Kokios intymių vietų šukuosenos patinka vyrams?

Kokias moterų šukuosenas intymiose vietose mėgsta vyrai – viešumoje retai aptariama tema, nors egzistuoja stereotipas, jog vyrams labiausiai patinka, kai plaukai „ten“ apskritai neauga. Apie tai, kaip vyrai elgiasi su plaukeliais savo pačių intymiose zonose, kalbama dar rečiau.

Internetinė apklausa, atlikta lazerinės depiliacijos studijos „Adomas ir Ieva“ užsakymu, patvirtino, kad vyrams išties labiausiai priimtina, kuomet moterų slaptose vietelėse plaukų išvis nelieka. Apklausa taip pat parodė, kad dauguma vyrų ir patys šalina arba trumpina plaukelius savo intymiose zonose, taip paneigdami įsitikinimą, kad rūpintis savo intymios vietos šukuosena – „moteriška“.

Net 56 proc. apklausos respondentų vyrų nurodė, kad jiems labiausiai patinka, kuomet moteris visiškai nusidepiliuoja plaukus ties lytiniais organais, nebandydama darytis jokių šukuosenų. Tuo tarpu to priešingybę – kad jiems patinka natūralus moters plaukuotumas jos bikini zonoje ir jokios priežiūros nereikia – atsakydami į apklausos klausimus nurodė vos kas devintas respondentas (9,2 proc.).

Be to, apklausa parodė, kad dauguma vyriškos lyties atstovų ne tik džiaugiasi, kai moterys šalina plaukus savo intymiose zonose, bet tai mielai daro ir patys. Į klausimą, ar rūpinasi savo „slaptos vietos“ šukuosena, teigiamai atsakė net du trečdaliai – 66 proc. – vyrų. 22,9 proc. respondentų vyrų nurodė plaukelius intymioje zonoje nusiskutantys visiškai. 43,1 proc. vyrų nurodė juos tik trumpinantys. Tik 32,1 proc. vyrų teigė, kad savo intymios vietos šukuosenos jie niekaip nekoreguoja, palieka ją natūralią.

12,8 proc. respondentų vyrų nurodė, kad jiems labiausiai priimtina, kai moters bikini zonos šukuosena yra natūrali, tačiau plaukai yra kiek patrumpinti. Tokiai pačiai daliai apklaustųjų, t.y. 12,8 proc. labiausiai patinka „braziliška“ šukuosena – plonytė vertikali juostelė slaptojoje moters vietelėje. Kitus atsakymų variantus, pvz. „širdutės“ arba „trikampio“ formos šukuoseną, pasirinko tik 9,1 proc. vyrų.

Beje, apklausos rezultatai parodė, kad vyrus, kurie trumpina plaukus intymiose vietose, mėgsta ir moterys. Daugiau negu pusė (58,4 proc.) apklausoje dalyvavusių dailiosios lyties atstovių tvirtino manančios, kad vyrai turėtų pasitrumpinti plaukus intymioje zonoje. Kiek daugiau negu penktadalis – 22,9 proc. – moterų mano, kad vyro intymi zona turėtų būti visiškai beplaukė, ir tik 17 proc. moterų patinka, kuomet vyrų intymios vietos būna visiškai natūralios.

Apklausa apie vyrų ir moterų intymių zonų šukuosenas buvo atlikta internetu 2013 m. lapkričio 4 - 8 d. Iš viso apklausta 327 vyrai ir 684 moterys. Respondentų amžius – nuo 18 iki 45 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis