Nesudėtingi ir efektyvūs būdai, kaip sugundyti vyrą

Savo mylimajam nori būti vienintelė ir nepakartojama? Tuomet teks šiek tiek pasistengti, kad apie tave jis galvotų net miegodamas.

* Prieš einant miegoti švelniai prisiglausk ir prislopintu balsu sušnabždėk kažką malonaus. Tai nebūtinai turi būti užuomina apie seksą, pakaks nuoširdaus pasakymo, kad tau šalia jo – labai gera.

* Po dušo neskubėk apsirengti naktiniais. Įsisuk į lengvą, ne itin didelį rankšluostuką, kuris vos slėptų visas grožybes. Dar viena gudrybė – ne visai sausai nusišluostyk kūną. Spindintys vandens lašeliai labai traukia dėmesį.

* Gundyk jį net ir veikdama kasdienius darbus. Tvarkydamasi namus neapsimauk nudriskusių treningų, geriau rinkis tampres, kurios pabrėš tavo figūrą. Nepamiršk ir laikysenos: įsivaizduok, kaip seksualiai atrodai, kai keldama ant žemės nukritusį daiktą, išsirieti kaip katė.

* Kartais pabūk valiūkiška ir pamiršk apsimauti apatines kelnaites ir liemenėlę. Žinoma, ne per dažnai: vyro akis reikia pamaloninti retkarčiais, taip efektas bus gerokai didesnis.

* Nelauk, kol vyras ims tavęs siekti. Imkis iniciatyvos pati: kai taviškis žiūrės televizorių, apžerk jo kojas ir įsisiurbk į lūpas, leisk jam pajusti, kad tu liepsnoji iš aistros.

* Kai tavo mylimasis žiūrės filmą ar sėdės prie kompiuterio, nenuleisk nuo jo žvilgsnio. Kai jis pagaliau pastebės tai ir paklaus, kas nutiko, pasakyk jam ką nors nešvankaus tačiau beprotiškai jaudinančio.

* Flirtuok su juo, tačiau ignoruok tolimesnius veiksmus: eidama pro šalį prisiliesk, lyžtelėk ausį, sušnabždėk kažką seksualaus ir lyg niekur nieko nueik toliau dirbti savo darbų. Patikėk, tokios vilionės be pabaigos labai jaudina.

Nors sakoma, kad kūnas dažnai pasako daugiau nei žodžiai, vis dėlto pastarieji gali kaip reikiant įkaitinti. O ir pripažink, intymių pokalbių santykiuose dažniausiai trūksta.

Naujausi tyrimai parodė, kad 75% žmonių jaučiasi nejaukiai savo partneriui pasakodami apie slapčiausius seksualinius troškimus ir fantazijas. Tuo tarpu seksologai tvirtina, būtent pokalbiai padeda neprarasti intymaus gyvenimo teikiamų malonumų ir apsisaugoti nuo rutinos.

Nors daugelis porų ir sutinka, jog tam, kad pagerėtų tarpusavio santykiai, taip pat ir intymūs, su partneriu būtina aptarti savo norus, poreikius ir pomėgius, daugeliui tai vis dar nėra lengva – tik per 30% vyrų ir 25% moterų mano, kad jie su partneriu apie seksą kalbasi per mažai, kas šeštas tvirtino, jog su partneriu negali kalbėtis apie seksą, nes antroji pusė į tai žiūri nerimtai.

Gal kartais kalbėtis intymiomis temomis ir nėra lengva, tačiau pabandyti – tiesiog būtina. Štai keletas patarimų, kuriais turėtum vadovautis:

* Būk diplomatiška ir nekaltink partnerio – rask laiko pasikalbėti sekso metu, nebijodami pasakyti, jeigu tau kažkas malonu, ar paprašyti to, ko nori.

* Žiūrėkite jam į akis – bendravimas susideda ne tik iš žodžių.

* Nebijok pasakyti „ne“, kai esi tikrai nepatenkinta.

 

Nepamiršk, kad mylintis dažniausiai bendraujama ne žodžiais, o kūno kalba – prisilietimais, glamonėmis, atodūsiais. Visa tai labai svarbu abiems partneriams. Tačiau jeigu nesi tikra, kad tai, ką darai, patinka partneriui, visada verta klausti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis