5 ekstremalios vietos seksui! Norėtum išbandyti?


Yra porų, kurioms ekstremalus seksas - tiesiog gyvenimo norma. Tačiau dauguma apie tai tyliai pasvajoja, bet įgyvendinti neišdrįsta. Seksas balkone, tiesiai kaimynams prieš langus ar ežere... Norėtum? Variantų - daugybė! Na, o jeigu apsidaitytume plačiau... Yra gerokai įdomesnių vietų, nei balkonas!

Ką manai apie seksą po kriokliais? Pavyzdžiui, Storseterfossen krioklys, po kuriuo galima palįsti! Pasirodo, ten yra vietelių, kur galima saugiai pasimėgauti aistringu seksu, tik ir turistų tikrai nemažai.

Seksas „Velnio baiseine“, kuris yra pačiame Viktorijos krioklio viršūnės pakraštyje. Pabūvoti virš 108,3 metrų aukščio prarajos... Tai turėtų būti tikrai jaudinanti akimirka!

O jeigu kažkas panašaus, tik mažiau rizikuojant būti užkluptai? Pavyzdžiui, ant dangoraižio stogo krašto, nuo kurio atsiveria fantastiški vaizdai!

Jei esi iš tų, kuriems patinka „tai“ daryti viešose erdvėse, tuomet tau patiktų poilsis viename iš „Hedonism“ viešbučių, kuriuos galima rasti Jamaikoje, Brazilijoje, Dominikos Respublikoje ir Bahamuose. Kuo šie viešbučiai išskirtiniai? Viešbučio svečiai vaikšto apsinuoginę, o mėgautis seksu leidžiama kur tik nori!

Na, o tikrai neįprastam seksui vertėtų rinktis Meksikoje esančią „Kukulkan“ piramidė. Ji pastatyta tokioje vietoje, kurioje nuolatos juntami žemės virpesiai. Šie svyravimai veikia centrinę nervų sistemą ir iššaukia ryškius emocinius proveržius.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis