Priežastys, dėl kurių vyrai veda savo moteris

Abipusė meilė = santuoka? Tau galbūt ir taip, bet vyrams – toli gražu ne visada. Vienoje apklausoje buvo pateiktos kelios skirtingos situacijos, o vyrams reikėjo pasirinkti: tai – pakankamai svari priežastis vedyboms, ar ne? Įdomi statistika: tik 10% vyrų yra pasiryžę vesti iš meilės.

44% vyrų vestų savo moterį, jeigu ji lauktųsi kūdikio

Yra vyrų, kurie niekaip nesiryžta vesti savo mylimosios. Tai nereiškia, kad jie nemyli. Tiesiog kam to reikia? Ką santuoka pakeis? Tačiau vardan būsimo vaiko, 44% tokių neapsisprendėlių sutiktų kurti oficialią šeimą ir vesti savo mylimąją. Matyt, atsakomybės jausmas įveikia laisvės poreikį.

40% vyrų vestų savo moterį, kad bent kartą gyvenime pabandytų kas tai yra

Kai visi draugai jau vedę, o kai kurie spėjo ir ne kartą išsiskirti, nori nenori kyla mintis: „Gal metas ir man pabandyti?“ 40% vyrų prisipažino, kad nesukūrę šeimos iki brandaus amžiaus, vestų moterį vien tam, kad būtų vedę. Nors tai ir nebūtų didžioji jų gyvenimo meilė.

38% vyrų vesti moterį paskatintų vienatvės jausmas

Visos puikiai žinome, kad vyrai bręsta lėčiau. Tau 30 metų ir tu jau nori sūpuoti bent porą mažylių, jam 30 metų ir jis vis dar renkasi pasėdėjimus su draugais bare. Bet kažkada ateina metas, kai jis subręsta ir... pasijunta vienišas. Gyvenimas nebe toks, koks buvo anksčiau: šeimas sukūrę draugai nutolo, vakarėliai, be kurių negalėjo gyventi, nebeįdomūs... Taip norėtųsi žmogaus, kuris visuomet lauktų tavęs sugrįžtančio. Savotiška vidutinio amžiaus krizė, kurią padėtų išspręsti vestuvės – garantas, kad šalia yra kažkas, kam tavęs reikia.

33% vyrų vestų, nes tokios yra tradicijos

Kas trečias vyras mano, kad vesti reikia, nes taip tiesiog priimta. Todėl, kad taip elgėsi ir jų tėvai. Skamba nelabai įkvepiančiai, bet taip yra. Užtai tokie racionalieji vyrukai santuokoje ne taip lengvai pasiduoda sunkumams. Kitaip tariant, jie labiau patikimi.

31% vyrų vestų tam, kad pagaliau užsitikrintų ramybę

Vyresniems nei 30 metų vyrams tai – gana rimtas argumentas. Gana permainų, eksperimentų ir nusivylimų. Laikas susitupėti ir pradėti gyventi ramiai, pagal planą. 31% vyrų paskatintų vesti būtent stabilumo paieškos.

29% vyrų vestų vardan prestižo

Pasirodo, kas trečiam vyrui žmona reikalinga kaip papuošalas, kuriuo galima būtų viešai pasigirti. Bet nepulkime smerkti vyrų, nes santuoka dėl išskaičiavimo dažna ir moterų gyvenime.

27% vyrų vestų, jei moteris būtų jų atrama

Ne tik moterims, bet ir vyrams reikalinga antroji pusė, į kurią visuomet galima atsiremti. 27% vyrų, sulaukiančių visapusiško mylimosios palaikymo, susimąstytų apie vestuves. Juk tokio žmogaus tiesiog nevalia prarasti.

25% vyrų vestų, nes nori pasirūpinti savo mergina

Kas ketvirtas vyras mano, kad vestuvės – tai būdas įrodyti savo atsakomybės jausmą ir pasirūpinti savo moterimi. Gaila, kad tik kas ketvirtas...

23% vyrų vestų, nes tai – romantiška

Jauni 18-25 metų vyrukai vis dar mano, kad romantika – tai visai rimtas pagrindas vedyboms. Kitaip tariant, čia labiau kalbama apie santykių pradžią, kuomet abi pusės dar svaigsta iš meilės. Apmaudu, tačiau prabėgus keliems metams aistra pradeda blėsti, ir daugeliu atvejų santuoka pradeda atrodyti kaip didžiausia klaida.

23% vyrų vestų, jei moteris būtų turtinga

Kad ir kaip nemaloniai tai skamba, tiesa yra tokia, kokia yra: kas penktą vyrą galima nusipirkti.

19% vyrų vestų, nes bijotų pasenti vieni

„Vienišius gyvena kaip karalius, o miršta kaip šuo“ - šiame posakyje yra nemaža dalis tiesos, ir vyrus tai gąsdina. 19% vyrų geriau vestų bet kokią moterį, kad tik nereikėtų pasenti vienam.

12% vyrų vestų, jei to reikalautų giminės

Ir šiais laikais taip dar būna: griežtas mamytės žodis gali priversti žengti prie altoriaus maždaug kas dešimtą vyrą. Tik mes už tokio mamyčiuko tekėti nerekomenduotume, nes po vestuvių ji tikriausiai pradės kontroliuoti ir tavo gyvenimą.

10% vyrų vestų iš meilės

Kokia baisi realybė: meilė tik vienam iš dešimties vyrų būtų pakankama priežastis vesti. Matyt dėl to, kad vyrai nepasitiki savo jausmais ir baiminasi, kad šiam jausmui praėjus, vestuvės taps tikra gyvenimo kliūtimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis