Koks vyras tau labiausiai tiktų

Sakoma, kad Svarstyklėms labiausiai tinka Vandeniai, o Žuvys geriausiai jaučiasi su Jaučiais, bet ar tikrai viskas taip paprasta? Juk to paties Zodiako ženklo moterys gali būti labai skirtingos. Siūlome tau pasidaryti testą, kuris padės nustatyti tavo temperamentą ir pagal tai nuspręsti, kokio Zodiako ženklo vyras tau labiausiai tiktų.

Vakare planuoji pasilinksminti vakarėlyje. Kurią savo kūno dalį labiausiai išryškinsi?
a) kojas! Trumpas sijonėlis puikiai pabrėš mano kojų ilgį
b) turiu dailų veidą, todėl daugiausiai dėmesio skirsiu būtent makiažui
c) krūtinę, juk kiekvienas vyras mėgsta pažvilgčioji būtent į ją
d) labiausiai išryškinsiu akis, juk žvilgsnis – geriausias ginklas.

Vakar susipažinai su fantastišku vyruku, bet jis turi merginą ir tu tai puikiai žinai. Ką darysi?
a) paskambinsiu jam. Juk ne šiaip sau apsikeitėme numeriais!
b) su malonumu dar kartą pasimatysiu su juo draugų rate, bet tikrai su juo nesusitikinėsiu viena.
c) aš už laisvus santykius. Jeigu jam patikau – jokia mergina man nėra kliūtis.
d) mergina? Kokia mergina? Juk visą vakarą jis žiūrėjo tik į mane.

Rytoj – pirmasis pasimatymas su įspūdingu vyruku. Kokios tavo viltys?
a) Tikiuosi, kad jis supras, kad tokių gražių ir protingų moterų kaip aš – ne milijonai.
b) Manau, kad viskas bus gražu bet paprasta: pakalbėsim, nueisim į kiną ir jis palydės mane namo.
c) Pasistengsiu leisti jam suprasti, kad norėčiau susitikti dar kartą, bet žodžiais to tikrai nesakysiu ir nerodysiu iniciatyvos.
d) Tas vyras – kaip magnetas. Būčiau nieko prieš iš karto su juo griūti į lovą.

Tu jau gana ilgai susitikinėji su vaikinu, bet sekso tarp jūsų dar nebuvo. Kaip tu vertini tokią situaciją?
a) Šiaip jau nei vienas vyras man negali atsispirti, todėl jeigu tokia situacija ir susidėliojo, vadinasi taip norėjau aš, o ne jis.
b) Mes abu norime, kad mūsų pirmas kartas būtų tobulas. Nereikia skubėti.
c) Man regis, jam drovu, nes jis neturi patirties.
d) Jis – mano vaikinas? Vargu, aš į jį žiūriu kaip į draugą, su kuriuo galima praleisti laiką.

Kokias seksualines fantazijas tu norėtum įgyvendinti?
a) Būtų labai erotiška, jei kas nors stebėtų, kaip myliuosi. Jei tai būtų mano simpatija – būtų nepakartojama.
b) Norėčiau sužinoti ko nori mano vaikinas ir pasistengčiau suteikti jam tą malonumą.
c) Pasimylėti viešoje vietoje – štai kas būtų labai puiku.
d) Oralinis seksas galinėje taksi sėdynėje tikrai įkaitintų mano aistras.

Tavo vaikinas supažindino tave su savo šeima. Ką galvoji apie tokį žingsnį?
a) pagaliau.... Jei ne mano užuominos, vargu ar jis apskritai būtų tam pasiryžęs.
b) Manau, kad tai jau žingsnis į sužadėtuves.
c) Aš jau seniai išsirinkusi vestuvinę suknelę, taigi pažintis su šeima buvo neišvengiama.
d) Dabar aš – jo išrinktųjų rate.

Ar turi vyras žinoti tavo apatinio trikotažo dydį?
a) Žinoma, kaip kitaip jis pirks man tokias dovanas?
b) Visai nebūtina.
c) Geriau tegul duoda pinigų, nes vis tiek neišrinks tinkamų.
d) Mano kūno linijų neįmanoma pamiršti, taigi manau, dydį jis puikiai žino.

Tavo vyrukas turi tave nurenginėti ar aprengti?
a) ir taip nuoga prieš jį vaikštau. Geriau jau tegul nuperka gražių drabužėlių.
b) Ir viena, ir kita.
c) Vyras tegul aprengia, o meilužiai – nurenginėja.
d) Tik nurenginėti... Apsirengti galiu ir pati už savo pinigus.

Geriausias suderinamumas, jeigu daugiausiai atsakymų A:

Tu – labai temperamentinga, savimi pasitikinti moteris, mėgstanti būti vyrų kompanijos dėmesio centre. O kaip gi, juk tokių moterų tiesiog neįmanoma nepastebėti. Labiausiai tau tiktų tokie Zodiako ženklai kaip Žuvys, Mergelės ir Ožiaragiai. Vyrukas, gimęs po Žuvies ženklu, kaip tik tau! Jokių kompleksų, jokių tabu ir, regis, nenuslopinamas seksualinis apetitas. Svarbiausia – tu nebijosi parodyti, ko pati nori, todėl monotonija į jūsų lovą vargu ar atslinks. Mergelės ženklo vyras tokiai aktyviai moteriai kaip tu – taip pat puikus variantas. Jis pasistengs padaryti viską, kad tu jo nepamirštum. Mergelės ženklo vyrai mėgsta gruboką seksą, o ištvermingumo sekse jiems verta pavydėti. Ožiaragis sekse kaip šokių aikštelėje: puikiai kontroliuoja savo moterį ir veda ją į didžiausią palaimą. Originalumo jame gal ir ne itin daug, tačiau kantrybės ir ištvermės – per akis, todėl privers savo moterį aimanuoti iš pasitenkinimo, o tuomet jau leis pasitenkinti ir pats sau. Norisi pakartojimo? Be jokių problemų!

Geriausias suderinamumas, jeigu daugiausiai atsakymų B:

Tu – gana savarankiška mergina, su savo mintimis, principais ir emocijomis, bet jei tik šalia atsiranda dėmesio vertas vyrukas – gali ištirpti ir pasiduoti jo valiai. Labiausiai tau tiktų Liūtai, Šauliai ir Vandeniai. Liūtas lovoje ganėtinai atsargus, švelnus, lėtas... Veikia pagal iš anksto paruoštą ir laiko patikrintą strategiją, juk jis Liūtas, kuris viską privalo atlikti teisingai, o būtent to tau ir reikia! Jo seksualinis apetitas tiesiog neišsemiamas, todėl gali nusiteikti ištisam sekso maratonui, kuris truks ilgai, jausmingai, bet niekur neskubant. Seksas su Šauliu – nepakartojama patirtis. Šaulys mėgsta ir svarbiausia moka gėrėtis moters kūnu, savo žodžiais ir prisilietimais priversdamas ją pasijusti vienintele ir nepakartojama. Kompleksai? Šalia tokio vyro moterys ištirpsta ir gali pilnai atsiduoti net ir tiems malonumams, apie kuriuos bijodavo ir pagalvoti. Vandeniui, kaip ir tau, vien tik seksas nerūpi. Su moterimi jį turi sieti ne tik aistra, bet ir emocinis ryšys, galbūt dėl to seksas su Vandeniu yra labai harmoningas. Lovoje jis atsipalaidavęs, laisvas, nebijo naujovių ir skatina savo moterį pilnai atsiduoti aistrai, pamirštant visus tabu. Suderinti švelnų malonumą su gruboka aistra ne visiems pavyktų, bet Vandeniui, regis, tai vieni juokai.

Geriausias suderinamumas, jeigu daugiausiai atsakymų C:

Tau reikia stipraus, bet tuo pačiu ir rūpestingo vyro, kad galėtum jaustis tikra moterimi. Labiausiai tau tinkantys partneriai – Dvyniai, Avinai ir Jaučiai. Dvynys tiesiog nepakartojamas: jis puikiai žino kokius mygtukus paspausti, kad tu nedelsiant susijaudintum. Ir svarbiausia, tu lovoje jam būsi svarbesnė, nei jis pats. Ko dar galima norėti? Avinas sekso entuziastas, eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko galbūt dar nematei. Nusiteik naujovėms, pasiryžk atsikratyti kompleksų, nes šiam vyrukui „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja. Jis pasistengs, kad bent jau lovoje tu jaustumeisi pati gražiausia, geidžiamiausia ir seksualiausia. Supratingas, atsargus, dėmesingas tavo poreikiams – Jautis tiesiog puikus meilužis! Galbūt jis ir nekunkuliuoja nežabota aistra, bet savo ištobulinta technika gali nuskraidinti tave kur tik panorėsi. O oralinis seksas – jo slaptas koziris visiškai tavo palaimai.

Geriausias suderinamumas, jeigu daugiausiai atsakymų D:

Tu – labai aistringa moteris, seksą ir jausmus iškelianti į pirmąją vietą, juk gyvenime svarbiausia visur ir visada mėgautis. Ir tu tą sugebi puikiai! Labiausiai tau tiktų Skorpionas, Vėžys ir Svarstyklės. Skorpionams patinka aistringas ir grubokas seksas. Lova – tai ne ta vieta, kurioje Skorpionas galėtų atsiskleisti. O štai balkonas, kuriame yra tikimybė būti pastebėtiems smalsių kaimynų, palangė ar ežero pakrantė – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams įspūdžiams. Aistringam greitukui puikiai tiks ir tvirtas stalas. Vėžys puikiai prisiderina prie savo moters poreikių, todėl gali būti ir švelnus kaip katinas, ir aistringas bei agresyvus kaip tigras. Žodžiu, su juo nuobodžiauti lovoje tikrai nereikės. Pagrindinis Svarstyklių principas – seksas turi būti kokybiškas, o ne šiaip vardan pasitenkinimo, todėl jis kantriai stengsis dėl savo partnerės. Svarstyklėms svarbus ne tik pats lytinis aktas, bet ir papildomas aistros stimuliavimas, pavyzdžiui, stebėti partnerę veidrodyje, mylėtis pusiau viešoje vietoje ir t.t. Nusiteik jaudinantiems scenarijams!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis