Geišų gundymo paslaptys: santūri, bet seksuali ir geidulinga


Japonų kalboje žodis „geiša“ susideda iš dviejų dalių: „gei“ reiškia meną, o „ša“ - žmogus. Visos geišos lankydavo specialias mokyklas, kuriose buvo mokomos ne tik įvairių menų, bet ir subtilių moteriškų gudrybių, kuriomis gundydavo vyrus. Pavyzdžiui, parodyti savo riešą, pilant arbatą arba tylėti taip, kad tyla būtų iškalbingesnė už bet kokius žodžius. Siūlome tau paskaityti keletą geišų moteriškumo paslapčių, kurias galbūt pritaikysi ir savo gyvenime.

Pirmas dalykas, kurio turėjo išmokti geiša – tai pastebėti grožį ir mokėti juo mėgautis. Ir šiais laikais Japonijoje gamtos grožiui skiriamas pakankamai didelis dėmesys. Pavyzdžiui, kasmet rengiamos hanami šventės, kurių metų japonai tiesiog renkasi į parkus ir grožisi pražydusiais sakurų žiedais.

Verta pasimokyti: šiek tiek apmaudu, jog reta šiuolaikinė moteris turi pakankamai laisvo laiko, kad galėtų leisti sau tiesiog mėgautis gamta kelias valandas per dieną. Tačiau ar būtinai reikia tiek daug? Po darbo bent valandėlę niekur neskubėdama pasivaikščiok mieste, kartą per savaitę iškeisk namų tvarkymą į kelių valandų poilsį gamtoje, o vakare tiesiog pasidaryk puodelį arbatos ir pakelk akis į dangų. Aplink mus tiek daug grožio, kurio per skubėjimą mes net nepastebime.

Geišos buvo puikios psichologės. Jos žinojo, kad geriausias būdas išlaikyti vyrą šalia – sukurti jam ramybės oazę, kurioje vyras visuomet norės atsipalaiduoti po sunkios dienos. Švelni, rūpestinga, pasiryžusi išklausyti, jei reikia – pralinksminti, jei reikia – tiesiog patylėti. Tokia šalia vyro buvo geiša.

Verta pasimokyti: visai nebūtina pataikauti ir visuomet nusileisti savo mylimajam, tačiau verta susimąstyti ar tikrai viską, ką mes sakome, verta sakyti. Galbūt iš tiesų kartais neigiamus dalykus geriau tiesiog praleisti pro ausis ir pasistengti namuose sukurti teigiamą atmosferą, kad po sunkios dienos vyrui norėtųsi grįžti tik pas tave.

Geišos puikiai žinojo, kada ir ką pasakyti. Kalbėdavo jos nedaug, nes užgožti vyrą būtų tiesiog nesuvokiama, tačiau labai taikliai. O intymiomis akimirkomis savo emocijas išreikšdavo subtiliomis žaismingomis užuominomis ir kūno kalba.

Verta pasimokyti: kartais mes tiesiog per daug kalbame. Juk intymiame gyvenime kūnas yra kur kas iškalbingesnis, nei žodžiai. O moters paslaptingumas – vienas veiksmingiausių būtų sudominti ir sugundyti vyrą. Pabrėšime – paslaptingumas, o ne kuklumas. Šelmiška šypsenėlė, šiek tiek drovus žvilgsnis, keli „nekalti“ prisilietimai... Vyrai puikiai jaučia moterų siunčiamus signalus.

Mūsų seksualinėje kultūroje įprasta, kad iniciatyvą visuomet rodo vyrai. Geišų gyvenime iniciatoriai taip pat būdavo vyrai, nes pati geiša tikrai neišdrįstų pulti vyrui ant kaklo, tačiau priartėjus prie intymumo, geiša pasirūpindavo, kad vyrui liktų tik mėgautis.

Verta pasimokyti: pasistenk, kad seksas būtų ne tik fizinis veiksmas. Tegul jis būna tik paskutinis, maloniausias akordas. O prieš tai... Pati nurenk vyrą neskubėdama ir mėgaudamasi kiekvienu prisilietimu, pakviesk jį į dušą, švelniai nuprausk kempine, bučiuodama jo kaklą ir pečius, bet neleisdama aistroms per daug įsiliepsnoti, miegamajame uždek žvakių ir pamalonink vyrą atpalaiduojančiu masažu... Pasistenk sukurti kuo daugiau erotiškų akimirkų, kurių metu visas dėmesys būtų skiriamas tik tavo mylimajam.

Sakuros buvo pagalbinė priemonė mokant jaunas geišas bučiuotis. Jos turėjo sugebėti liežuviu surišti mazgelį iš sakuros vaisiaus kotelio. Dar vienas būdas treniruotis – bananas. Apžiojusios bananą, jos labai švelniai ir atsargiai lūpomis ir liežuviu nuvalgydavo banano šonus sluoksnis po sluoksnio.

Verta pasimokyti: o kodėl gi nepabandžius to išmokti ir pačiai su vyšnių koteliais ir bananais? Žinoma, reikės nemažai kantrybės, bet tik pagalvok, kokios virtuoziškos bus tavo glamonės liežuviu...

Oralinės glamonės buvo įprasta seksualinio gyvenimo dalis, tačiau norėdamos suteikti vyrui daugiau malonumo, geišos griebdavosi vienos paprastos gudrybės: lūpas atšaldydavo ledu, o burną sušildydavo arbata.

Verta pasimokyti: šalčio ir karščio kontrastas intymiausioje vyro vietelėje suteiks jam nepakartojamų įspūdžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis