Kokia tu santykiuose ir lovoje pagal kraujo grupę?

Nežinome, kiek tame tiesos, bet mokslininkai tvirtina, jog kraujo grupė gali įtakoti žmogaus asmeninį gyvenimą ir seksualinį temperamentą. Paskaityk, kas rašoma apie tave.

Pirma (0) kraujo grupė

Pirmos kraujo grupės atstovai įprastai turi labai stiprų seksualinį temperamentą ir yra tiesiog nenuilstantys meilės malonumų ieškotojai. Plaukti pasroviui, o dar blogiau – stovėti vietoje, tikrai ne jiems. Jie energingi, laisvai bendraujantys, labai valingi, ryžtingi, tačiau mokantys prisiderinti prie aplinkybių, todėl nesunkiai išvengia konfliktų. Tai žmonės, mokantys mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais ir norintys patirti kuo daugiau. Neretai šios grupės atstovai - kompanijos sielos. Jie linkę į romantiką, jautrūs, neslepiantys savo jausmų, bet... pajutę monotoniją, neretai tiesiog pasuka kitu keliu. Ten, kur smagiau. Pro kraštus besiveržiantis temperamentas išryškėja ir lovoje: seksas jiems – tai nesibaigiantis eksperimentų ir malonumų šaltinis.

Antra (A) kraujo grupė

Antros kraujo grupės atstovai – ganėtinai uždari, nelinkę dalintis savo išgyvenimais ir jausmais. Jie tikri perfekcionistai ir darboholikai. Karjeros srityje jie juda labai kryptingai ir greitai, o štai asmeniniai santykiai lieka antroje vietoje ir klostosi ne taip sėkmingai. Problema tame, kad visame kame siekdami tobulumo, jie stengiasi vadovautis patikrintomis taisyklėmis. Darbuose tai padeda, o santykiuose reikia lankstumo ir išradingumo. Jei partneris parodys iniciatyvą ir aiškiai pasakys ko nori – antros kraujo grupės atstovas tikrai padarys viską, kad seksas būtų tiesiog tobulas.

Trečia (B) kraujo grupė

O! Trečios kraujo grupės atstovai – tikri romantikai, tiesa, ne visada tai parodo. Šiems žmonėms labai svarbus sąžiningumas, todėl tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle jie negali pakęsti melo ir neteisybės. Jie jausmingi, patikimi ir atsidavę tiek kaip draugai, tiek kaip partneriai, bei pakankamai originalūs ir mokantys prisitaikyti prie įvairių aplinkybių. Iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti šaltoki, tačiau kuomet kalbama apie santykius ir seksą – trečios kraujo grupės atstovai tikrai turi kuo nudžiuginti ir nustebinti antrąją pusę. Jie nėra linkę griežtai laikytis taisyklių ir stengiasi gyventi dėl savęs, todėl leisk jiems pasireikšti, nevaržyk jų laisvės ir santykiai bus nuostabūs!

Ketvirta (AB) kraujo grupė

Ketvirtos kraujo grupės atstovai nėra linkę savęs varžyti. Jie labai aistringi, tačiau dažnai pasimetę, linkę abejoti ir mėtytis tarp savo sprendimų. Savo partneriams jie pilnai atsiduoda tiek emociškai, tiek fiziškai. Nebijo išsakyti savo jausmų ir drąsiai eksperimentuoja lovoje. Sakoma, kad ketvirtos kraujo grupės atstovai turi dvi sielas – fizinę ir emocinę, tarp kurių privalo tvyroti harmonija, todėl vien fizinio pasitenkinimo be emocijų (ir atvirkščiai) jiems tikrai nepakanka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis