Kokia ji – tobula žmona vyrų akimis ir kodėl tokių liko tiek nedaug

(6)

Kodėl šiuolaikinės moterys neskuba būti ištikimos, rūpestingos, nenori vakarais stovėti prie puodų ir kurti kulinarinių šedevrų, kodėl nedovanoja vyrams nepamirštamų naktų ir nebesižavi jais kiekviename žingsnyje?

Kodėl įsivaizduojamų idealių žmonų šiais laikais su žiburiu reikia ieškoti? Matyt dėl to, kad dauguma vyrų tokių žmonų paprasčiausiai nenusipelno. Žmona – ne telefonas ar naujas kompiuteris, kurį pirkdamas iš anksto žinai, ką gausi. Programėlė „namų tvarkytoja“ – yra, programėlė „tobula meilužė“ – yra... Deja, būti visapusiškai gera žmona nėra moters pareiga, tik kažkodėl vyrai nemano turintys gerokai pasistengti, jeigu nori, kad jų moteris būtų linksma, mylinti, rūpestinga.


Sutikite – juokinga vyro alga, amžinas jo trūnojimas ant sofutės priešais televizorių, jokios pagalbos namuose, visų problemų sprendimas savarankiškai ir nuolatinis galvojimas, iš kur ištraukti pinigų bent jau būtiniausioms išlaidoms, tikrai nesukelia noro kiekvieną dieną atrodyti gundančia ar net paprasčiausiai šypsotis.


Vyrai varvina seiles dėl ilgaplaukių gražuolių, bet gavę sąskaitėlę už visas tas aptemptas seksualias sukneles, priaugintus plaukus, blakstienas ir nagus – tikriausiai pradėtų rautis plaukus nuo galvos, jei nuo streso nenupliktų. O kur dar sporto salės abonementas, kosmetikos priemonės, apsilankymai pas kosmetologus ir t.t.


Vyrai nori nuolankių namų šeimininkių, laukiančių namuose su garuojančia vakariene! Gal ir moterys nebūtų prieš paeksperimentuoti virtuvėje, jei nereikėtų prieš tai visos dienos praleisti darbe. Laimė, jei dar pavyksta grįžti iš darbo anksčiau nei vyrui...


Vyrai nori geidulingų naktų? O kuri moteris nenori būti sekso deive? Tik apšokinėjus visus keturis namų kampus, ne taip paprasta šokti į lovą ir spragtelėjus pirštais pavirsti gundytoja, kurios vienintelis tikslas – padovanoti mylimam vyrui nepamirštamą naktį.


Vyrai nori būti pastebėti, išklausyti, pagirti... Bet kartais pamiršta, kad jie namuose ne vieni, kad ne tik jiems reikia pagyrimų, ne tik jie nori išsikalbėti.


Žinoma, yra vyrų, kuriems moterys pasiruošusios gaminti skaniausias vakarienes, dovanoti nepamirštamą seksą, palaikyti, gerbti, mylėti, rūpintis ir t.t. Tokių porų santykiai paremti abipusiu supratingumu. Čia nėra riksmų ir apklausas primenančių klausimų, kai kuris nors užtrunka darbe. Čia nėra reikalavimų, kai kuris nors kažko įsigeidžia arba pykčių, kai kažkas nepadaroma. Jis gali su draugais eiti pažiūrėti futbolo bare, ji – susitikti su draugėmis... Jeigu ji gamina vakarienę, jis bent jau įpila vyno arba padaro puodelį karštos arbatos... Jis nereikalauja aistringos nakties, nes žino, kokia ji pavargusi. Vietoje to, jis žadina jos geidulį atpalaiduojančiu masažu... Jie paprasčiausiai stengiasi abu. Vienas dėl kito.


Vyrai nori ištikimų, patikimų ir mylinčių moterų? Laimingos moterys neieško paguodos ar gero laiko pas kitus, jos šypsosi ir laukia mylimo vyro, jos nori duoti viską, ką gali duoti geriausio. Klausimas tik, kiek vyrų sugeba savo moteris priversti jaustis laimingomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis