10 netikėtų faktų apie meilę ir jausmus

Ar žinojai, kad yra žmonių, tiesiog negalinčių jausti meilės? O tai, kad 2 iš 5 vyrų veda būtent savo pirmąją meilę? Paskaityk, kokių dar įdomių tau atrinkome!

1. Populiariausia daina, kurią jaunavedžiai pasirenka savo pirmajam šokiui - Bryan Adams „Everything I Do“.
2. Jei tavęs paklaustų, koks gėrimas tau asocijuojasi su meile, ką pasirinktum? Pasirodo, labiausiai jausmus sužadina visai ne šampanas ar vynas, o granatų sultys!
3. Priėjusios prie altoriaus, beveik visos nuotakos nusišypso, kai tuo tarpu praktiškai visi jaunikiai išlaiko rimtą veido išraišką.
4. Mokslininkai teigia, kad iki savo vestuvių, žmonės stipriai susižavi priešingos lyties atstovu maždaug 7 kartus.
5. Manai, kad pirmoji meilė - tik tam tikras gyvenimo etapas? Mokslininkai tvirtina, kad 2 iš 5 vyrų veda būtent savo pirmąją meilę!
6. Kava gali būti geriausia priemonė, padedanti susirasti vyrą. Maždaug 10 tūkstančių porų per metus susituokia po romano, užsimezgusio geriant kavą pertraukėlės metu.
7. Populiariausia vieta sužadėtuvėms - Eifelio bokštas. Nieko keisto, juk Paryžius ne veltui vadinamas meilės miestu.
8. Yra žmonių, sergančių reta liga - „hypopituitarismu“. Šie žmonės niekada nejautė romantiškų jausmų, nes tiesiog negali pajusti susižavėjimo ir įsimylėti.
9. Pasirodo, kad moterys didžiausią intymumą jaučia bendraudamos su vyrais akis į akį, o vyrai, priešingai - sėdėdami šalia moters.
10. Kuomet Indijoje atsirado pirmoji sekso telefonu linija, vyrai tiesiog pametė galvas ir įklimpo į skolas! Valdžiai teko imtis veiksmų, todėl ši paslauga buvo uždrausta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis