Ką moters išvaizdoje pirmiausiai įvertina vyrai?

Priešingai, nei galvoja dauguma moterų, tikrai ne krūtinė atsiduria vyrų dėmesio centre, pirmos pažinties metu. Tyrėjai apklausė 1000 vyrų, iš kurių 700 tvirtino, kad pirmiausiai žiūri į moters akis, o tuomet įvertina jos šypseną.

Bet stereotipai neatsiranda iš niekur, taigi krūtinė užėmė garbingą trečiąją vietą! Įvertinę akis, šypseną ir krūtinę, vyrai žiūri... Ne, ne į užpakaliuką, kaip tikriausiai pagalvojo dauguma, o į plaukus ir moters svorį. Tiksliau, numanomą svorį pagal jos sudėjimą. Vėliau ateina metas kojoms ir aprangai. O štai užpakaliukas liko tik aštuntoje vietoje. Dar labiau stebina tai, kad vyrams ne itin rūpi moters odos grožis. Šis kriterijus vyrų sąraše užėmė paskutinę vietą.

Mes, žinome, nepraleidome progos pakalbinti mūsų vyrus ir išsiaiškinome, kas svarbiausia jiems. Verta įsidėmėti toms, kurios dar tik ieškosi draugo!

Liudas, 45 metai: „Man svarbiausias figūros proporcingumas. Jei pamatau dailios figūros moterį, visuomet atkreipiu į ją dėmesį ir visai nesvarbu, ar ji sveria 50 kilogramų, ar 80. Jei figūra proporcinga, moteris atrodo gražiai”.

TAIP PAT SKAITYK: Kokio Zodiako ženklo vyras tau labiausiai tiktų

Edas, 25 metai: „Krūtinė – tai moters akys, kurios traukia vyrų akis ir rankas. Paprasta fizika“.

Ignas, 28 metai: „Na, jei merginą pamatau iš tolo, tai dažniausiai pirmiausia įvertinu kojas, o jei iš arti – tuomet be abejonių akys. Dar labai svarbu, ar mergina šypsosi. Jei moteris laiminga, ji visuomet patraukia dėmesį”.

Justas, 24 metai: „Nelengva pasakyti, jeigu mergina, pavyzdžiui, su iškirpte iki bambos, tai kojos tikrai ne pirmas dalykas kurį pastebi. O šiaip tai greičiausiai rinkčiausi veidą. Kas iš to, jei mergina turės krūtinę ar užpakaliuką, o ūsai bus ilgesni už mano arba akys žiūrės į skirtingas puses“.

Dainius, 35 metai: „Nemanau, kad pirmiausia atkreipiu dėmesį į kokią nors konkrečią kūno ar veido dalį. Man regis visi vyrai per sekundę nuskanuoja bendrą vaizdą ir iš karto įvertina: simpatiška arba ne. O jau vėliau, bendraujant, turi laiko pasinagrinėti labiau, kokie bruožai gražūs. Bet galiu pasakyti, kad visada atkreipiu dėmesį į moters rankas ir nagus. Bet tai tikrai ne pirmas dalykas, kurį įvertinu“.

Tadas, 24 metai: „Svoris, plaukai, akys, apranga, užpakaliukas, kojos, šypsena, oda, krūtinė. Jei iš eilės – tuomet taip“.

Karolis, 22 metai: „Aš nežinau kaip ten, kur ir kodėl vyrai kreipia dėmesį, bet kadangi aš esu estetas, tai iš pradžių bendrai žiūriu į veidą“.

TAIP PAT SKAITYK: Kokias moteris vyrai dažniausiai veda?

Laimis, 31 metai: „Šypsena ir akys, tuomet figūra, o dar vėliau – atskiros figūros dalys. Tikriausiai kojos, liemuo ir tuomet krūtinė. Būtų neblogai ir užpakaliuką pamatyti, bet bendraujant akis į akį dažniausiai tai padaryti nelabai lengva”.

Gytis, 24 metai: „Kas liečia atskiras aprangos dalis ar detales nesu susidaręs išankstinės nuostatos dėl vienos paprastos priežasties: išore gana lengva manipuliuoti (pripažinkim, ką moterys prireikus yra neblogai įvaldžiusios). Taigi labiau vertinu tai, ko nesuvaidinsi. Žvitrios akys, nuoširdi šypsena ar bet kuris kitas kūno elementas - kiekviena moteris yra savaip žavi. Man rodos čia galioja taisyklė „ne kaip krepšelis atrodo, o kas yra jo viduje“.

Beje, mokslininkai apklausė ne tik vyrus, bet ir moteris. Pasirodo, atsakymai ne taip stipriai ir skiriasi. Moterys, kaip ir vyrai, pirmiausia pastebi priešingos lyties atstovo akis ir šypseną, o jau tuomet jų dėmesį patraukia plaukai ir vyro ūgis. Tuomet įvertinama apranga, svoris, oda, veido forma ir užpakaliukas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis