Dalykai, kurių vyrai neišdrįsta paprašyti lovoje

COSMO apklausė būrį vyriškos lyties skaitytojų, o užduotas klausimas - gana intymus: ko vyrai bijo paprašyti moterų lovoje. Prisiminėm kolegų, draugų pasakojimus ar meilužių nusiskundimus ir sudarėme dažniausiai pasitaikančių dalykų sąrašą.

Štai 5 dalykai, kurių vyrai trokšta, tačiau ne visada išdrįsta paprašyti.

1. Daugiau oralinio sekso. Esu tikra, kad tai tikrai niekam nėra staigmena. Tačiau nustebino tai, kad jie nebūtinai nori tik oralinio sekso. Nemažai vaikinų mėgsta įsivaizduoti oralinį seksą kaip tobulą preliudiją. Argi tai ne puiki mintis, ypatingai jei atsimokama tuo pačiu?

2. Asmeninio striptizo. Atliekamo tavo, o ne kažkokios striptizo šokėjos. Ir visiškai nesvarbu, kad tavo kūnas nėra tobulas, svarbiausia – tai bus ypatingas malonumas, skirtas tik jam. Vyrai myli akimis. Mano patirtis byloja, kad striptizas išlaisvina nuo tam tikrų kompleksų, atpalaiduoja, užveda, o kartais net suartina partnerius. Jeigu nesi tikra, nuo ko pradėti, paieškok vaizdo instrukcijų internete.

3. Kartais vadovauk. Kartais po ilgos darbo dienos, tavo vyras paprasčiausiai nori, kad jam pasakytų, ką daryti. Čiupk jį už kaklaraiščio ir nusivesk į miegamąjį. Nebūtina tapti despotiška ragana ar sado-mazo karaliene, tiesiog imkis iniciatyvos.

4. Parodyk jam, kad jis tebėra trokštamas. Vyrų ego taip pat yra trapus. Kartais jis nori, kad tu inicijuotum seksą, nes jis jau pavargo būti už tai atsakingas, tačiau dažnai tam yra kur kas didesnė, labiau jaudinanti priežastis: jis nori jaustis trokštamas. Jam iš tiesų reikia intymumo, o ne tik sekso.

5. Baik žaidimus ir būk atvira. „Gerai“ yra pats painiausias žodis, kurį vyras girdi iš savo partnerės. Paprastai jis žino, kad tai reiškia „ne gerai“, tačiau niekada negali išsiaiškinti, ką šis žodis tiesų reiškia. Pasakykite jam, ką galvoji ir galvok, ką sakai... tiek miegamajame, tiek ir kitur. Leisk jam sužinoti, kas tau patinka. Jis gali tai padaryti. Be to, jei būsi atvira ir sąžininga, tai sukursi pasitikėjimą, kuris yra geriausias būdas išsaugoti santykius.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis