15 tavo įpročių, griaunančių santykius

Jei nori turėti gražius ir ilgalaikius santykius, teks išmokti ieškoti kompromisų ir pažaboti blogus savo įpročius. Žinoma, tai galioja ne tik tau, bet ir jam. Tačiau pradėti visuomet reikia nuo savęs! Šį kartą – trumpai apie tai, kas gali išsklaidyti net ir šilčiausius jausmus.

1. Bandymai pakeisti savo antrąją pusę. Vyras – ne molis, kurį galima lipdyti pagal savo poreikius.
2. Santykių aiškinimasis prie kitų žmonių. Jei tai yra tik tavo ir jo problema – ji turi būti sprendžiama tik tarp jūsų.
3. Nesugebėjimas užglaistyti konfliktų. Jei kaskart pirmą žingsnį žengti tenka jam, anksčiau ar vėliau jis nustos stengtis, apsisuks ir išeis, o tuomet tavo pastangos gali ir nebepadėti.
4. Problemų nutylėjimas. Nuo to, kad tyli, problemos neišsispręs. O vyras tavo minčių neskaito, todėl neturėtum tikėtis, kad supras kas negerai, jei tu tylėsi.
5. Nuolatinis kontroliavimas ar net šantažas. Tu negali versti kito žmogaus atsisakyti to, ko jis nori. Jeigu tavo vyras nori eiti su draugais – vadinasi jam to reikia. O tokie pasakymai kaip „Jeigu tu eini, tuomet aš...“ arba „Tau draugai svarbesni nei aš“ - yra ne kas kita kaip šantažas.
6. Dramos dėl smulkmenų. Taip, ne vietoje numestos kojinės erzina, bet ar verta dėl to kelti audrą? Santykiuose būna tikrai didesnių problemų, o tokias smulkmes galima išspręsti ir be dramų.
7. Nesugebėjimas atleisti. Jeigu jis padarė kažką, ko tu negali atleisti – galbūt reikėtų sukti skirtingais keliais, o ne apsimetinėti laiminga, tačiau kaskart pasitaikius progai priminti, ką jis tau padarė?
8. Pavydas ir šnipinėjimas. Šiek tiek pavydo ir atsargumo niekam nepakenkė, tačiau jei tai vyksta nuolatos, susimąstyk: ar tu tikrai nori gyventi su žmogumi, kuriuo negali pasitikėti?
9. Lyginimasis su kitomis jo gyvenimo moterimis. Tu – ne jo buvusioji, ne jo sesuo ir ne jo mama. Tau nereikia su jomis lygintis ir kovoti. Jis yra su tavimi, vadinasi tu turi kažką, kas jam patinka.
10. Melas. Meluoja tie, kurie turi ką slėpti.
11. Pernelyg didelis prisirišimas. Taip, jūs esate pora, bet tuo pačiu ir du atskiri žmonės, turintys savo gyvenimus ir savo pomėgius. Niekuomet to nepamiršk.
12. Savo norų ir problemų iškėlimas aukščiau jo. Ar tu norėtum gyventi su vyru, kuris numoja ranka į tavo problemas ar norus? Jis to taip pat nenori. Tavo norai ir tavo problemos nėra ir nebus svarbesnės nei jo.
13. Priimti savo antrąją pusę kaip savaime suprantamą dalyką. Jis neprivalo dėl tavęs nieko daryti, kaip ir tu neprivalai daryti dėl jo, todėl visas į santykius dedamas pastangas reikia mokėti tinkamai įvertinti.
14. Nemokėjimas padėkoti. Kartais pernelyg priprantame iš kito žmogaus gauti kažką gero, todėl to net nepastebime. Nepamiršk pasakyti ačiū net ir už smulkmenas, kurias ji daro būtent dėl tavęs.
15. Nuolatinis skaičiavimas. Tu man – aš tau. Jei vadovausiesi tokiu principu, santykiai toli tikrai nepažengs. Mažiau galvok apie tai, ką gauni ir daugiau apie tai, ką dar galėtum duoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis