Ji nori TAVO vyro: meilužės pagal Zodiako ženklą

O! Aplink tavo vyruką uodegą suka kita mergina ir tu žinai, kas ji tokia? Atkreipk dėmesį į jos Zodiako ženklą! Tai padės suprasti, kokiais ginklais ji bandys kovoti.

Ugnies ženklo atstovės: jų ginklas - nepriklausomybė

Avino ženklo varžovė – kupina pasitikėjimo savimi ir net aršoka. Ji negaišta laiko kovodama ir ima tai, ko nori, bet jokių ceremonijų. Jei vyras nepasiduoda – palieka jį ramybėje ir susiranda kitą. Jos savigarba neleistų žemintis ir aukotis dėl to, kuris jos negeidžia. Kaip su ja kovoti? Jei pavyks išvesti ją iš kantrybės ir sukelti jos pyktį, agresijos proveržio metu pasirodys tikrasis jos veidas, kuris atbaidys net ir labiausiai susižavėjusį vyruką. Tik išvesti iš kantrybės tokią moterį ne taip ir paprasta.

Liūto ženklo varžovė. Šios moterys be priežasties prie svetimų vyrų nelenda. Jeigu taip nutiko, vadinasi jos asmeniniame gyvenimo iškilo rimtų problemų arba jai tiesiog pritrūko dėmesio, ir naujas vyrukas – savotiškas žaisliukas savivertei pakelti. Jei taviškis užkibo ant jos kabliuko, tai ženklas, kad tavyje jam trūksta moteriško ryškumo. Įveikti ją gali labai paprastai: bent kuriam laikui pakeisk įvaizdį, kad vėl atkreiptum saviškio dėmesį.

Šaulio ženklo varžovė – ši moteris turi stiprų ginklą: ji sugeba perprasti vyrų poreikius ir duoda jiems tai, ko jie nori. Kitaip tariant, tampa savotišku vyro draugu ir pririša jį emociškai. O ko gi vyrui daugiau gali reikėti, ypatingai jei jis pavargęs nuo tavo priekaištų. Ši varžovė turi vieną silpnybę: laikui bėgant ji stengiasi pririšti vyrą prie savęs, o juk nė vienam vyrui nepatinka būti kontroliuojamam. Parodyk saviškiui, kad tu kitokia: pamiršk visus „Kur buvai?“ bei „Ką veikei?“ ir jis supras, kad būti šalia tavęs jam kur kas geriau.

Oro ženklo atstovės: ieško idealų, kurie neegzistuoja

Dvynių ženklo varžovė – kandidatų dažniausiai būna ne vienas, todėl ji tikrai nesiruošia kovoti įnirtingai ir veltui švaistyti savo jėgas. Pliusas tavo naudai: ji neturi susikūrusi idealo, kurio siektų, todėl pajutusi konkurenciją gali laisvai paleisti savo auką, nes iš tiesų jai jos ne taip labai ir reikia. Parodyk jai, kad saviškio neketini atiduoti ir greičiausiai ji atsitrauks be jokios kovos.

Svarstyklių ženklo varžovė. Dažniausiai sugundo vyrą, įsuka jį į meilės intrigėlę, o tuomet nusimuilina, tarsi pati nebūtų nė piršto pajudinusi. Juk tai jis jos norėjo, o ji – tik nekalta auka. Nori jos atsikratyti? Tiesiai šviesiai paklausk, ko lenda prie tavo vyro. Ši moteris nėra kovotoja ir vengia būti pagrindine įvykių kaltininke, todėl greičiausiai apsisuks ir keliaus pas kitą.

Vandenių ženklo varžovė. Ją apskritai sunku pavadinti konkurente, nes dažniausiai į svetimą vyrą ji taikosi ne vardan meilės romano, o ieškodama draugo, artimos sielos. Ji lengvai randa kalbą su vyriškos giminės atstovais, todėl kartais visai neplanuotai atsiduria meilės trikampyje, net neturėdama piktų kėslų. Su tokia priešininke kovoti pykčiu nebūtina. Greičiausiai pakaks nuoširdžiai pasikalbėti ir paprašyti atsitraukti.

Vandens ženklo atstovės: trykšta moteriškumu ir seksualumu

Vėžio ženklo varžovė – vargšė nekalta mergaitė, kuriai labai reikia vyriško peties ir rūpesčio. Šalia tokios moters kiekvienas vyras jausis tarsi didvyris, o juk to jie dažniausiai ir nori. Su tokia varžove geriausia kovoti provokacijomis, nes kaudamasi dėl vyro ji būna šaltakraujė ir nusimeta visas savo kaukes. Pamatęs tikrąjį jos veidą, vyras pabėgs pats.

Skorpiono ženklo atstovė – tikra strategė, vyrą galinti apsukti aplink pirštą akimirksniu, kad jis nė pats nesupras, kaip pakliuvo į šias pinkles. Regis, nieko net nebuvo, o jis jau pačiame meilės trikampio sūkuryje. Skorpionės – įgimtos psichologės ir manipuliatorės, todėl iš karto įžvelgia silpnąsias puses ir geba tuo pasinaudoti. Jos trūkumas – noras prabangiai gyventi. Parodyk saviškiui, kad pinigai – jos pagrindinis siekis ir priešininkė patirs fiasko.

Žuvų ženklo varžovė – jausmingos ir puikią intuiciją turinčios moterys, apsukančios galvą savo moteriškumu. Pliusas tavo naudai: jos greitai susižavi, tačiau nėra kovotojos, todėl tikisi, kad už jas tai padarys vyras. Geriausias būdas įveikti tokią konkurentę – atitolinti ją nuo savo vyruko emocine prasme. Parodyti, kad tu iš jo gyvenimo niekur nedingai ir neketini dingti. Žuvys nenorės dalintis vyro jausmais su kita moterimi. Joms tai bus per daug skaudu.

Žemės ženklo atstovės: jos žino, ko nori

Jaučio ženklo varžovės vyrus dažniausiai sužavi savo išvaizda. Jos pasitiki savimi ir trokšta būti vienintelės ir pačios žaviausios, todėl būti antroje vietoje – ne joms. Parodyk saviškiui, kad tu gali atrodyti tikrai ne prasčiau ir priversk ją suprasti, kad tu esi jo moteris, o ji gali būti tik meilužė ir niekas daugiau. Ji kaip mat pasuks savo keliu, nes būti antra jai neleis savigarba.

Mergelės ženklo varžovė retai kada atsiduria meilės trikampyje. Ji tiesiog pernelyg sąžininga ir besirūpinanti savo įvaizdžiu, kad leistų sau tokius nešvarius žaidimus. Ir vis dėlto, jeigu ji atsistojo tarp tavęs ir vyro – reiškia tai ne šiaip žaidimas, o rimti jausmai. Vargu, ar ji pasitrauks savo noru, todėl visas savo jėgas nukreipk į vyrą, kad jis pats susiprastų, jog tu – geresnė.

Ožiaragių ženklo varžovė taip pat nedažnas variantas meilužių sąraše. Tokioms moterims labai svarbios vertybės, todėl į svetimą vyrą nusitaiko tik kritiniu atveju, kai jausmai aptemdo protą. Būtent į jos sąžinę ir turėtum apeliuoti, bandydama atsikovoti savo meilę. Supratusi, kad elgiasi neteisingai, ji greičiausiai atsitrauks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis