5 priežastys, kodėl jis nusprendė tave palikti

„Žinai, man regis mums nieko nesigauna“ – lyg perkūnas iš giedro dangaus trenkia jo žodžiai, o tu tik žiopčioji, nes ko jau ko, bet skyrybų tai tikrai nesitikėjai. Vienas variantas – jis išėjo pas kitą (tokiu atveju net nesiūlytume tau bandyti jo susigrąžinti). Kitas variantas – tu kažką praleidai, kas jam buvo labai svarbu. Ką gi, bandome aiškintis, kur buvo tikroji problema.

Situacija: pastaruoju metu jis užsisklendęs, nustojo burbėti ir dėl tavo vėlyvo grįžimo iš darbo, ir reto sekso (tiek dirbant, galvoje tik miegas!) ir išeiginių, kurias planavote praleisti kartu, bet iškeitei į svarbų susitikimą... Kažkada jūs laiką leisdavote kartu, o dabar tavo asmeninis gyvenimas ir karjera įgauna pagreitį, o jis... Jis ir toliau stovi toje pačioje vietoje, kaip ir anksčiau. Tu – nebe ta mergina, su kuria jis susipažino.

Galima skyrybų priežastis: sakysi, o kas čia blogo judėti pirmyn? Tikrai nieko blogo, bet turi suprasti, kad kiekvienas vyras savo moters gyvenime nori užimti pirmą vietą ir žemesne tikrai nesitenkins. O tokioje situacijoje jis tiesiog eina tau iš paskos... Vyriškos ambicijos to ištverti negali!

Tikimybė susigrąžinti santykius: 50%

Situacija: frazę „Kodėl negalima tiesiog būti kartu ir mėgautis vienam kito draugija“ girdėjai tikriausiai tūkstantį kartų. Kai bandei jį pastūmėti siekti karjeros, kai bandei išsiaiškinti kokie jūsų ateities planai, kai norėjai tiesiog suprasti, kokiame santykių etape dabar esate. Laisvas paukštis, nenorintis jokių įsipareigojimų – būtent toks yra tavo vyrukas.

Galima skyrybų priežastis: panašu, kad jis dar neišlipo iš paauglystės periodo. Nesakome, kad tu jam nerūpi, bet prisiimti atsakomybės ir už save, ir už tave jis dar nenori. Susigrąžinti tokį nesubrendėlį visai nesudėtinga: tereikia leisti jam laisvai gyventi ir nieko neprašyti mainais. Ar tu to nori?

Tikimybė susigrąžinti santykius: 90%

Situacija: jis taip gražiai tavimi rūpinosi, kad pasidavei beveik nesipriešindama. Tokio vyro paleisti nevalia, todėl pradėjai stengtis būti ta, kurios jam niekas nepakeis. Nuo jūsų santykių pradžios tu kardinaliai pasikeitei, nes jis taip norėjo. Ir vidumi, ir išore. Praktiškai nustojai bendrauti su savo draugais, vietoj mėgstamų užsiėmimų pasirinkdavai laiką su juo, po darbo skubėdavai namo, kad vyrui paruoštum vakarienę. Tau tiesiog buvo gera visapusiškai rūpintis savo mylimu žmogumi. Ir vieną dieną jis tapo tavo visatos centru...

Galima skyrybų priežastis: visi vyrai iš prigimties medžiotojai, o nei vienam medžiotojui neįdomu, kai grobis pasiduoda pats. Iš pradžių jis bandė užkariauti tavo širdį, o galiausiai prisijaukino tave kaip naminį žvėrelį. Na, ir kas toliau? Ogi nieko... Jokio įdomumo! Jokio azarto! Ir jis vėl išsiruošė į medžioklę...

Tikimybė susigrąžinti santykius: 10%

Situacija: taip jau gavosi, kad visus sprendimus jūsų santykiuose priimdavai tu: kaip praleisti laisvadienius, ką padovanoti draugams, kaip paskirstyti bendrus finansus... Iš pradžių tu klausdavai jo nuomonės, bet galiausiai supratai, kad pačiai viską nuspręsti ir greičiau, ir paprasčiau. Galiausiai pradėjai patarinėti ir kaip jam rengtis, ir su kokiais žmonėmis bendrauti. O dar nespėjai pati jam pasipiršti?

Galima skyrybų priežastis: palaipsniui tavo vyrukas paprasčiausiai palindo tau po padu, o tu ir nepastebėjai, kaip iš jo atėmei (tiesą sakant, jis pats atidavė) vyro vaidmenį. Jeigu jis būtų mamyčiukas, kuriam reikalinga nuolatinė globa, greičiausiai santykiai sėkmingai klostytųsi toliau. Jei jis vis dėlto išėjo... Matyt, vyriškumo jame dar šiek tiek likę.

Tikimybė susigrąžinti santykius: 20%

Situacija: pačioje jūsų santykių pradžioje jis tave nešiojo ant rankų, pirko gėles, stebino maloniomis dovanėlėmis... Žodžiu, jauteisi ta vienintele ir nepakartojama. Dėl tavęs jis galėjo atsisakyti susitikimo su draugais, o atskirai praleisti vakarai jums abiem buvo tarsi iššūkis. Bet vėliau viskas ėmė keistis. Pastebėjai jo abejingumą, o kiekvienas bandymas išsiaiškinti tokio elgesio priežastis baigdavosi pykčiais. Tikriausiai tau teko girdėti kažką panašaus: „Aš ir taip darbe pavargstu, betrūksta man tik tavo skandalų“. Ir vieną dieną, nieko konkrečiai nepaaiškinęs, jis tiesiog pasakė „Daugiau aš taip nebegaliu“ ir išėjo.

Galima skyrybų priežastis: matyt, jūsų santykiai buvo paremti visai ne tarpusavio supratimu, o paprasčiausia aistra. Deja, bet tai labai dažnas atvejis. Kuomet hormonai pačiame pakilime, atrodo, vienas be kito negalite, bet vos tik aistra pradeda blėsti (o taip nutinka visuomet), akys plačiau atsimerkia ir pradedi aiškiai matyti visus trūkumus. Ar tai būtinai turi reikšti skyrybas? Tikrai ne, bet tik tuo atveju, jeigu žmogus pakankamai brandus ir sugeba suvokti, kad santykiai – tai gebėjimas ir imti, ir duoti. Panašu, kad jis kol kas nusiteikęs tik imti.

Tikimybė susigrąžinti santykius: 20%

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis