Charakterių suderinamumas? Atgyvena! Rinkis partnerį pagal genus

Pamiršk apie charakterių suderinamumą ar astrologines prognozes. Tai jau atgyvena! Šiuolaikiniame pažinčių pasaulyje karaliauja aukštosios technologijos. Pasidarai DNR testą ir tau parenka tinkamiausią partnerį. Štai taip.

Pažinčių puslapio ScientificMatch įkūrėjas tvirtina, kad genai tiesiogiai veikia žmogaus santykius, o kiekvienas žmogus nesąmoningai ieško partnerio, su kuriuo jo genetika atitiktų. Todėl tiesiausias kelias į harmoningus santykius – DNR analizė. Būtent tai ir siūlo jo pažinčių svetainė.

Kaip viskas vyksta: užsiregistruoji puslapyje, susimoki maždaug 120 litų, kad būtų ištirtos tavo seilės, o tuomet gauti rezultatai suvedami į sistemą, kuri pagal tavo genetinius duomenis atranda tinkamiausią taip pat užsiregistravusį partnerį.

„Pati gamta rūpinasi tuo, kad turėtume maksimaliai sveikus palikuonis“ - teigia svetainės įkūrėjas. - Todėl partnerio pasirinkimas pagal DNR padės ne tik surasti mylimą žmogų, bet ir turėti vaikus, su labai stipria imunine sistema, kuri priklauso nuo tėvų genų“.

Tik štai genetinis suderinamumas visai negarantuoja psichologinio, seksualinio ar kokio kito suderinamumo. Panašu, kad vis labiau artėjame prie robotukų laikų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis