10 prezervatyvo naudojimo klaidų

Atrodo, apsaugos priemonėmis suaugę žmonės tikrai turėtų mokėti naudotis, bet... Įvairios istorijos apie plyšusius prezervatyvus ir netyčiukus, regis, nesibaigia. Ką gi, trumpa atmintinė, kokių klaidų nereikėtų daryti!

1 klaida: sargis užmaunamas prieš pat ejakuliaciją. Suprantama, kad aistra daro savo ir gerokai įkaitus tikrai nesinori daryti pertraukėlės vien tam, kad vyrukas užsimautų prezervatyvą, bet kelios sekundės aistros tikrai neužgesins, o problemų padės išvengti! Labai nedidelis spermos kiekis gali ištrykšti dar iki ejakuliacijos, o tam, kad pastotum, to pilnai pakanka.

2 klaida: prezervatyvas laikomas ten, kur papuolė. Sargių negalima laikyti drėgnoje ir šiltoje vietoje, taip pat ir ten, kur juos pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai. Turbūt dažniausia prezervatyvo saugojimo vieta – kišenė. Vietoje jos geriau rinktis piniginę su atskiru skyreliu, kuriame prezervatyvas nekontaktuos su kitais daiktais.

3 klaida: sargis per ilgai naudojamas. Galbūt tai skamba šiek tiek juokingai, bet jeigu sueitis trunka 30 minučių, geriau būtų sargį pakeisti nauju.

4 klaida: nepilnai užmautas prezervatyvas. Prezervatyvas turi pilnai apgaubti penį, o ne tik jo galiuką. Juk nenori, kad akto metu jis tiesiog nuslystų ir pasiliktų ten, kur nereikia.

5 klaida: sargio pakuotė atplėšiama dantimis. Pakuotę atidarinėti vertėtų atsargiai ir prie šviesos, priešingu atveju gali būti pažeistas pats prezervatyvas.

6 klaida: po lytinio akto penis kurį laiką dar lieka makštyje. Erekcija dingsta, sargis nebeapspaudžia penio ir sperma gali išsilieti. Viskas paprasa.

7 klaida: netinkamo dydžio prezervatyvo naudojimas. Per mažas sargis trukdo išlaikyti erekciją, o taip pat ir greičiau plyšta.

8 klaida: įprastų sargių naudojimas analinio sekso metu. Analiniam seksui skirti patvaresni prezervatyvai. Ant pakuotės bus užrašas „strong“, „strength“ arba „extra strength“: jie storesni už įprastus sargius. Tokių prezervatyvų galima įsigyti sekso reikmenų parduotuvėse arba vaistinėje.

9 klaida: atsiradęs oras sargyje. Kartais, prezervatyvo galiuke lieka oro, dėl to prezervatyvas plyšta. Prieš išvyniojant prezervatyvą, patį galiuką, skirtą spermai, reikia spustelėti, kad būtų pašalintas oras.

10 klaida: nepaisymas nurodyto galiojimo laiko ant pakuotės. Prezervatyvai tikrai nėra amžini. Jie taip pat turi galiojimo laiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis