kažkada COSMO klausė vyrų, ką jie galvoja pirmojo pasimatymo metu. Štai keli vyrukai, sutikę atskleisti savo mintis.

„Jei per pirmą pasimatymą mergina man patinka, aš visuomet galvoju, ar pavyks nusitempti ją į lovą ir kokia jinai lovoje.“ – Nesakysiu, 29 metai.

„Kadangi dažniausiai tenka susipažinti internetu, pirmojo pasimatymo metu visuomet lyginu merginos bendravimą realybėje su tuo, koks jis buvo iki pasimatymo. Jeigu bendravimas internete nuo realybės skiriasi kaip diena ir naktis – vadinasi kažkas ne taip arba su tavim, arba su ja. Tokiu atveju reikia tikėtis sulaukti draugo skambučio ir kuo greičiau bėgti jam „padėti“. Na, o jei susitikus iškarto jaučiasi „cinkelis“, tuomet jokio skirtumo, kaip ten iki šiol bendravosi internete“ - Aurimas, 24 metų.

„Man dažniausiai rūpi, ar aš patinku merginai, su kuria einu į pasimatymą. Net ir tuo atveju, jei mergina ne mano skonio, aš vis tiek stengiuosi palikti jai gerą įspūdį.“ – Saulius, 25 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis