Brittany Gibbons istorija: 365 dienos sekso

Ne vienerius metus trunkantys santykiai, darbas, vaikai, buitis... Vakare norisi griūti į lovą ir tikrai ne tam, kad audringai pasimylėtum. 365 dienos sekso – ar ryžtumeisi tokiam eksperimentui? Huffingtonpost.com blogerė Brittany Gibbons pasiryžo ir nesigailėjo!

Viskas prasidėjo nuo paprasto elektroninio laiško, kuriame Brittany savo vyro Andy paprašė išvardinti 5 dalykus, kurie jam patinka jos kūne. Pokalbis baigėsi nelabai smagiai: „Jei atvirai, apsinuoginusios tavęs nemačiau jau kelerius metus“ – Andy atsakymas šiek tiek pribloškė pačią Brittany, kaip, tikriausiai, priblokštų ir daugumą moterų.

„Tiesą sakant, intymūs santykiai su vyru man buvo tarsi košmaras, – atvirai savo pasakojimą pradėjo Brittany. – Užaugau šeimoje, kurioje apsikabinimai ir jausmų demonstravimas nebuvo įprastas. Mano vyras – visai kitoks. Jis nuostabus ir labai, labai seksualus. Nieko keisto, kad seksas tapo didžiausia mūsų gyvenimo problema“.

Brittany teigia, kad nuo sekso išsisukti stengdavosi įvairiausiais būdais: galvos skausmas, per daug darbų... Kaip pasiteisinimą jauna moteris išnaudodavo net keturmetį sūnų, esą jam vienam baisu miegoti. O dėl visko kalti buvo kompleksai, kurių nepavyko įveikti, nors vyras nuolatos kartodavo, kokia ji nuostabi.

TAIP PAT SKAITYK: „Gera lovoje“ vyrų akimis: kokių moterų jie nori?

„Po visų ašarų ir jokios naudos neatnešusių pokalbių, ryžausi išbandyti kažką naujo: pasiūliau vyrui visus metus kiekvieną dieną užsiimti seksu, nepriklausomai nuo nuotaikos, savijautos ar susikaupusių darbų. Kiekvieną dieną be jokių pasiteisinimų“ - apie savo eksperimento pradžią rašė Brittany. Anot jos, vyras šiam planui neprieštaravo, tačiau abejonių kilo abiem. Pati moteris baiminosi, kad lovoje yra tikrai ne deivė, todėl seksas su ja vyrui gali greitai pabosti, o jos vyras Andy vėliau prisipažino labiausiai bijojęs, kad visais būdais sekso vengianti Brittany po tokio eksperimento gali pasiūlyti miegoti atskiruose miegamuosiuose.

Sakoma, kad geriausias būdas susidoroti su savo baimėmis – pažvelgti joms tiesiai į akis. Būtent tokios pačios taktikos ėmėsi ir Brittany: „Vaikystėje labai bijojau važiuoti dviračiu, tačiau po ilgų treniruočių šią baimę įveikiau, pamėgau pasivažinėjimus ir šioje veikloje jaučiuosi užtikrinta savo jėgomis. Viso šio mano eksperimento logika buvo paprasta: žiūrėti savo baimei į akis tol, kol ji išnyks lyg dūmas. Nesiryšiu sakyti už savo vyrą, tačiau man šie metai buvo neįtikėtinai malonūs, nors mano pasąmonė ne iš karto susitaikė su faktu, kad kiekvieną naktį nusivelku visus drabužius ir vyras mato visus mano tikrus ir įsivaizduojamus figūros trūkumus“.

Kiekviena mergina, kompleksuojanti dėl savo kūno, turėtų puikiai žinoti, kaip nelengva peržengti per savo kompleksus. Brittany teigia, kad iš pradžių prieš seksą jausdavosi kaip mokyklinukė, kuri neišmoko namų darbų, bet žino, kad šiandien turės atsakinėti. Tačiau kai su savo baimėmis tenka susidurti nuolatos, anksčiau ar vėliau jos susilpnėja.

„Buvau nepatenkinta savo pilvu. Ir klubais. Ir tuo, kaip atrodė mano kūnas, kuomet gulėdavau ant nugaros, – savo straipsnyje apie eksperimentą atvirai rašė Brittany. – Anksčiau stengdavausi vyrui tai paaiškinti, o jis dešimt minučių mane įtikinėdavo, kad esu nuostabi, o vėliau pusvalandį pykdavo, kad jo žodžiai man nedaro jokios įtakos. Po kiekvieno tokio pokalbio kankindavausi ne tik dėl to, kad prastai atrodau, bet ir dėl kaltės jausmo prieš vyrą“.

TAIP PAT SKAITYK: Ką moters išvaizdoje pirmiausiai įvertina vyrai?

Brittany stengėsi vyrui išaiškinti, kad labai džiaugiasi, jog jo akimis yra graži ir seksuali moteris, tačiau tol, kol tuo nepatikės pati, situacija nepasikeis. Kas padėjo? Pirmieji atviri pokalbiai ne apie kompleksavimą bendrai, o apie konkrečius kankinančius kompleksus ir tai, ko kiekvienas iš jų nori ir ko negali pakęsti. „Pasakiau daugybę dalykų, pavyzdžiui, kad negaliu pakęsti, kai jis kvėpuoja man į sprandą, nes siaubingai bijau kutenimo ir man labai nepatinka, kai jis liečia mano spenelius. Padariau tai, ko neįsivaizdavau galinti padaryti – viską, ką galvodavau tik mintyse, ištariau garsiai. Ir tuo metu nesijaučiau egoiste, kuriai rūpi tik jos pačios pasitenkinimas. Supratau, kad turiu tam teisę“ - sakė Brittany.

Kas po eksperimento pasikeitė Brittany ir Andy šeimoje? Anot jų, 365 dienos sekso pakeitė intymų (ir ne tik) jų gyvenimą. Tiesa, seksu jie nebeužsiima kasdien, tačiau mėgaujasi juo kur kas labiau, nei prieš tai, o svarbiausia – tapo atviresni vienas kitam.

Jei tave sudomino Brittany istorija, gali apsilankyti jos Facebook paskyroje, kurioje rasi ir daugiau įdomių bei intriguojančių jos gyvenimo detalių.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis