Ką apie tave išduoda partnerių skaičius?


Apklausos rodo, kad vidutiniškai moterys yra turėjusios 10 lytinių partnerių. Vieniems tai pasirodys labai daug, kitiems priešingai – labai mažai. Juk šiuo klausimu kiekvieno nuomonė yra skirtinga. Tačiau šį kartą ne apie statistiką. Psichologai teigia, kad intymaus gyvenimo detalės gali nemažai papasakoti apie žmogaus asmenybę. Taigi, ką išduoda tavo partnerių skaičius?

Vienintelis visam gyvenimui

Jei radai vyrą, kuris yra tau pirmasis ir paskutinis (tikėkimės!), galime tave tik pasveikinti, juk tikrai nedaugeliui pavyksta užmegzti tvirtus santykius iš pirmo karto. Psichologai sako, kad stipriausi tokių žmonių bruožai – kantrumas, ryžtingumas siekiant savo tikslų, gebėjimas ieškoti kompromisų ir susikoncentravimas į savo išsikeltas vertybes. Kitaip tariant, tu turi aiškią gyvenimo liniją ir ryžtingai ja žengi, aplenkdama visas kliūtis. Pasiduoti ar nusileisti susiklosčiusioms aplinkybėms – ne tavo charakteriui.

Maždaug 5 partneriai

Tavo seksualinius partnerius galima suskaičiuoti ant pirštų? Nieko keisto, juk laimės ant lėkštutės niekas neatneša ir jos tenka ieškoti bandymų būdu. Toks partnerių skaičius atskleidžia pakankamai tvirtą charakterį ir žmogaus stabilumą. Tai žmonės, puikiai žinantys ko nori iš gyvenimo, nebijantys išbandyti kažko naujo, tačiau šiek tiek atsargūs, pasveriantys riziką ir pirmenybę teikiantys protui, o ne jausmams. Vargu, ar puoli pirmam pasitaikiusiam į glėbį, bet ir netempi laiko, radusi potencialų kandidatą į savo širdį.

Maždaug dešimt ar šiek tiek daugiau

Anot psichologų, esi atvira, tačiau susitvardanti asmenybė. Mėgsti derinti pareigas su malonumu, turi savo įsitikinimus, tačiau nesilaikai griežtų taisyklių ir laviruoji situacijose. Kitaip tariant, turi aiškias ribas, kurių neleidi sau peržengti. Puikus bruožas, padedantis išvengti nemalonių situacijų ir kontroliuoti savo gyvenimą, per daug jo nesuvaržant.

Daug ir tikrai nežinai kiek

Gyvenimas tik vienas, todėl reikia juo mėgautis visais įmanomais būdais – toks turėtų būti tavo devizas. Psichologai teigia, kad daug seksualinių partnerių turėjusios moterys nebūtinai turi būti „palaidos“. Įprastai itin aktyvų lytinį gyvenimą paskatina du kraštutinumai: labai stiprus nepasitikėjimas savimi ir noras įrodyti sau pačiai bei aplinkiniams, kad esi šio to verta arba priešingai – savęs išaukštinimas ir vėlgi, bandymas visiems įrodyti, kad tu gali, kad tau nėra jokių ribų.

Daug, bet tu tiksliai žinai, kiek

Partnerių iš tiesų nemažai, bet tu ir naktį pažadinta galėtum pasakyti tikslų skaičių? Ar tik nebūsi egocentriška trofėjų kolekcionuotoja, kuriai svarbiausias tikslas ir nesvarbu, kokiu būdu jis siekiamas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis