15 seksualių idėjų, kaip sužadinti jo geismą

Kiekvieną dieną parašoma daugybė straipsnių sekso tema, tik spėk viską perskaityti! Cosmo atrinko 15 patarimų, kuriuos verta išbandyti kiekvienai!

Nori įkaitinti savo vyruką viena trumpute SMS žinute? Parašyk jam: „Noriu tavęs dabar pat!“ Cosmo apklausoje dalyvavę vyrai tvirtina, kad tai priverčia užmiršti visus kitus reikalus.

Mylėdamasi jojikės poza, nenusileisk iki apačios, tegul į tave įsiskverbia tik pats jo pasididžiavimo galiukas. Šiek tiek paerzink jį tokiu būdu, sukelk geismą, o tuomet jau parodyk viską, ką moki!

Nori paaštrinti jo pojūčius? Užrišk ant akių šilkinę skarelę ir griebk iniciatyvą į savo rankas, kad jam teliktų mėgautis ir spėlioti, ką dabar tu padarysi. Tik tai turi būti netikėta, o ne suplanuota.

Jei namuose turi sportavimui skirtą kamuolį, išnaudok jį meilės žaidimams. Paridenk iki sienos, pasodink ant kamuolio savo mylimąjį, apsižerk jį ir... Intensyvūs pojūčiai garantuoti!

Prieš jam baiginėjant, pradėk intensyviau sutraukinėti savo intymios vietelės raumenis. Tai sustiprins jo orgazmą.

Ar žinai, kokia sekso poza labiausiai įkaitina vyrų fantaziją? Pabūk atbula jojike: apsižerk jį, tačiau atsukusi ne veidą, o nugarą!

Nori pamaloninti jį oraliniu seksu? Pamiršk lovą: pasodink jį ant kėdės, pririšk rankas prie turėklų ir pirmyn! Nepamiršk akių kontakto – tai labai įaudrina.

Uždraustas vaisius – saldžiausias, tiesa? Vakarieniaudama su juo restorane ar kokioje kitoje viešoje vietoje, kur yra daug žmonių, paimk jo ranką ir perbrauk ja per intymią savo vietelę. Patikėk, jo fantazija tuoj pat įsisiūbuos!

Rytinis seksas – geros nuotaikos užtaisas visai dienai. Prabudusi suimk jo pasididžiavimą į rankas, švelniai paglamonėk ir prisiglausk prie mylimojo nugara, kad jis galėtų į tave įsiskverbti. Tingi šaukštelio poza – tobulas variantas rytiniam seksui.

Suteik savo seksualiniam gyvenimui daugiau adrenalino. Jei nesi pasiryžusi seksui ekstremaliose vietoje, kodėl gi nepadarius to savo namuose? Pasimylėk tiesiai prieš langą: tu viską matysi, bet tavęs nematys niekas. Tik nepamiršk išjungti šviesos!

Į indelį įsimesk ledo kubelių ir pakviesk mylimąjį kartu į dušą. Kol abu lepinsitės maloniai karštu vandeniu, ledo kubeliu švelniai brauk jam per pilvą ir šlaunis. Toks kontrastas tikrai sužadins jausmus! Nori dar didesnio efekto? Trumpam įsidėk leduką į burną, kad ji atšaltų, atsiklaupk ir švelniai apžiok jo penį. Netikėtas šaltis ir tuoj pat užplūsianti šiluma suteiks nepamirštamų pojūčių.

Kartais paerzink jį, bet nepratęsk šių žaidimų lovoje. Pavyzdžiui, prieš išbėgdama į darbą apsikabink mylimąjį, seksualiai krimstelėk į ausį ir ranka paglamonėk jo penį per kelnes. Darbo dienos pabaigos jis lauks kaip niekada!

Kai mylimasis patogiai sėdės foteliuke ir žiūrės televizorių, apsižerk jį atsukusi nugarą , tačiau kūną pakreipusi šiek tiek į šoną, kad neužstotum ekrano. Paimk jo ranką ir pradėk jaudinti savo intymiąją vietelę. Toks netikėtumas jį tikrai įaudrins.

Namų tvarkymasis gali būti OI koks jaudinantis! Apsivilk ilgus marškinėlius (jis tikrai nesupyks, jeigu pasiskolinsi iš jo spintos), kojines iki kelių ir... pamiršk apatines kelnaites. Kiekvienas tavo pasilenkimas jam bus kaip mažytė labai jaudinanti dovanėlė.

48% vyrų prisipažino svajojantys pamatyti, kaip jų moteris liečia pati save. Nesidrovėk, tai atrodo labai seksualu! Tik sukurk tinkamą aplinką, pavyzdžiui kur nors šone uždek porą žvakučių, kurių skleidžiama šviesa blausiai apšviestų tavo kūną.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis