Ar jis tikrai TAS vyras, kuris tau skirtas?

Ar mylimą žmogų reikia laikyti šalia savęs? O gal geriau paleisti ir žiūrėti, ar jis sugrįš pats, be tavo pastangų? Už atsiųstą laišką dėkojame COSMO skaitytojai Evelinai.

Ar yra gerai būti vienai? Kai jautiesi ne vieniša, o tiesiog laisva. Žinoma, kartais norisi šilumos, šiltų apkabinimų, gražių žodžių, bendrų planų. Tačiau visa tai iliuzija: už kiekvieno saldaus bučinio slypi tolimesnis priekaištas, po kiekvienos kartu praleistos nakties, dienos, prasideda buitinė rutina.

Kai kurios merginos tiesiog nesutvertos būti vienos, jos niekada nebūna laisvos, tokios yra vadinamos šeimos moterimis. Aš asmeniškai esu ne iš tų, aš nematau savęs nei čia, nei kitur. Matau save keliaujančią po pasaulį, kylančią karjeros laiptais, laisva valia darančią ką nori, einančią kur nori ir su kuo nori. Galite mane peikti, kad esu palaidūnė, arba nežinanti ko nori. Kaip tik, aš labai gerai žinau, ko noriu. Laisvės. Laisvai gyventi, kvėpuoti, galėti tiesiog atsikelti ryte ir nuskristi į kitą pasaulio kraštą atostogoms ar ilgesniam laikui.

Žinoma, kur gi meilės reikalai... Mylėti aš noriu, nes tai gražiausias jausmas pasaulyje, bet tam, kad mylėtum, nebūtina sodinti nei savęs, nei savo vyro į narvelį. Paukščiai sutverti, tam kad skraidytų. Yra įvairių niuansų, susijusių šia tema. Aš nekalbu apie moteris, kurios būtent to ir nori, šeimyniško gyvenimo. Kiekvienam savo. Aš nemoku gyventi su žmogumi, kuris mane varžytų. Sąmoningai ir nesąmoningai. Taip, nėra normalu tepti slides priėjus bent kažkokių įsipareigojimų ribą. Gražiausia meilės išraiška yra rūpestis, bučiniai, kitos intymios akimirkos, smulkūs prisiminimai, kurie sukelia šypseną, kada žinai, apie ką tavo žmogus dabar galvoja, pasitikėjimas. Tačiau jokiu būdu ne pykčiai ir skandalai...

Ar kartais pagalvoji, kad mes patys, žmonės, išprovokuojam daugelį ginčų, pykčių, ypač susijusių su dviejų žmonių gyvenimais. Ypatingai tai skirta merginoms: niekas neliepė tau imti ir tikrinti jo telefono, kai tu radai žinutes nuo kitos merginos. Žinoma, jis bendravo su kita mergina, pavydo scena, isterija, dar kartais ir dužę indai jei gyvenat kartu, tačiau juk jei netikrintum to telefono, gyventum sau laiminga, nežinodama ką jis daro tau už nugaros. Būtų rami galva, o jei jis rimtai tave išdavinėtų, juk tikrai tai sužinotum, ir nebūtinai patikrinusi jo telefoną. Melas visada išlenda į paviršių, ypač išdavystė, jos nereikia gaudyti ir pačiai ieškoti.

O šiaip, santykių pagrindas juk pastatytas ant pasitikėjimo, ar gi ne? Todėl supaprastink sau gyvenimą, neieškok papildomų problemų. Bjaurasties ir taip pilnas gyvenimas. Dar vienas dalykas, susijęs su pasitikėjimu arba kartais tiesiog savininkiškumo išraiška: kam drausti žmogui daryti tai, ko jis nori? Drausti išeiti su draugais, drausti nueiti į klubą, ar koncertą, neleisti naudotis socialiniais tinklapiais? Kuo daugiau žmogui draudi, tuo jis daugiau nori to uždrausto vaisiaus. Ir jeigu žmogus norės tai daryti, jis vis tiek darys tai nepriklausomai nuo tavo nuomonės, nori tu ar ne. Tik tau meluodamas, taip gadindamas jūsų santykius, nes kiekvienas melas sėja išsiskyrimo sėklą. Jeigu esi su tinkamu žmogumi, kuris tikrai myli ir sąžiningai žiūri į tave, net ir turėdamas pilną veiksmų laisvę, jis niekada neis į kairę. Jeigu jis nori būti su tavimi, tuomet ir bus. Atmink: tu negali priversti žmogaus būti su tavimi, jis pats tai pasirenka.

Kalbant apie meilę, žmogus niekada nedarys to, ko nenori. Ar tikrai neįmanoma tiesiog būti ir mėgautis mylimo žmogaus kompanija? Neknisant proto, neieškant intrigų, nesekant socialinių tinklų, neįtarinėjant? Tu esi žmogus, asmenybė, tu esi laisvas daryti bet ką, ir gyventi kaip nori, taip ir kitas žmogus turi tokią pačią teisę. O spaudžiant vienam kitą anksčiau ar vėliau viskas baigsis bloguoju, nors ir susituoksit, susilauksit gražių, sveikų vaikų, tačiau vieną rytą pabusit, kai jums bus jau virš 40 metų ir suprasit, kad 15 jūsų gyvenimo metų praėjo veltui, ir jūs atsisakėt jums svarbių dalykų vardan kasdieninės rutinos ir nuolatinių skandalų, naktų, kai abu kuo greičiau bandot užmigti, kad nekiltų jokių prielaidų seksui ar net paprastam pokalbiui.

Nereikia versti žmogaus įsipareigoti, tai priklauso tik nuo jo paties. Jeigu jis sąmoningai nori būti su tavimi, jis ir nedarys to, kas tau galėtų nepatikti. Laimingi vaikinai ir merginos neieško paguodos ar gero laiko pas kitus, jie nesirauna bėgti su draugais prisigerti į barą ir jų visai nedomina naktiniai klubai. O svarbiausia: niekada nebūna vienas kaltas dviejų žmonių santykiuose. Dėl bet kokio ginčo kalti bus visada abu. Ar tai paprastas ginčas ar išdavystė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis