Nepasiduok tik jausmams! Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vyrą

Tikriausiai tau jau ne kartą yra tekę patirti, ką reiškia susižavėti ir... nusivilti. Gal ir nieko baisaus, kai visa tai apsiriboja draugystėmis, tačiau žengiant rimtesnį žingsnį, vertėtų ir rimčiau pasvarstyti: ar tai tikrai TAS vyras, su kuriuo nori praleisti visą savo gyvenimą? Galvok kelis žingsnius į priekį!

1. Atkreipk dėmesį į jo šeimą. Be abejo, tau reikės gyventi ne su jo šeima, o su juo pačiu, tačiau elgesio modelį įprastai perimame būtent iš šeimos. Stebėk, kaip jis elgiasi su savo motina. Psichologai teigia, kad tai – jūsų būsimų santykių atspindys.

2. Palygink jūsų socialinius statusus. Seniai jau nebe tie laikai, kai princai negalėdavo vesti paprastų mergelių, o princesėms tekdavo tekėti tik už turtingų dėdulių. Ir vis dėlto, socialiniai skirtumai santykiams yra rimtas išbandymas. Beje, kalba sukasi ne tik apie materialinę padėtį, bet ir apie išsilavinimą, kultūrą, religiją ir t.t.

3. Jo požiūris į vaikus. Įdomus faktas: pelių patelės partnerį renkasi atsižvelgdamos į jo rūpestingumą prižiūrint palikuonis. Ir tai labai teisinga! Juk vaikų priežiūra – tai ne tik mamos rūpestis. Patikrinti, koks tavo mylimasis, visai nesudėtinga: tiesiog stebėk ar aplinkiniai vaikai jam sukelia kokią nors teigiamą reakciją.

4. Jo finansinis elgesys. Galime užtikrintai sakyti, kad tai, kaip žmogus elgiasi su pinigais, gali nemažai papasakoti ir apie jo charakterį. Tikriausiai norėtum, kad tavo mylimasis nebūtų švaistūnas, juk vienas dalykas, kai jis leidžia tik savo algą ir visai kas kita, kai pinigai yra bendri, o reikia pasirūpinti ne tik savimi, bet ir vaikais. Venk ir kito kraštutinumo – pernelyg taupaus vyro, skaičiuojančio kiekvieną centą. Toks tikriausiai kiekvieną dieną prašys išsamios ataskaitos, kur ir ką pirkai, o retas vyras suprastų, kad moteriškiems dalykėliams reikia tikrai ne kelių litų.

5. Jo aplinka, draugai. Pasakyk kas tavo draugas, pasakysiu kas esi tu. Į jo draugus įsižiūrėk taip pat atidžiai, kaip ir į jo šeimą. Juk žmonės, su kuriais bendraujame, dažniausiai turi panašų požiūrį į gyvenimą. Na, bent jau sunku patikėti, kad vakarėlių liūtų kompanijoje sukiotųsi vienas namisėda.

6. Seksualinis temperamentas. Pripažink, seksas – svarbi santykių dalis. Jei su savo vyru lovoje negali pajusti malonumo, negalvok, kad kažkada tai pasikeis. Žinoma, santykių pradžioje reikia šiek tiek „apsitrinti“, bet kiek? Mėnesį, porą, gal pusmetį.

7. Jo elgesys kritinėmis situacijomis. Atkreipk dėmesį į jo elgesį, kuomet jis būna sudirgęs arba supykęs. Tokiose situacijose žmogus sunkiai save kontroliuoja, todėl gali būti, kad atsiskleis tikrasis jo veidas, kurio net nesitikėjai. Nepamiršk, kad ateityje konfliktų kils ne kartą, o jei vyrukas iš tų, kuris nevaldo ne tik žodžių, bet ir kumščių? Svarbiausia - nevenk konfliktų (žinoma, nereikia jų specialiai kurstyti). Nesistenk „per negaliu“ išlaikyti taikių santykių. Nebijok tęsti diskusijos būdama sudirgusi ar net pikta, nes kitaip nei tu, nei jis nepažinsite vienas kito.

8. Įvertink jo įpročius. Tvirtai žinok, su kuriais dalykais galėtum susitaikyti, o su kuriais – ne. Galbūt tai, kad jis mėgsta valgyti česnakus ir garsiai laidyti komentarus filmo žiūrėjimo metu tavęs visiškai neerzina, tačiau kai kurie kiti įpročiai gali visiškai neatitikti tavo reikalavimų, pvz. įvairios priklausomybės, melas, atsakomybės jausmo trūkumas ar jautrumas kritikai. Susidaryk „netoleruotinų dalykų“ sąrašiuką ir jo elgesyje įžvelgusi nors vieną punktą – gerai pagalvok ar tikrai sugebėsi su tuo taikstytis visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis