Kokia moteris jam tiktų pagal Zodiako ženklą?

Nori sužavėti kokį nors vyruką? Tuomet atkreipk dėmesį į jo Zodiako ženklą ir paskaityk, kokia moteris gali užkariauti jo širdį. Gal ta moteris – būtent tu?

AVINUI labiausiai tiktų ugningo temperamento ir ryžtinga mergina. Tačiau tuo pačiu ji turi būti atvira, nuoširdi, pareiginga ir turėti gerai išvystytą humoro jausmą. Avinai labai pavydūs, todėl reikalauja šimtaprocentinės ištikimybės. Jeigu tu tamsiaplaukė, skvarbaus žvilgsnio, putlių lūpų, vidutinio ūgio, moteriško kūno sudėjimo, tai, skaityk, jau esi jo svajonių moterų sąraše.

JAUTĮ sužavėtų moteris, sugebanti sukurti emociškai malonią aplinką ir išsiskirianti puikiais kulinariniais gebėjimais. Ideali Jaučio palydovė – ramaus, stabilaus charakterio, patikima ir net šiek tiek konservatyvi. Be to ji turi būti intelektuali ir atsakinga. Šie vyrai labai vertina tiek merginos aistringumą, tiek ir subalansuotą ramumą. Iš išorės – tikra aristokratė, o viduje – žemiška mergina.

DVYNIAMS patiks moteris su išskirtiniu dvasiniu pasauliu. Ideali moteris – dosni, draugiška, nešališka, išsilavinusi. Visame kame sugebanti įžvelgti gėrį. Dvynio dama neleidžia sau kelti isterijų, šūkalioti ar kaip nors kitaip sklaidytis. Ji talentinga ir gerai išauklėta. Tokia, kuria galima didžiuotis bet kurioje kompanijoje.

VĖŽYS ieško moters altruistės – pasiryžusios dėl jo padaryti viską, bet neprašančios nieko mainais. Šio ženklo atstovui ideali moteris – tai mylinti ir rūpestinga draugė, gera šeimininkė, pasišventusi šeimai ir priklausanti tiktai jam. Kitaip tariant, mergina, primenanti motiną.

LIŪTAS ieško linksmos nuotykių ieškotojos, dievinančios keliones, vaikus ir visus jai rodomo dėmesio ženklus. Tai išvaizdi moteris, pasižyminti ryškiu, unikaliu, neretai demonstratyviu charakteriu. Iš kitų ją turi išskirti spinduliuojanti vidinė jėga, savigarba ir pasitikėjimas savimi. Labai svarbu, kad ji būtų idealios figūros, dvasiškai turtinga ir dosni.
 
MERGELĖS ženklo vyrams patiks švelnaus, atlaidaus charakterio, visapusiškai išsilavinusi asmenybė. Šie vyrai – pedantai, todėl ieško panašios į save: sugebančios pasirūpinti tvarka namuose ir santykių darna. Grubi ir neišsilavinusi dama tokiam vyrui tikrai nepaliks jokio įspūdžio. Jis ieško tik pačios geriausios.

SVARSTYKLĖMS reikalinga moteris, sugebanti patenkinti visus dvasinius ir fizinius poreikius. Kaip taisyklė, Svarstyklių moteris – šeimos žmogus ir šeimos galva. Tiesiog barbė devyndarbė. Dar vienas būtinas bruožas – neišsenkantis optimizmas. Atsipalaidavusi, nuotaikinga, į viską su humoru žvelgianti moteris, tuo pačiu sugebanti išspręsti visas problemas – štai toji tobulybė.

SKORPIONĄ sužavės karinga asmenybė. Protinga, stipri, pasitikinti savimi, bet kartu ir labai moteriška. Labai svarbu, kad jo moteris būtų sąžininga ir gebėtų kalbėti argumentuotai, nes tuščių paistalų arba nuomonės neturėjimo Skorpionas negali pakęsti.

ŠAULYS susižavės kilniaširde ir geranoriška moterimi. Be to ji turi būti išradinga meilužė, rūpestinga mama ir gera namų šeimininkė. Šauliai renkasi moteris, kurių interesai ir pomėgiai sutampa su jų. Tokias, su kuriomis galima ir lovoje pasivartyti, ir į pasaulio kraštą leistis.

OŽIARAGIUI reikia tvirtos moters, turinčios savo nuomonę ir galinčios duoti atkirtį jam pačiam. Su kitokia Ožiaragis greitai pradės žiovauti. Labai žemiškas Ožiaragis nelinkęs į romantiką ir sentimentalumą, todėl ir švelnios, nuolatinės globos reikalaujančios moterys jo netraukia. Ožiaragiui tu turi būti lygiavertė partnerė, o pasiekti jo iškeltą kartelę pavyksta tikrai ne visoms.

VANDENIS ieško draugės ir meilužės viename asmenyje. Jo žmona turi būti įkvėpėja, neleidžianti pasiduoti tinguliui ir kasdienei rutinai. Svarbiausia, kad jo moteris būtų aktyvi ir neribotų jo laisvės. To Vandenis tikrai nepakęstų. Lygiai taip pat, kaip nepakęstų ir namuose sėdinčios bei nieko neveikiančios antrosios pusės.

ŽUVIMS reikia dosnios, teisingos ir nuoširdžios moters, šalia kurios galima nusiraminti po sunkios darbo dienos. Žuvų vyrams labai svarbus bendravimas ir artimas intymus ryšys, todėl jeigu tu – subtili vilioklė, mokanti mėgautis ramybe ir namų jaukumu – tu tikrai būsi jo svajonių moteris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis