Kelias į nepamirštamą orgazmą... Atrask taškus „A“ ir „U“

Apie paslaptingąjį „G“ tašką, kuris tariamai garantuoja nepamirštamą malonumą, girdėjo tikrai visos, tik ne visoms pavyko jį atrasti realybėje. Nieko baisaus, pasirodo, tavo intymioje vietelėje yra dar dvi mažiau žinomos, bet ne mažiau malonumo suteikiančios zonos: taškai „A“ ir „U“!

Tašką A gali surasti makšties priekyje, tarp šlapimo pūslės ir gimdos kaklelio. Susijaudinus, gimdą supantys audiniai pradeda stipriai susitraukinėti, o vyro penis tuo metu gali prasiskverbti už gimdos kaklelio beveik 3 centimetrus, taip sukeldamas malonumo bangą. Jei staiga pajunti, kad itin gausiai sudrėkai, o raumenys ėmė stipriai susitraukinėti – vadinasi, tavo vyrukui pavyko atrasti A tašką. Beje, patyrus orgazmą ši zona netampa padidintai jautri, todėl dar kurį laiką galima pratęsti malonumą.

Tašką U galima rasti prie pat šlaplės. Iš čia ir taško U pavadinimas: uretra – šlaplė. Stimuliuojant šią zoną juntamas stiprus lytinis potraukis ir tuo pačiu noras šlapintis. Įprasto sekso metu taškas U neliečiamas, todėl jį reikėtų stimuliuoti papildomai, pirštais atliekant sukamuosius judesius, panašiai, kaip jaudinant klitorį.

Jei pavyktų tuo pačiu metu sujaudinti visus tris taškus, pajustum, kiek dar neragauto malonumo galima gauti iš sekso. Išbandyk pozą, kuomet tu sėdi ant savo partnerio, šiek tiek pasilenkusi į priekį. Sako, ji pati veiksmingiausia!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis