Tavo erotiniai sapnai: kokias problemas ir troškimus jie atspindi?

Pabudusi po labai intriguojančio sapno pradedi galvoti: „Kas tai – pasąmonės šauksmas, realių troškimų atspindys ar šiaip įprastas, nieko nereiškiantis sapnas?“ Jeigu prieš užmiegant tavo galvoje sukosi intymios mintys, sapnas galbūt tėra tų minčių pasekmė, tačiau jeigu erotiniai vaizdai miegant aplankė be jokios aiškios priežasties, greičiausiai šis sapnas – tavo emocinės būklės atspindys.

Sapne tu apsinuoginusi. Tikėtina, kad dabartiniame gyvenimo etape tave kankina nepasitikėjimas savimi, nepasitenkinimas savo kūnu, susikaustymas seksualinėje srityje. Todėl sapne tu tarsi bandai atsiverti, pasirodyti visu gražumu.

Seksas viešoje vietoje. Toks sapnas išreiškia tavo norą pasilikti asmenines gyvenimo detales tik sau, baimę išduoti ir prarasti kažką labai intymaus, tau labai svarbaus.

Greitukas. Jei sapnuoji, kad myliesi greituku, tai rodo tavo vidinį diskomfortą, išsibalansavimą. Ir tai nebūtinai susiję su tavo asmeniniu gyvenimu. Galbūt darbe patiri įtampą, spaudimą.

Pasimylėti kas nors trukdo. Toks sapnas parodo tavo prisirišimą prie kitų žmonių nuomonės. Tau svarbu, kad tai, ką darai, aplinkiniai palaikytų ir teigiamai įvertintų. Pasąmonėje tu bijai likti nesuprasta, pasmerkta.

Seksas su buvusiu. Tu vis dar vieniša? Pasąmonė duoda užuominą, kad metas judėti į priekį ir pasinerti į naujus santykius. O štai jeigu jau turi antrąją pusę, bet sapnuose vis tiek matai buvusį, greičiausiai realybėje niekaip negali jo paleisti. Tu ir pati tai žinai, bet tik sapne gali tai pripažinti.

Seksas su priešu. Reikšmės gali būti dvi! Pirma – tu įžvelgi savo priešo privalumus ir giliai širdyje jam dėl to pavyduliauji. Antra – tavyje susikaupė per daug neapykantos ir agresijos, kurios pats metas atsikratyti.

Seksas su moterimi. Tai visai neturi reikšti netradicinės tavo orientacijos, labiau tikėtina, kad paprasčiausiai santykiuose su mylimuoju šiuo metu atsiradusi kažkokia trintis, tave kankina neįgyvendinti troškimai, galbūt nusivylimas.

Seksas su nepažįstamuoju. Tai tavo emocinio sąstingio atspindys. Tau trūksta jausmų, nuotykių ir visa tai tu pasiimi sapnuose.

Seksas su įžymybe. Nieko labai keisto: tikėtina, kad tau paprasčiausiai reikia dėmesio arba labiau atsiverti ir nekaupti emocijų savyje.

Seksas su kolega. Profesinis pavydas – taip gali būti aiškinamas šis sapnas. Tame žmoguje tu įžvelgi kažkokias savybes, kurios tave traukia, tačiau kurių tu pati neturi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis