Tavo skaičius išduoda, kokia esi lovoje

Jei neturi savo mėgstamiausio skaičiaus, tiesiog pasakyk tokį, koks šią akimirką tau šauna į galvą. Pavyzdžiui, 52! Sudėk abu skaitmenis ir gausi vieną skaičių. Šiuo atveju 7. Na, o dabar paskaityk, ką šis skaičius reiškia.

Jei tavo skaičius - 0

Esi iš tų žmonių, kuriems seksualiniame gyvenime lengviau pasiduoti ir būti valdomu, nei imtis iniciatyvos ir valdyti pačiai. Kartais tau sunku atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės, todėl ne visuomet išdrįsti išbandyti kažką naujo, kas galbūt ne visai priimtina visuomenėje. Iš kitos pusės – radusi patikimą ir drąsų partnerį, sugebi pamiršti kompleksus, gali jam pilnai atsiduoti ir laikui bėgant netgi gerokai nustebinti savo išradingumu lovoje.

Jei tavo skaičius - 1

Tu spontaniška, mėgstanti eksperimentuoti, emocionali ir aistringa moteris, tačiau tik tuo atveju, jeigu gali pilnai pasitikėti savo partneriu. Iš kitos pusės, sukurti patikimus santykius trunka ne vieną dieną, todėl seksualinį gyvenimą gali aplankyti rutina. Norint rasti aukso viduriuką, 1 mėgėjams reikia suteikti laisvės, tuomet jie tikrai parodys, kokios aistros juose kunkuliuoja.

Jei tavo skaičius - 2

Spontaniškumas ne tau. Tu kontroliuoji savo emocijas, turi nusibrėžusi aiškias ribas, kurių nedrįsti peržengti, tačiau tai tikrai nereiškia, kad esi neaistringa. Labiausiai nuo eksperimentų tave stabdo partnerio spaudimas arba kritika. Jei rasi žmogų, kuris tau leis būti savimi ir nepamirš pagirti – kiekvieną naktį tau norėsis išbandyti kažką naujo, nustebinant tiek jį, tiek save pačią.

Jei tavo skaičius - 3

Seksualumo ir pasitikėjimo savimi tau tikrai netrūksta. Įprastai skaičiaus 3 mėgėjai yra tarsi magnetai, traukiantys žmones. Tu žinai, kaip mėgautis gyvenimu, ir nebijai parodyti, kad seksas – vienas iš svarbiausių gyvenimo malonumų. Tau nerūpi aplinkinių nuomonė ar kalbos, tu tiesiog pasiimi tai, ko tą akimirką tau norisi. Pavojus tik vienas: pernelyg stačiai neriant į aistringus lovos žaidimus, paprasčiausiems jausmams dažniausiai nelieka vietos.

Jei tavo skaičius - 4

Tu nesi iš tų, kurie blaškosi tarp jausmų ir aistrų. Gyveni pagal tam tikrą grafiką ir taisykles, santykiuose palikdama labai nedaug vietos eksperimentams ir spontaniškumui. Tu - viena iš idealiausių partnerių santuokai ar ilgalaikei draugystei, tačiau seksas tau nėra prioritetas, todėl kartais reikėtų šiek tiek atleisti vadeles ir lovoje leisti karaliauti aistrai, o ne taisyklėms.

Jei tavo skaičius - 5

Tu jautri, lengvai pažeidžiama, nelinkusi kovoti už save. Trapi mergina, kuria reikia rūpintis. Puikiai jauti atmosferą ir visuomet stengiesi laviruoti, kad gerai būtų visiems, todėl sutikusi tinkamą partnerį gali būti fantastiška ir emocine, ir fizine prasme. Nepaisant savo pažeidžiamumo, esi linkusi eksperimentuoti ir lovoje gali daryti tikrus stebuklus. Vis dėlto, jei partneris bus egoistas – kyla išnaudojimo tikimybė.

Jei tavo skaičius - 6

Reto išradingumo asmenybė. Tu – romantikė, todėl ir lovoje stengiesi surengti tikrą šou, su žvakėmis, tinkama muzika ir t.t. Tau labai svarbios nuolatinės emocijos, todėl santykiuose stengiesi nuolatos sugalvoti ką nors naujo, netikėto. Bet vertėtų susimąstyti, kad svarbus ne tik dovanos įpakavimas, bet ir pati dovana. Santykių ir sekso nebūtina nuolatos dirbtinai gražinti, kartais reikia leisti sau tiesiog atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui, visu šimtu procentų mėgaujantis tuo, ką jau turi.

Jei tavo skaičius - 7

Tu – paklusnioji? Tikrai ne! Aistringa, emocionali, sunkiai sutramdoma moteris – štai kas tu! Seksas tau ne tik malonumas, bet ir energijos šaltinis, todėl negaišti veltui laiko ir sutikusi ne visai tinkamą partnerį, jį lengvai iškeiti į kitą. Laisvė ir vienatvė tau ne iššūkis, o greičiau gyvenimo būdas, todėl apie emocinį prisirišimą kalbėti net neverta.

Jei tavo skaičius - 8

Tikra kontrolės mėgėja, pirmenybę teikianti racionaliam protui, o ne jausmams. Tai nereiškia, kad sekse tu susikausčiusi ir šalta. Priešingai – tu seksualiai aktyvi ir turi puikią vaizduotę, tačiau tik tuo atveju, jeigu vadeles laikai savo rankose. Beje, tokie žmonės nesavanaudžiai ir valdžia moka naudotis teisingai, patirdami malonumą patys ir suteikdami jį partneriui.

Jei tavo skaičius - 9

Tai linksmi, iškalbingi, sąmojingi, savimi pasitikintys, ganėtinai laisvi, tačiau tuo pačiu ir dėmesingi bei rūpestingi žmonės. Seksas tau – ne meilės išraiška, o būdas atsipalaiduoti, patirti malonumą, pasisemti naujų emocijų. Jokių nepagrįstų kompleksų, jokių susivaržymų, juk jeigu norisi – vadinasi, reikia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis