20 minučių ir jis žinos, ar tavęs geidžia

Pirmasis pasimatymas: sėdite vienas priešais kitą, ieškote bendrų temų pokalbiui, galbūt droviai flirtuojate, o pasąmonė tuo metu aktyviai dirba, priiminėdama sprendimą: pasimatymas turės tęsinį ar viskas pasibaigs čia ir dabar.

Pirmas žingsnis: per pirmąsias susitikimo sekundes smegenys skenuoja objekto išorinį patrauklumą: graži moteris – sveika moteris; sveika moteris – puikūs būsimi vaikai! Ir visai nesvarbu, kad jis galbūt dairosi merginos trumpalaikiams santykiams. Antropologė Helena Fisher tikina, kad susipažįstant su nauju priešingos lyties atstovu, pasąmonė jį visuomet pirmiausiai įvertina kaip potencialų partnerį, nors patys to net nesuvokiame. Taigi vos tik jis pamato tave, tereikia akimirkos, kad pasąmonė iš karto įvertintų tavo fizinį patrauklumą

Antras žingsnis: maždaug ties 5-10 sekundėmis pasąmonė pradeda fiksuoti ne vaizdus, o garsus. Dabar svarbiausia – tavo balso tembras, kuris skatina smegenyse gaminti hormonus, sukeliančius susižavėjimą. Anot Helenos Fisher, vyrams patraukliausiai skamba švelnūs ir tylūs balsai, o moterims – žemi. Kai pasąmonė užfiksuoja balso tembrą, pradeda skenuoti kalbėjimo manierą: kokiu greičiu tu kalbi, kaip aiškiai ištari žodžius, kokia intonacija juos pasakai.

Trečiasis žingsnis: praėjus maždaug minutei nuo susitikimo, kuomet išvaizda ir balsas jau įvertinti, pasąmonė pradeda skenuoti tavo kūno kalbą ir tuo pačiu atsako į ją nekontroliuojamais judesiais. Jei jis pasisuko veidu į tave, vadinasi visiškai užvaldei jo dėmesį. Pasilenkė į priekį – jo dėmesys didėja, o riba tarp judviejų nyksta.

Ketvirtas žingsnis: maždaug ties 5 minute jūsų pokalbis apie nieką pereina į asmeniškumus. Jūs pradedate ieškote sąlyčio taškų – skoniuose, pomėgiuose, šeimos tradicijose. Kuo daugiau bendrybių atrasite, tuo labiau pasąmonėje įsitvirtins tavo, kaip būsimos partnerės, vaizdas.

Penktas žingsnis: praėjus 10 minučių nuo susitikimo, įtampa nuslūgsta ir kūnas atsipalaiduoja. Jo pasąmonė jau įsiminė tavo judesius, todėl, jeigu jam patikai, nevalingai pradeda atkartoti tai, ką darai tu. Jis gali prisitaikyti prie tavo balso tono (jei kalbi ramiai, atsipalaidavusi, jis pradės kalbėti panašiai), prie kai kurių judesių (jei gestikuliuoji viena ranka, ji gali pradėti daryti tą patį) ar net atkartoti kai kuriuos tavo žodžius.

Na, o tuomet jam prireiks dar maždaug 10 minučių, kad racionalusis protas įvertintų tai, ką pasąmonė jau įvertino per pirmąsias 10 minučių. 20 minučių ir galbūt tu būsi ta, kurios jis nebenorės paleisti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis