Kaip pagyvinti oralinį seksą?

Pamalonink savo mylimąjį ir padovanok jam nepakartojamas ir nepamirštamas oralines glamones!

Vyrai teigia, kad jiems labai patinka pati pirmojo įsiskverbimo akimirka. Pamėgink penio neapžioti, o įstumti pro gerai aplaižytas, beveik sučiauptas lūpas. Darydama oralinį seksą, retkarčiais padaryk pertraukėlę ir leisk jo peniui prisiliesti prie kitų savo kūno vietų: krūtinės, pilvo ar makšties.

Netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylymąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.

Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudinti ne ką mažiau, nei pats veiksmas.

Gerai apsilaižyk lūpas ir suimk jomis penio galvutę. Likusią dalį tvirtai apglėbk delnu. Judink delną aukštyn ir žemyn, o liežuviu suk ratus. Prieš tai delnus gali sudrėkinti seilėmis arba lubrikantu.

Vyrams labai patinka, kai glamonėjamos sėklidės, taigi nepamiršk ir jų. Viena ranka suimk sėklides ir švelniai jas glostyk, retkarčiais spustelėdama šiek tiek stipriau. Jei suspaudimą sugebėsi suderinti kartu su giliu įsiskverbimu – įspūdžiai bus nepakartojami.

Keisk ritmą, kad veiksmai nebūtų monotoniški. Gali šiek tiek pasukti galvą, kad penis į burną įeitų kitu kampu. Taip potyriai nuolatos keisis ir labiau jaudins.

Vyrai dievina oralinį seksą, tačiau būna akimirkų, kurios gali viską apversti aukštyn kojom. Taigi, oralinio sekso metu vyrai nemėgsta, kai…
… Moteris dantimis užkliudo penį. Penis – pati jautriausia vyro kūno dalis, todėl vargu ar atsiras nors vienas vyriškis, kuriam tai patiktų.

… Kuomet moteris burna glamonėja penį taip, lyg iš karvės bandytų išmelžti pieno. Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi daugumą iš jų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

… Kuomet moterys susikoncentruoja tik į oralinį seksą ir pamiršta visas kitas kūno vietas. Dauguma vyrų labai susijaudina, kuomet oralinio sekso metu moteris liečia krūtinę ar pilvą, o ypatingai sėklides.

… Kuomet oralinio sekso metu moteris ištisai tyli. Galbūt ir keistai skamba, nes oralinis seksas ir pokalbiai – nelabai fiziškai įmanomas dalykas, tačiau kartais vertėtų padaryti pertraukėlę ir papasakoti vyriškiui, kokį malonumą jūs patiriate bučiuodama jo kūną. Iš tiesų užtektų vos kelių “nešvarių žodelių” ir jo širdis imtų plakti dar greičiau.

… Kuomet moterys išspjauna spermą. Tai – labai intymi problema. Dauguma vyriškių jaučiasi įžeisti, jei moteris ima ir išspjauna jų spermą, tačiau moterų šioje situacijoje smerkti nevertėtų. Geriau prieš oralinį seksą išsiaiškinti vienas kito poreikius ir susitarti, kur vyras turėtų pabaigti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis