Kaip flirtuoja skirtingų Zodiako ženklų atstovai

Avinas

Avinams flirtas – tai žaidimas, kuriame reikia laimėti. Avino flirtas greitas, ryžtingas ir atkaklus. Jeigu jau pirmo pasimatymo metu Avinas kalba apie savo simpatijas ar net meilę iš pirmo žvilgsnio tau, – tai aistringojo Avino triukas. Vakarėliuose jis trokšta būti matomas ir siekia naujos pergalės, juk jam būdingas kovotojo instinktas ir jis žūtbūt turi jį patenkinti.

Jautis
Jautis flirtuodamas sėlina lėtai, bet užtikrintai. Kai tik jis pajaus konkretų susidomėjimą juo, tuomet iš jo galima tikėtis ir flirto, ir žaidimo, ir sekso, ir visiško savęs atsiskleidimo bendraujant su kitu žmogumi. Jaučiui mažiau nei kitiems Zodiako ženklams tinka virtualus bendravimas, jį domina tik realybė.

Dvyniai
Dvyniams flirtas – intelektualus žaidimas, kuriame svarbiausia yra pats dalyvavimas, o ne rezultatas. Kuo „aštresnė“ nauja pažintis, tuo ilgiau trunka pasikeitimas sąmojais, tuo labiau jis užsiveda ir tuo didesnį malonumą jaučia nuo bendravimo su kitu žmogumi. „Gražiai nepamelavęs, istorijos nepapasakosi“, – taip sakoma apie žaismingą flirtą mėgstančius Dvynius.

Vėžys
Vėžio flirtas prasideda nuo rūpinimosi: paduoti paltą, įpilti arbatos, pavaišinti pietumis ir sukurti romantišką aplinką. Tu nė nepastebėsi, kaip po truputį atsipalaiduosi ir jūs tapsite vienas kitam labai artimi. Vėžiai retai kada atsiveria per pirmą susitikimą. Skambučio iš Vėžio dėl tolesnio bendravimo gali sulaukti tik praėjus kuriam laikui nuo pažinties dienos.

Liūtas
Liūtas flirtuodamas jaučiasi savo stichijoje. O kaip gražiai jie moka rodyti dėmesį. Saldainių ir gėlių etapai santykiuose ko gero buvo sugalvoti būtent Liūtų. Flirtuodami Liūtai tampa dosnūs ir kilniaširdžiai. Romantika ir meilė užvaldo jų širdis, jie trokšta išvysti blizgančias iš susižavėjimo jais akis. Tuomet liūtas maudosi meilėje, dosniai dalindamas dovanas ir kaip atsako į tai laukia pagirų ir pritarimo.

Mergelė
Mergelės flirtas – tai intelektualumas ir rūpinimasis kitu žmogumi. Pirmojo susitikimo metu flirtuojantis vyras leidžiasi į ilgus pasakojimus su įvairiais išvedžiojimais, siekdamas sublizgėti enciklopedinėmis žiniomis. Svarbiausia, kad jo klausytų. Moteris Mergelė vakarėlio metu ar per pirmąjį susitikimą nė už ką neleis sau peržengti padorumo ribų. Mergelė iš pažinties tikisi rimtų santykių.

Svarstyklės
Svarstyklių flirtas gražus ir estetiškas. Jos meistriškai įvaldę bendravimo meną, dievina flirtą ir romantiką, asistavimą ir dovanas. Romantiško vakarėlio metu vyrai mėgaujasi naujomis pažintimis ir bendravimu su daugeliu merginų, o moterys tikisi išgirsti meilių žodžių ir sulaukti pakvietimo į pasimatymą. Kai Svarstyklės įsijaučia į flirtavimą, jų judesiai tampa elegantiški, artistiški. Svarstyklės pažinčių ieško šeimos kūrimui, meilei ir maloniam poilsiui.

Skorpionas
Viešoje aplinkoje Skorpionas ne itin mėgsta flirtuoti. Jis greičiau yra linkęs užimti stebėtojo poziciją ir, nusižiūrėjęs savo traukos objektą, hipnotizuoja jį savo žvilgsniu bei persekioja. Pažinčių jis ieško romantiškiems ir intymiems santykiams. Skorpionas stengiasi išlaikyti atstumą, nes taip yra lengviau kontroliuoti savo emocijas. Ir tik likęs vienumoje jis spontaniškai pradės seksualinį flirtą, užhipnotizuodamas partnerį savo jausmų galia.

Šaulys
Šaulys flirtuoja su entuziazmu, draugiškai, pasitikėdamas savimi. Susidomėjęs kitu žmogumi, Šaulys su džiaugsmu spinduliuoja savo emocijas, todėl aplink jį juntama gerumo ir nuoširdumo atmosfera.

Ožiaragis
Ožiaragis flirtuoja atsargiai ir su išskaičiavimu, jis ieško rimtų santykių, nes jo mintys visada sukasi apie santuoką. Susižavėjęs kuo nors, Ožiaragis bus labai atkaklus ir būtinai susitars dėl kito susitikimo. Romantika jį ne itin domina, tačiau įsitraukęs į flirtą, jis tampa šmaikštus ir visa tai kas vyksta, vertina su lengvu sarkazmu ir saviironija.

Vandenis
Vandenis flirtuodamas jaučiasi laimingas ir džiaugiasi kaip vaikas vaikų darželyje, kur jį supa tie, su kuriais galima draugiškai šokti ratuku. Iš naujos pažinties jis tikisi draugystės, romantikos ir meilės. Vandenio flirtas kupinas jausmingumo, juoko ir linksmybių. Pažindindamasis, bendrus interesus jis iškelia į pirmą vietą.

Žuvys
Flirto pradžioje Žuvys būna drovios ir nedrąsios, tačiau palaipsniui tampa gundančiomis viliokėmis ir viliokliais. Žuvys pasiruošusios susilieti su kitu žmogumi į vieną bent jau meilės pakilimo metu ir taip įgyvendinti savo svajones ir fantazijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis