Kaip tinkamai pasiruošti ir užsivesti greitukui?

Nesibaigianti preliudija, valandų valandas trunkantis meilės aktas... skamba viliojančiai, bet tikrame gyvenime vargu, ar kasdien turime pakankamai įkvėpimo ir aistros tokiai iškrovai. Todėl greitukas nėra jau taip blogai...

Tiesą sakant, anot apklausų, daugelis porų teikia pirmenybę seksui, kuris trunka ne ilgiau negu 15 minučių.
Tokie pageidavimai gan logiški - greitukas neįpareigoja pasirodyti galiūnu bei nuima spaudimą savo sugebėjimais sužavėti partnerį, be to, spontaniškumas („noriu tavęs čia ir dabar...“), rodos, atveria naują kvėpavimą. Tam, kad žaibiškas seksas dar labiau įelektrintų, siūlome keletą patarimų.

Šiek tiek švelnumo

Viską pradėk nuo bučinių, jie pagreitina susijaudinimo procesą, mat pažadina tiek nervų, tiek endokrininę sistemas, kurios į organizmą pradeda pompuoti hormonus. Be to, bučiniai - tai greičiausias būdas sukurti intymumą, todėl preliudija visiškai nebūtina.

Nenusirenk

Kam švaistyti brangų laiką rūbams? Patikėk, jie dažniausiai veikia kaip vienas didžiausių susijaudinimo šaltinių. Seksas su drabužiais atrodo šiek tiek laukinis ir pirmykštis, pasąmoningai susidaro įspūdis, kad esate stebimi, sekami ir skubinami arba, kad taip einate vienas dėl kito iš proto, jog negalite laukti nė akimirkos.

Pakeisk lokaciją

Penkios minutės tarp pagalvių jūsų miegamajame? Hm... nežinau. Penkios minutės duše, koridoriuje, virtuvėje, balkone? Dabar jau kitas reikalas. Naujovės didina jaudulį, o tikimybė būti sučiuptam – ir susijaudinimą. Na ir kas, kad namie nieko nėra. Viskas tavo galvoje.

Pasitelk N-18 mintis

Nepadorūs vaizdeliai, fantazijos, filmai - nėra nieko geriau, kai reikia greitai įsijausti į seksualią katytę. Seksualinio pobūdžio mintys paspartina susijaudinimą, mat kūnas atkartoja tai, kas vizualizuojama galvoje. Be to, fantazijos padeda susikoncentruoti ir atsiriboti nuo aplinkos. Sakote, lova? Kokia dar lova? Aš paplūdimyje!

Kalbėkite

Mylėdamiesi nepamirškite bendrauti. Nesvarbu, ar tai malonios, ar nepadorios šnekos - jos padės susitelkti vienam į kitą bei primins, kokios kibirkštys jus sieja. Pasidalink savo pojūčiais, išrėk, kaip tau gera... niekas neįkaitins greičiau negu tokie žodžiai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis