Horoskopas sausio mėnesiui: kas tavęs laukia santykių ir meilės srityje?

Sužinok, ką žvaigždės tau žada sausio mėnesiui: aistringas ir nepamirštamas naktis, o gal poilsį nuo meilės audrų?

Avinas. Ateina ramybės periodas, kuomet atrodys, kad seksualiniame gyvenime nevyksta nieko naujo, viskas jau išbandyta arba paprasčiausiai nuobodu. Šiuo atveju verta prisiminti auksinę taisyklę: „Viskas, kas nauja, yra gerai pamiršta sena“. Leisk sau atsipalaiduoti ir tiesiog pagyventi maloniais prisiminimais, nebandant iš gyvenimo išspausti kažko nepatirto.

Jautis. Norėsis dominuoti, parodyti, ką gali, gauti viską, apie ką fantazavai, bet galbūt nedrįsai garsiai kalbėti. Savotiškas seksualinis išsilaisvinimas, kuomet nebus jokių ribų. Svarbiausia – turėti šalia žmogų, kuriuo galėtum pilnai pasitikėti, kad naujasis tavo „aš“ ir toliau galėtų skleistis.

Dvyniai. Nusimato romantiška nuotaika, kuomet norėsis tiesiog mėgautis bendravimu ir vyrų rodomu dėmesiu. Būsi koketė, bet ne suvedžiotoja, todėl aistringų romanų greičiausiai dar teks palaukti. Dabar labai tinkamas metas šiek tiek pakeisti savo įvaizdį, ir tokiu būdu įpūsti sau šiek tiek daugiau žavesio bei pasitikėjimo savimi.

Vėžys. Regis, seksualusis gyvenimo periodas vis dar tęsiasi, o sulaukti nedviprasmiško dėmesio gali ir iš kolegų, todėl būk šiek tiek atsargesnė ir bendraudama rinkis žodžius bei apgalvok veiksmus, kad nepasiųstum jiems klaidinančių signalų. Gali kilti pagunda išbandyti kažką naujo ir ekstremalaus, bet geriau susivaldyti iki tol, kol hormonai tave ne taip stipriai kontroliuos ir galėsi racionaliau galvoti.

Liūtas. Ar ne metas pagalvoti apie tai, ko konkrečiai norėtum? Susiimk ir pradėk siekti savo tikslų, nesimėtydama iš kairės į dešinę ir nesitikėdama, kad kas nors viską atneš ant auksinės lėkštutės. Jei žengti į priekį trukdo praeitis, būk drąsesnė ir nebijok visko pradėti iš naujo.

Mergelė. Mergelių širdyje prabus pavasaris, taigi nusimato labai pakilus, erotinių fantazijų kupinas mėnuo. Svajoti niekas nedraudžia, bet realizuotis kol kas lemta labai nedidelei tų fantazijų daliai ir tai, tik mėnesio pabaigoje, kuomet tikėtina nauja maloni pažintis.

Svarstyklės. Būk atsargi su naujais pažįstamais, kurie, tikėtina, įtrauks į avantiūrą, kuri baigsis tavo nenaudai. Taip pat nežaisk svetimais jausmais, venk meilės trikampių ir moterų intrigų. Šį mėnesį geriau pasimėgauti ne kūnišku, o dvasiniu artumu.

Skorpionas. Būsi pasiilgusi švelnumo ir romantiškų jausmų, todėl lengvai pasiduosi gražbyliavimams. Susiimk, kad nepapultum į spąstus: nepasitikėk vien gražiais žodžiais. Jei kils noras atgaivinti senus santykius, gerai pasverk, ar verta pulti į glėbį tam, kuris jau yra suteikęs tau skausmo.

Šaulys. Panašu, kad seksualumo taurė jau prisipildė ir pakaks vos vieno lašo, kad nebesusilaikytum. Tuo lašu gali tapti ir visai nereikšmingas dalykas, pavyzdžiui, labai gundantis vyro kvapas, kuriam bus sunku atsispirti. Tik pasistenk įvertinti visus už ir prieš, kad aistra tavęs visai neapakintų.

Ožiaragis. Jei santykiai nesiklosto taip, kaip norėtųsi, vertėtų nustoti kaltinti aplinkybes ir imtis iniciatyvos pačiai. Po ramaus periodo metas sukelti šiek tiek audrų, priminti antrajai pusei ir svarbiausia – sau pačiai, kad norėdama, lovoje gali būti tikra deivė.

Vandenis. Tavo seksualumas pačioje viršūnėje, kuomet norisi eksperimentuoti, o seksas, regis, yra pagrindinis tavo energijos šaltinis. Puiku, bet nereikėtų labai užsižaisti, kad intymus gyvenimas neužtemdytų visko kitko. Šiuo atveju patartina laikytis taisyklės: „Kas per daug – tas nesveika“.

Žuvis. Nusimato jausmų sumaištis, kuomet proto balsas kovos prieš širdį. Tikėtina, kad visi seksualiniai norai bus susiję su „uždraustais vaisiais“, pavyzdžiui, buvusiais mylimaisiais, vedusiais vyrais ir t.t. Gerai pagalvok ar dėl jausmų esi pasiryžusi kovoti ir rizikuoti savo reputacija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis