Kaip sušokti JAM striptizą

Vyrai myli akimis, ir tai – faktas! Jei nesidrovi savo kūno – tavo vaikinas tikrai liks dėkingas už asmeninį laaaaaaabai aistringą šokį. Spontaniškumas – puiku, bet šiam reikalui siūlome pasiruošti iš anksto. Taip ir jam paliksi didesnį įspūdį, ir pati jausiesi labiau užtikrinta.

1. Pasirink tinkamą aprangą. Galbūt tik su vyriškais marškinėliais ir atrodai labai seksualiai, bet striptizui drabužėlių reikėtų daugiau, kad nespėtum nusirengti per pusę minutės. Rinkis drabužius su sagutėmis, kad jų atseginėjimas užtruktų kuo ilgiau, o visą aprangą dar papildyk tokiais aksesuarais kaip šalikėlis, dirželis, kaklaraištis... Tavo apranga turi ne tik efektingai atrodyti, bet ir būti patogi, juk tau

reikės dar ir šokti. Jei su aukštakulniais nesijauti tvirtai, geriau būk basa!

2. Pasirūpink tinkamu apšvietimu. Tavo kūnas ir judesiai atrodys kur kas seksualiau, jei sukursi tinkamą aplinką: įjunk stalinę lempą, užmesk ant jos peršviečiamą skarelę ir pasuk lempą taip, kad šviesa būtų nukreipta į tave. Kėdę pastatyk kambario viduryje taip, kad būtų vietos šokiui, o mylimasis galėtų tave matyti, bet negalėtų pasiekti.

3. Parink muziką: geriau tiktų ne lėta ar romantiška, o ritminga (juk tu nori jį „užvesti“, o ne užmigdyti), tačiau ne pernelyg greita. Ką manai apie Enrique Iglesias „Ring my bells“ arba Hess Is More „Yes Boss“?

4. Nustebink jį: be jokių paaiškinimų nusivesk jį tiesiai į miegamąjį ir pastūmėk link kėdės. Apsisuk ir pradėk lėtai judėti. Efektas bus kur kas didesnis, jei tavo vaikinas net nesitikės iš tavęs tokios dovanėlės.

5. Nebijok savęs liesti: leisk delnams slysti tavo kūnu, pirštų galiukais glamonėk kaklą, pečius, krūtinę, nepamiršk pažaisti ir su plaukais. Tikrai nebūtina būti super lanksčiai ar mokėti profesionaliai šokti, kad atrodytum gundanti. Visas jo dėmesys bus nukreiptas į tavo glamones, todėl nereikės pergyventi, ar teisingai pastatei koją, ar pakankamai išsirietei ir t.t.

6. Nepamiršk ir akių kontakto. Gundantis žvilgsnis gali įaudrinti ne mažiau, nei prisilietimas!

Šokdama kartas nuo karto pažvelk jam tiesiai į akis. Akių kontaktas rodo tavo pasitikėjimą savimi ir savo seksualumu, o gundant šokiu tai ir yra svarbiausia.

7. Žaisk su kiekviena drabužio detale – nuleisk šiek tiek žemyn ir vėl uždėk, o kai visiškai nusimesi, mylimojo dėmesį prikaustyk apnuogintą kūno vietą pravesdama ranka. Savo marškinėlius paversk antrankiais. Grakščiai judėdama marškinėlių kampą užsivyniok ant dešinės rankos riešo, tarsi antrankį. Šokdama, rankas pakelk aukštyn ir lėtu judesiu išsilaisvink iš marškinėlių, atsainiai švystelėdama juos į mylimojo pusę. Arba suimk marškinėlius už galų, apsižerk savo vyruką ir apsivijusi marškinėliais jo kaklą, prisitrauk jį arčiau savo apnuoginto kūno.

8. Nestovėk vietoje. Judėk po kambarį – prieik prie sienos, prisėsk ant kėdės ar ant lovos. Šokti gali ne tik stovėdama!

9. Paerzink. Kartkartėmis prisiartink prie jo, švelniai pirštų galiukais perbraukdama jam per ranką ar pakedendama plaukus, gali leisti jam padėti tau nusirengti: atsegti keletą marškinėlių sagučių ar numauti kojines.

10. Lėčiau, dar lėčiau. Įsivaizduok, kad mylimasis ne šiaip sau stebi, kaip tu nusirenginėji, o tarsi tapo tave kaip dailininkas. Jis stengsis atsiminti kiekvieną tavo šokio judesį ir kuo lėčiau tu judėsi, tuo lengviau jam bus savo atmintyje „nupiešti“ tai, ką jis mato.

Na ir paskutinis patarimas: tiesiog atsipalaiduok ir leisk savo kūnui judėti pagal ritmą, tuomet tavo judesiai savaime bus plastiški ir gundantys. Taip, tarsi kambaryje būtum visiškai viena ir galėtum leisti sau daryti viską, ko tik norisi.

Na, o jei trūksta įkvėpimo, siūlome pažiūrėti Specialiai COSMO skirtą VIDEO, kuriame profesionali šokių trenerė Zuzana moko merginas gundančio „High Heels“ šokio! Video gali rasti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis