Netradicinis seksas: naujausi išradimai intymaus gyvenimo paįvairinimui


Pažangių technologijų kūrėjai nuolat džiugina mus naujais išradimais visose gyvenimo srityse. Tame tarpe ir sekse! Paskaityk, kokių įdomybių intymaus gyvenimo paįvairinimui jie sugalvojo.

Seksas pagal muziką. Japonai pasižymi išradingumu. LoveTrainer – iš pažiūros įprastas mp3-grotuvas, tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Muzikiniai įrašai parinkti taip, kad kiekvieną meilės akto tarpsnį atitiktų tam tikros nuotaikos ir ritmo garsai. Yra melodijos, skirtos preliudijai, veiksmo vystymuisi, kulminacijai ir, suprantama, pabaigai. Tam tikrais momentais, skambant muzikai, pasigirsta ir tokie žodžiai kaip „greičiau“, „stipriau“ ar „lėčiau“, t.y. tie žodžiai, kuriuos mes patys nevalingai ištariame. Juk technika tam ir egzistuoja, kad palengvintų žmogui gyvenimą. Įrenginyje yra įmontuotas ir užsiimančių seksu pulso matuoklis. Gaila, kad nėra skaitliuko, rodančio sudegintas kalorijas, bet juk progresas nestovi vietoje, tad belieka tik laukti.

Seksas rytais. Alternatyva žadintuvui. Šio mechanizmo tau niekada nesinorės užvožti kokiu nors kietu daiktu, kad tavęs nežadintų. Anglų gamintojas Gallus et Mulier Limited išrado vibratorių, kurį galima užprogramuoti konkrečiam laikui ir jis pažadins tave ne muzika, kad ir pačia mieliausia, o savo švelniu poveikiu. Veikimo greitį ir dažnį galima sureguliuoti pagal savo poreikį. Kitaip tariant, prietaisėlis ir buityje vietos neužima, ir miegot netrukdo.

Seksas telefonu. Priedėlis LovePalz prie telefono suteiks galimybę seksu užsiiminėti per atstumą. Per Wi-Fi ir Bluetooth ryšį, pasitelkus kai kurias specialias sekso detales, atsidursi abipusio malonumo pasaulyje. Sukurti sekso žaisliukai atitinka įprastus organus. Vieno iš partnerio judesiai nuskaitomi programos ir perduodami kitai įrenginio daliai tuo pačiu greičiu ir paspaudimu. Tereikia paskambinti.

Sensorinis seksas. Durex kompanija sukūrė visiškai naujos modifikacijos apatinių drabužių liniją. Vyriškų ir moteriškų kelnaičių erogeninėse vietose įmontuoti vibro davikliai, o mobilusis priedas suteikia galimybę juos „liesti“ kaip tikrus. Nors, kaip žinia, sekse taisyklių nėra, vis dėl to prie gaminio pridėta instrukcija pataria pirkėjams atsargiau „spaudyti mygtukus“. Daugelis iš džiaugsmo stengiasi stipriau spustelėti ant ekrano, dėl ko dėvinčiam kelnaites tenka patirti visai ne tai, ko jis tikėjosi.

Seksas be suvaržymų. Krėslas IntimateRider sukurtas žmonėms su judėjimo negalia. Paralyžiuoti ar turintys kitokią judėjimo negalią žmonės, neretai ilgą laiką negali užsiiminėti seksu ir apskritai patiria daugybę nepatogumų intymiame gyvenime. Tai gerokai apkartina gyvenimą ir gadina nuotaiką. Krėslas sukonstruotas taip, kad judėti jame būtų laisviau. Jis pritaikytas įvairioms kūno padėtims. Tyrimai parodė, kad tie, kurie naudojasi šiuo išradimu, kur kas mažiau rizikuoja susirgti depresija.

Seksas kaip daina. Tokį vibratorių galima pasijungti prie iPode arba iPhone, ir jis judės pagal nustatytą melodiją. Paprasta, linksma, sukuria gerą nuotaiką ir lavina seksualinę vaizduotę.

Seksas pagal rankos mostą. Garsūs vibratorių gamintojai Lelo pranoko patys save. Naujos valdymo technologijos leidžia valdyti sekso žaisliukus, neprisilietus net prie valdymo pultelio. Sunku įsivaizduoti, kokį būtent fizinį malonumą tai gali suteikti, tačiau mosikuojantis rankomis meilužis, turėtų atrodyti įspūdingai.

Seksas Skypu. Paskaičiuok, kiek „neužmirštamų naktų“ esi praleidusi prie kompiuterio, iki paryčių plepėdama su drauge ar mylimuoju, o po to keiksnodavai save dėl režimo nesilaikymo. Ką padarysi – nei bendravimui, nei seksui laiko nelieka. Bendraujant per atstumą, galima išnaudoti įprastus sekso žaisliukus, nuotraukas ir erotines SMS žinutes. Tačiau yra ir šis tas geriau.

Šio daikčiuko pagalba, būdama bet kokiu atstumu, mylimąjį glamonėti galėsi kiek ir kaip panorėjusi. Taip pat ir jis tave. Moteriškoji dalis – vibratorius, vyriškoji – žiedas peniui. Visa tai specialiais tvirtinimais prijungiama prie kompiuterio ir tereikia įjungti Skype, atsisiųsti programėlę ir drąsiai imtis žaisliuko. Visas žavesys tame, kad tu valdai ne savo dalį, o tą, kuri užmauta ant partnerio. Netikėtumo efektas užtikrintas. Šio produkto autoriai prisipažįsta, kad tai įgyvendinti jiems nebuvo lengva. Pradžioje jie bandė abu partnerius aprengti specialiais kostiumais, tačiau juose buvo karšta ir nepatogu. Kiti bandymai – laidų tvirtinimas prie kūno, buvo traumuojantys.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis