N-18: keisčiausi sekso įstatymai ir tradicijos!

Tu susijaudinusi, o jokio nuodėmės verto vyruko šalia nėra. Ką gi, belieka pamaloninti pačiai save. Juk visi tai daro, tik garsiai apie tai nekalba! O štai Indonezijoje už tokius „žaidimus“ galima likti ir be galvos! Tokie, mat, įstatymai...

Amerika visame pasaulyje pagarsėjusi keisčiausiais įstatymais, beje kiekvienoje valstijoje jie skirtingi. Pavyzdžiui, Floridoje dėl niekam nesuprantamų priežasčių draudžiama bučiuoti partnerės krūtinę, o seksu užsiiminėti leidžiama tik misionieriaus poza. Įdomu, ar tokia monotonija jiems patinka ar tiesiog seksas jiems tapo tokiu įpročiu, kad jie juo užsiiminėja tik iš reikalo, tuo pačiu metu jau galvodami ką valgys pusryčiams?

Luizianos valstijoje apsirūpinimas prezervatyvu – išimtinai moters pareiga. Vyrui tai daryti net draudžiama. Galbūt valdžia tokiu būdu siekia iki minimumo sumažinti vyrų neištikimybės procentą? Jei tai tiesa, tai Konektikute tuo klausimu valdžia nuėjo dar toliau: čia apskritai uždraudė bet kokios rūšies kontraceptines priemones. Dabar vyrai, prieš išsiruošdami į paslaptingą pasimatymą, gerai pagalvos. Juk po 9 mėnesių tai gali brangiai kainuoti...

Dar juokingesnis nurodymas įsigaliojęs Arizonos valstijoje. Čia draudžiama turėti daugiau nei du falo imitatorius. Smalsu būtų sužinoti, kaip vietinių sekso prekių parduotuvių pardavėjoms pavyksta vesti ir kontroliuoti apskaitą, kiek tokio produkto parduota kiekvienai damai.

Tačiau Amerikos „seksualiniai“ įstatymai, lyginant su įstatymais Indonezijoje, nublanksta. Net sunku įsivaizduoti, kad Indonezijoje viena iš didžiausių nuodėmių laikoma masturbacija. Vyras, užtiktas tai darant, rizikuoja netekti ne tik savo pasididžiavimo, bet net ir galvos.

Švedai labai neigiamai vertina atviras fotosesijas, todėl tokio meno rūšis čia paprasčiausiai neegzistuoja. Nuogo kūno gerbėjams tenka būti labai atsargiems: jei pas juos būtų aptiktos visą nuogą kūną atvaizduojančios nuotraukos, bausmė neišvengiama. O štai atskirų kūno dalių apnuoginimas į draudžiamųjų sąrašą nepatenka. Jungtinių Arabų Emiratų valdžia taip pat nepalankiai žiūri į seksualinio turinio nuotraukas, todėl vykdama į šią šalį dėl visa ko pasitikrink ar tavo draugužis į lagaminą netyčia neįsimetė žurnaliuko su nuogybėmis.

Kaip atsvarą šioms išvardintoms šalims galima paminėti ir valstybes, kuriose seksas net garbinamas. Japonijoje (beje čia žmonės seksu užsiiminėja rečiausiai – maždaug 45 kartus per metus) švenčiama net falo ir vaginos šventė. Tą dieną į gatves išnešamas didžiulis falo muliažas, o vietinės merginos ir moterys nepraleidžia progos jį paliesti.

Afrikoje dar karščiau. Kai kuriose gentyse tikima, kad grupinis seksas neva užtikrina gerą derlių, todėl žemės ūkio labui vietos gyventojai periodiškai rengia kolektyvines orgijas. O po to lyg niekur nieko išsiskirsto po namus pas savo žmonas. Tačiau šios taip pat nepaliekamos be dėmesio. Kiekviena gentis turi savų „atradimų“, suteikiančių moteriai tikrą palaimą. Pavyzdžiui, Panapos genties moterys stimuliuojamos stambiomis geliančiomis skruzdėmis. Jos kruopščiai surenkamos į indelį, o lytinio akto metu pojūčių sustiprinimui, uždedamos ant klitoriaus. O štai Sironijo genties gyventojai seksu gali mėgautis kasdien po 6 valandas. Tokio aktyvumo užtaisas – ypatingos rūšies utėlės, kurios judėdamos stimuliuoja. Net baisu pagalvoti, kaip tas utėles panaudoja.

Dar vienas šiurpuliukus keliantis faktas iš Afrikos genties gyvenimo – būsimos žmonos parinkimas. Jauna mergina, prieš vestuves nugabenama į džiungles, kad savo nekaltybę atiduotų gorilos patinui. Jeigu mergina nesugebės suvilioti patino, tai apie jokias vedybas negali būti ir kalbos, tokios nė vienas vyras neims į žmonas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis