Koks yra idealus seksualinių partnerių skaičius (kokia tavo nuomonė?)

Tūkstančiai žmonių, užsiregistravusių viename žinomame pažinčių puslapyje, sudalyvavo Britanijos mokslininkų apklausoje, kurioje turėjo nuspręsti, koks gi tas optimalus seksualinių partnerių skaičius per visą gyvenimą.

Dešimt – tiek partnerių per visą gyvenimą, anot vyrų ir moterų, leistų jaustis pakankamai seksualiai patyrusiu, tačiau „nepalaidu“. Tik štai rezultatai – apibendrinti, o nagrinėjant atskirai vyrų ir moterų nuomonę, skaičiai šiek tiek išsiskiria. Pavyzdžiui, 42% vyrų įsitikinę, kad moteriai 10 partnerių yra per daug ir su tokiomis damomis jie nenorėtų susitikinėti. Ir tik 3% visų apklaustųjų mano, kad visai normalu per visą gyvenimą turėti daugiau nei 30 meilužių.

Kitas ganėtinai aktualus klausimas – ar žmonės norėtų žinoti, su keliais partneriais yra miegojusi jų antroji pusė. Vyrai šiuo atveju tikrai ne tokie smalsūs, kaip moterys: tokius dalykus norėtų žinoti tik 30% stipriosios lyties atstovų, o moterų tarpe – net 70%.

O ką daryti, jei vis dėlto tokį klausimą išgirdai pati: atsakyti, nutylėti ar tiesiog pameluoti? Cosmpolitan.lt to paklausė savo skaitytojų. Beveik 40% moterų neturi ko slėpti, todėl pasakytų tiesą. Sumažintų partnerių skaičių 14% apklausos dalyvių, o padidintų – tik 2%. Iš viso neatsakytų beveik 10% moterų, o likusios stengtųsi laviruoti situacijoje.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis