Tvirtos santuokos paslaptys pagal Michelle Obamą

Michelle Obama – ne tik JAV prezidento žmona, bet ir viena įtakingiausių pasaulio moterų pagal Forbes versiją. Būti tokio autoritetingo žmogaus gyvenimo moterimi – ne pati lengviausia užduotis. Nuolatiniai susitikimai, priėmimai, žiniasklaidos dėmesys... O kaip gi asmeniniai santykiai? Juk išlaikyti darnius santykius – taip pat darbas. Beje, tikrai nelengvas! Štai 5 tvirtų santykių taisyklės pagal Michelle Obamą:

Namuose darbo temos neaptarinėjamos. Kad namuose išliktų sveika atmosfera, darbus reikėtų palikti už namų durų. Juk po sunkios dienos norisi atsipalaiduoti ir pasikalbėti lengvesnėmis temomis.

Juokas – tvirtos santuokos pagrindas. Mokėjimas pasijuokti vienam iš kito ir tuo pačiu iš savęs, gali padėti įvairiose sunkiose situacijose. Žinoma, juokeliai turi būti draugiški, o ne pašaipūs ar įžeidžiantys.

Santuoka – tai darbas. Net jei ir radai savo antrąją pusę, tai dar nereiškia, kad gali atsipalaiduoti. Sukurti santykius nėra taip sunku, kaip juos išlaikyti, todėl kiekviena moteris turi pasitelkti savo įgimtą lankstumą ir išmintį ir išmokti visus sunkumus įveikti kartu.

Neikite miegoti susipykę. Iškilusias problemas reikia spręsti iš karto. Nuo to, kad užgniauši pyktį savyje, situacija nepasikeis. Michelle sako, kad abu su vyru stengiasi išsakyti, ką galvoja ir nelaikyti pykčio savyje.

Mylėk save. Moters grožis nepriklauso nuo jos klubų apimties, krūtų dydžio ar talijos lieknumo. Kad būtum graži – turi pamilti save, juk tik tuomet moteris skleis energiją, traukiančią vyrus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis