Moterų elgesys, išvedantis vyrus iš kantrybės!

Vyrai dažnai sako, kad patys vadovaujasi tik geležine logika, o štai moterys... Moterys neva visiškai neracionalios būtybės ir tai juos išmuša iš pusiausvyros! Ką gi, bandome pasvarstyti, kas konkrečiai vyrus erzina.

Aš jaučiu, kad...

„Žinai, man regis, kad nereikėtų to daryti. Tiesiog jaučiu, kad nelabai pasiseks“ – moterys juk turi patikimą intuiciją, tiesa? „Tiesiog jaučiu“ – vyrui tikrai ne argumentas. Įsivaizduok, kad tai – ne pokalbis su savo mylimuoju, o verslo reikalai, kuriuose reikia priimti sprendimą: ar ryžtumeisi investuoti didelę pinigų sumą vien dėl to, kad jauti, jog gali pasisekti?

Girdžiu, bet nežinau iš kurios pusės...

Kažką nugirdai, savo mintyse pati susikūrei trūkstamas detales (dažniausiai tos trūkstamos detalės – didžioji visos istorijos dalis) ir jau eini pasakoti visiems aplinkiniams „karštų“ naujienų. Vyrai mėgsta konkretumą: kas pasakė, ką pasakė, o ne ką tu įsivaizduoji. Lygiai tas pats, jei toji istorija susijusi su tavo pačios vyru. Nepulk kaltinti jo nebūtais dalykais ir fantazuoti, geriau tiesiai šviesiai paklausk, kas tave domina.

Ryškiam paveikslui reikia tirštų spalvų!

Puolimas – geriausia gynyba! O ir šiaip, norint ką nors įrodyti arba labiau paveikti žmogų, tiesiog būtina sutirštinti spalvas. Jis užtruko keliomis valandomis ilgiau su draugais – greičiausiai tu jam visai neberūpi ir jis tavęs nemyli! Išgėrė porą alaus – vadinasi grįžo girtas kaip šlepetė! Jeigu kiekvieną kartą iš musės padarysi dramblį – net ir ramiausiam vyrui gali neišlaikyti kantrybė.

Pasekmė visuomet turi priežastį...

Jei kas nors nutiko, kažkas juk turi būti kaltas, tiesa? Ir tas kažkas tikrai nebūsi tu! Pavyzdžiui, savaitgalį neišvažiavote į sodybą, nes tu neturėjai nuotaikos. Pagalvokime, kodėl gi tu tos nuotaikos neturėjai? Matyt, jei tavo vyrukas iš vakaro nebūtų gerai pasilinksminęs, viskas būtų buvę visai kitaip... Jei nori išvesti vyrą iš pusiausvyros, dėl vienokių ar kitokių savo sprendimų būtinai apkaltink jį. Vyrai to tikrai negali pakęsti.

Aš gi žinau... Arba užsikirtusi plokštelė

Visos puikiai žinome, kaip sunku nusileisti ir pripažinti kito teisybę. Bet geriau pasakyti „Taip, šiuo atveju tu teisus“, nei savo tiesą (kurios realiai nėra) įrodinėti argumentu „aš gi žinau“. Dar blogesnis variantas – praleisti pro ausis visus vyro argumentus ir viską pradėti iš naujo, tarsi nieko net nebuvo.

Mes tikrai nesakome, kad visos moterys elgiasi būtent taip, kaip čia parašyta, bet pripažink, kad bent retkarčiais ir pati pasiduodi pagundai elgtis ne visai racionaliai. O įsivaizduok, kaip erzintų, jei taip elgtųsi tavo vyras! Nors mes nesakome, kad bent kartais jie patys taip nesielgia...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis