Sapioseksualai: kai protas jaudina labiau, nei kūnas

Emociškai tvirtas, fiziškai stiprus, būtinai pasitikintis savimi ir gal net šiek tiek grubokas, kitaip tariant - vyriškas... Ar tokį svajonių vyruką pieši savo fantazijose? Gundančių kūno formų, moteriška, paslaptinga.... Manai, būtent tokią svajonių moterį įsivaizduoja vyrai? Pasirodo, dabar mados keičiasi ir į priekį veržiasi sapioseksualai! Taip, taip: S A P I O seksualai.

Nesi apie juos girdėjusi? Nieko baisaus, tuojau supažindinsime. Žodis „sapioseksualus“ kilęs iš dviejų lotyniškų žodžių: sapio – „protas“ ir sexus – „lytis“. Taigi sapioseksualai – tai savotiški intelektualai, kuriuos labiau jaudina ne kūnas, o protas!

Seksualinį potraukį sapioseksualams sužadina įdomus bendravimas su priešingos lyties atstovu, būtent tai ir tampa pačiu stipriausiu stimuliatoriumi, savotišku afrodiziaku. Jeigu intelektualinis bendravimas su partneriu nevyksta, tai pats fizinis artumas netenka savo žavesio ir santykiai netenka prasmės.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, kad protas siejamas su seksualumu. Tačiau nieko keisto tame nėra. Juk bendravimas naudingas bet kokiems santykiams: jie tampa stipresni, glaudesni, harmoningesni, o ir fizinis artumas tampa kur kas prasmingesnis ir malonesnis.

Kaip atsitiko, kad protingiems vyrams pavyko sujudinti ar net nustumti nuo pjedestalo brutalaus tipo, taip vadinamus alfa–patinus? Specialistai mano, kad laikai, kuomet vyras tik savo fizinės jėgos dėka galėjo pasirūpinti šeima, jau seniai praeityje, taigi natūralu, jog evoliucijos procesas palietė ir seksualumo sritį. Viskas keitėsi, visuomenė nuolatos progresavo, atėjo naujų technologijų laikai ir fizinė jėga tapo nebe tokia aktuali.

Moterims yra įgimtas giminės pratęsimo instinktas, todėl alfa–patinuose jos matė savo sveikus, stiprius palikuonis. Būtent jėgos principu vyrai galėjo išspręsti kilusias problemas, tuo suteikdami savo moterims ramybę ir užtikrindami joms saugią ateitį. Šiais laikais viskas yra kitaip ir vien tik jėgos dėka šeimos gerovės neužtikrinsi. Tai privertė moteris perkainoti vertybes ir didesnį dėmesį atkreipti ne į fiziškai gerai išsivysčiusius vyrus, o į intelektualus.

Vyrų tarpe sapioseksualų taip pat sparčiai daugėja. Ar verta stebėtis? Ne visai. Juk šiuolaikinės moterys nė iš tolo nebeprimena tik namų šeimininkių, kurių pagrindinė užduotis – paruošti vyrui valgyti ir pagimdyti vaikų. Šiuolaikinės moterys stiprios, pasitikinčios savimi, žinančios savo vertę. Vyrai jose įžvelgia ne tik būsimas žmonas ir jų vaikų motinas, bet ir lygiavertes gyvenimo partneres.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis