Maisto produktai, kurie mažina seksualinį potraukį

Kai kurie maisto produktai yra tikri sekso priešai. Prieš aistringą naktį reikia vengti kraujospūdį mažinančių ir libido slopinančių produktų, nes tai gali sužlugdyti tavo planus miegamajame.

Pirmiausia turi jausti vidinę ramybę, kad atrodytum pasitikinti savimi išorėje. Tas pats galioja ir skrandžio turiniui, kuris daro didelę įtaką tavo pojūčiams lovoje. Kai kurie produktai, suvalgyti prieš seksą, gali slopinti lytinį potraukį, juntamą malonumą ir užkirsti kelią orgazmo patyrimui.

Šių maisto produktų reiktų vengti tiek vyrams, tiek moterims, jeigu planuoji aistringą popietę ar naktį.

Dirbtiniai saldikliai, kurių gausu gazuotuose gėrimuose, daro neigiamą poveikį visam organizmui. Jis gali slopinti serotonino išsiskyrimą, kuris atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant psichinius procesus: nuotaiką, miegą, seksualumą, apetitą ir gali sukelti galvos skausmą bei nerimą. Todėl patariame vengti visų gazuotų limonadų prieš aistringą naktį, juolab, kad nuo šių gėrimų žarnyne kaupiasi dujos, kurių išsiskyrimas akto metu romantikos neprideda.

Sūriuose maisto produktuose iš tikrųjų yra labai daug druskos ir dirbtinių priedų. Per didelis natrio ir per mažas kalio kiekis gali pernelyg smarkiai sumažinti kraujo spaudimą. O tai itin svarbu kraujui plūstant į genitalijas: sumažėjus spaudimui, susijaudinti pavyks sunkiau. Jei visgi prisivalgei sūraus maisto, bandyk situaciją ištaisyti, gerdama vandenį.

Alkoholis gali sumažinti drovumą, atpalaiduoti ir leisti galvoti tik apie gerą seksą. Tačiau šis jausmas itin apgaulingas, kadangi alkoholis trukdo išsiskirti vyriškam hormonui testosteronui, kuris itin svarbus kokybiškai erekcijai. Moterims alkoholis slopina libido, todėl jos sunkiau sudrėksta ir sekso metu yra mažiau jautrios.

Visas greitas maistas, toks, kaip picos, mėsainiai, kepta vištiena, yra perpildytas kalorijų ir riebalų. Šie produktai organizme sutrikdo insulino, kuris kontroliuoja cukraus ir riebalų kiekį kraujyje, lygį. Dėl šios priežasties, mokslininkų teigimu, pablogėja ir lytinių organų funkcijos.

Neseniai buvo įrodyta, kad sūris veikia kaip afrodiziakas, tačiau per didelis jo kiekis gali sutrikdyti natūralią hormonų gamybą. Pasak ekspertų, piene yra hormonų, kurie sujaukia stabilią hormonų veiklą, todėl jaučiamės paniurę.


Kofeinas turi nemažą poveikį medžiagų apykaitai, be to, stimuliuoja centrinę nervų sistemą. Tačiau per didelis jo kiekis gali sutrikdyti tavo lytinį gyvenimą. Vietoj to, jog atsipalaiduotum ir mėgautumeisi seksu, gali jaustis įsitempusi, nerami ir seksualiai nesusijaudinusi.

Raudonoje mėsoje yra cinko, kuris yra labai svarbus vyrų seksualinei sveikatai ir lytinių organų funkcionalumui, tačiau per didelis kiekis raudonos mėsos gali apsunkinti virškinimo traktą. Todėl jei nenori sekso metu būti vangi ir apsnūdusi, verčiau pavalgyk po meilės akto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis